Ova tema sadrži 27 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zc 5 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 28 ukupno)

bicikle na guranje

• ivaivana
    Član
    ivaivana

interesuje me da ne zna neko gde ima da se kupe bicikle na guranje za mladju decu sa celicnim ramom , videla sam pre 6 meseci u encimenciju, ali od tada nisamni trazila pa bi mi znacilo ako neko zna da mi preporuci gde ima veci izbor i da posavetuje na sta da obratim paznju pri kupovini?

ivaivana
    Član
    ivaivana

bez obzira na neodgovorenu temu mi kupismo nas bicikl-tricikl na guranje
    nasli smo onaj koji nam se svidja u pertiniju i kosta 4000
    vrlo slicnih ima na buvljaku od 3000 do 4000 , u brestilu 3200, u turbolimacu ih nemaju a encimenciju isto na guranje malko drugaciji pegperego 11200
    mi smo mogli da prodjemo jeftinije da smo uzeli na buvljaku ali nam je bila bitna boja pa smo uzeli u pertiniju i prezadovoljni smo!

malisha75
    Član
    malisha75

Ivaivana, ja ne razumem o kakvoj vrsti bicikla ti pricas. Ako mislis na onaj tricikl koji ima normalne pedale i pozadi rucku kojom roditelji guraju dete, onda imas celu temu o tome u ovom podforumu, cini mi se na 4. strani.
    Ja sada razmisljam o kupovini bicikla na guranje koji nema pedale nego samo dva tocka i upravljac, a dete ga vozi tako sto se samo odguruje nogama. Cula sam da je to super za vezbanje ravnoteze, ali mi se cini da mi je dete jos malo za to. Ima li neko takav bicikl?

Selena
    Član
    Selena

Da li mislis na ovako nesto?

Jumper

Selena
    Član
    Selena

Mi to imamo,kupili smo za Saru kada je imala dve godine i zahvaljujuci tome ona je odmah naucila da vozi biciklu sa nekih 3,5-4 god! Ovaj,mi ga ovde zovemo „Like a Bike“,je voozila godinu,godinu ipo i kada smo joj kupili biciklu bez pomocnih tockica,ona je za 10min vec naucila da vozi! Pomocu ovog „Like a Bike“ uce da odrzavaju ravnotezu!

malisha75
    Član
    malisha75

E, Selena, bas na takav bicikl sam mislila. Bravo za Saru biciklistu!
    Ja sam vidjala sitnu decu kako se odlicno snalaze vozeci ga, cak i nizbrdo, ali nisam bas sigurna kog uzrasta su bili. Mislis li da je prerano da ga kupimo na leto? Tada ce Ivan imati godinu i 8-9 meseci. On je prohodao sa 14 meseci, a od tada ni jednom nije pao tako da se povredi, uvek se doceka kao macka i ravnoteza mu je super.

biljanagj
    Član
    biljanagj

I mene ovaj bicikl oduševljava. Samo ne znam gde ima da se kupi i kolika je cena?

Selena
    Član
    Selena

malisha75 – 24/3/2010 07:54 E, Selena, bas na takav bicikl sam mislila. Bravo za Saru biciklistu! Ja sam vidjala sitnu decu kako se odlicno snalaze vozeci ga, cak i nizbrdo, ali nisam bas sigurna kog uzrasta su bili. Mislis li da je prerano da ga kupimo na leto? Tada ce Ivan imati godinu i 8-9 meseci. On je prohodao sa 14 meseci, a od tada ni jednom nije pao tako da se povredi, uvek se doceka kao macka i ravnoteza mu je super.

Ne znam koliko ti je veliki tj visok Ivan?! Ja sam juce stavila Sofiu na Sarin "Like a Bike" sa skroz spustenim sedistem,i bas je knap da dodiruje pod nogicama! Mislim da ce joj na leto biti ok. Moraces da ga povedes u prodavnicu sa sobom kada mu kupujes da probas da li moze da dodirne pod nogicama kada sedne! a postoje razliciti modeli,mozda neki moze i za manju decu !

Pogledacu posle jos malo po netu,da vidim pise li sta za uzrast!

Selena
    Član
    Selena

Evo nadjoh sliku nase bicikle,ovako izgleda:

Selena
    Član
    Selena

biljanagj – 24/3/2010 08:05 I mene ovaj bicikl oduševljava. Samo ne znam gde ima da se kupi i kolika je cena?

Postoje razliciti modeli i cene,ovaj nas je jedan od najjeftinijih i kosta oko 4000din

malisha75
    Član
    malisha75

Selena – 24/3/2010 09:06

Moraces da ga povedes u prodavnicu sa sobom kada mu kupujes da probas da li moze da dodirne pod nogicama kada sedne! a postoje razliciti modeli,mozda neki moze i za manju decu !

Odlican savet. Hvala! Tako cu i da uradim! Ivan je dosta sitan, mislim da sada ima nesto preko 80 cm. Cini mi se da su mozda drvene varijante ovog bicikla manje. Videcemo.

magi
    Član
    magi

Moram priznati da prvi put vidim ovakav bicikl, bez pedala, ima li to uopšte da se kupi kod nas? Lola obožava onaj mali tricikl što ima pozadi ručku da je guramo ali to mi je bzvz jer tu samo sedi ne može sama da ga vozi jer su mu pedale predaleko postavljene a kad bude imala toliko duge noge da ih dohvati sam bicikl će joj biti mali pa se i premišljam da li da joj ga kupujem uopšte. Ovo mi deluuje skroz logično za početak (i moram ipak priznati malo smešno, već zamišljam komentare ljudi na ulici „izgubili ste pedale“ 😆 )
    Malisha jesi ti to viđala po našim radnjama ili planiraš da uzmeš u inostranstvu? Napišite molim vas neku marku ili sl. da potražim po netu.

LediIv
    Član
    LediIv

ja isto ovo prvi put vidim… nisam nikad videla da deca u parku to imaju, niti sam vidjala po radnjama, pa nesto ne verujemd a ima kod nas?

magi, po meni su (kao sto znas :wink) ti tricikli na guranje cista glupost, bas zbog toga sto kazes. da je guras u tome je bez veze (kolica su ipak prakticnija), a kad bude moglad a dohvati pedale, nece vise moci da sedne… bas glupo napravljeno, ne znam kako nisu te proporcije malo usaglasili. mi smo to gledali leni da kupimo, ali smo odustali.

magi
    Član
    magi

Ma da i meni je bzvz taj tricikl, a ovaj sigurno nema kod nas, sad sam malo gledala po netu baš taj likeabike i cene su :sok:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Luka ima obican bicikl sa dva pomocna tockica…Vidjala sma decu u parku da vozikaju te bicikle bez pedala,neka deca su vrlo vesta,ali sam i vidjala kako se prevrnu,ugruvaju,padaju cesto…Mene je bilo strah da mu kupim jer kao sto Selena napisa ima razlicitih cena,ali opet i nikako bez kacige na ovakvoj bicikli i stnika za laktove i kolena…Prosle godine sam bas videla jednog malog tako je pao sa te bickle i jedna strana lica mu je bila skroz krvava i koza odrana,ali opet kazem ima dece koja su bas vesta sa tim biciklama….

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 28 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.