Ova tema sadrži 27 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zc 5 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 28 (od 28 ukupno)

bicikle na guranje

• malisha75
    Član
    malisha75

Pa, nisam bas ni obracala paznju kod nas u radnjama pa ne znam da li ima. Vidjala sam u Austriji pa tamo planiram da kupim. Sad vidim da kostaju oko 30-50 evra. Na netu sam nasla Kettler. To je onaj brend sto proizvodi sprave za teretane i slicno, pa mozda moze da se nabavi u tim radnjama jer sam vidjala njihove proizvode. Javicu ako vidim negde.

Inace, i mi imamo taj cuveni tricikl i Ivan svaki put u njemu zaspe pa smo ga jedno vreme koristili za uspavljivanje. Videcemo da li ce hteti da ga voza kada konacno otopli. Njemu je bas taman posto je sitan i moze da dohvati pedale, samo da jos shvati sta treba da radi :).

magi
    Član
    magi

Malisha pa to nije uopšte skupo u odnosu na cene na koje ja nailazim….Hajde molim te izvesti nas na kraju šta si uzela za tvog malishu, sad sam se baš zainteresovala.

Selena
    Član
    Selena

Iva&Lule – 24/3/2010 21:27 ,ali opet i nikako bez kacige na ovakvoj bicikli i stnika za laktove i kolena…Prosle godine sam bas videla jednog malog tako je pao sa te bickle i jedna strana lica mu je bila skroz krvava i koza odrana,ali opet kazem ima dece koja su bas vesta sa tim biciklama….

Da,ovo je jako bitno,deci staviti kacigu na glavu(meni je to jako bitno,jer onda ne moram stalno da je jurim da pazim da ne padne)!!! Ovde svi stavljaju deci kacige,kada voze obicne bicikle ili ove na guranje!

ivaivana
    Član
    ivaivana

ljudi kad sam otvorila temu nije mi u glavi bio likeabike ali sad jeste
    ja ih vidjam cesto na tasu drvene varijante, kupljeni su u zagrbu ili u amsterdamu kod nas nema
    da li neko ima mozda neku informaciju gde u srbiji moze da se kupi likeabike

malisha75
    Član
    malisha75

Ivaivana, ne znam da ti odgovorim na pitanje, ali po tikeru vidim da ti dete nema jos ni godinu ipo. Mislim da je to jako rano za kupovinu ovog tipa bicikla. Ja sam se bas dosta raspitivala u radnjama. Planiramo da ga kupimo za drugi rodjendan, a to je i uzrast za koji se preporucuje. Nadam se da ce do tada da poraste jos malo jer ovako mu je i najmanji bicikl na guranje velik, tj, ne moze stabilno da sedi i da sa obe noge dodiruje pod (ima 85 cm). Za sada ima kacigu, koju obozava, cita knjigu o ovim biciklima i jedva ceka da ga dobije :).

E, sad se setih. Ako ti nije daleko da skoknes do Segedina, tamo mozes da kupis vise modela bicikla na guranje.

Babily
    Član
    Babily

G-bike ima da se kupi kod nas…
    Ovo je sto sam mogla da nadjem na netu ali ima i po prodavnicima ali ne decijim, treba gledati u sportskim radnjama gde drze bicikle za decu.
    🙂 😉

Ovo je sa neta sa sajta takolako.rs
    http://www.takolako.rs/user/bicikl-i-rezervni-delovi/g-bike/44_865_19820_1_0_0/item.jsp

magi
    Član
    magi

Da malo osvežimo temu, da li je neko skoro video u Beogradu u nekoj prodavnici ove bicikle na guranje, tj. balance bike? I po kojoj ceni? I ja sam videla nekoliko na Tašu, i pitala roditelje gde su kupili, da u Zagrebu ali za 250€ 😯 ….to mi malkice mnogo…..Vidim po netu da ima i za 40-50 € pa na gore…. ali ima li i kod nas?

njamiii
    Član
    njamiii

Evo ga nas bikon i oprema uz njega

Nas je doneo mm iz Amerike, platili smo ga 20 i nesto dolara. Pre toga samo mesecima pred put merkali po netu koji cemo, posto mu je to bio rodjendanski poklon i na kraju smeknuli neki od 90 dolara, medjutim interesantno da kada je stigao tamo ajde sto nijedan nije nasao u radnji, nego sto mahom prodavci nisu imali ideju o cemu prica, a gledao je po prodavnicama na cijim sajtovima smo ih razgledali. U svoj toj zbrci, ja naletim na netu na ovaj po ceni koja je krajnje simbolicna, a kvalitet sasvim zadovoljavajuci i njega uzmemo.

Magi, http://www.ekoto.rs to su drveni bajsevi. Sajt mi je dao jedan tata, kaze da su oni njihov uzeli kod njih, da ih oni valjda prave po narudzbini i da su cene tog valjda bazicnog bajsa oko 50 evra, a ako hoces nesto da ti budze onda ide do 70, 80 evra, tako nesto. Taj sto sam videla uzivo, sto vozi ta devojcica cijeg tatu sam gnjavila 🙂 je skroz super, da nismo ujurili ovaj, verovatno bi uzeli taj drveni. On mi je isto rekao za te u Hrvatskoj od po 250 evra. sto je totalni idiotizam, pa toliko kosta moj bajs.
    Drugarica mi kaze da je ona videla sa aluminijumskim ramom da li je bese planet bajk, nisam sigurna, ali nesto sto prodaje bicikle, a oko arene je…. Za cenu stvarno ne znam, ali ako se cuejm sa njom u skorije vreme pitacu je.

magi
    Član
    magi

Njami :HAG:

katarina
    Član
    katarina

i Jana je sa 2 god dobila ovaj bike imala je dva jedan drveni koji joj je bio bolji tj laksi ,i jedan klasican metalan…god i po je vozila taj bike podizala bi noge u vis i tako vozila ali je zato sa 3 god znala voziti bicikl bez pomocnih tockova i dan danas barata biciklom bolje od mene..ovde je ravno ko u Vojvodini ima bicklistickih staza i deca od treceg razreda idu biciklom u skolu tako da moraju pre toga nauciti voznju,pravila voznje u saobracaju..polazu test svake god gde saobracajna policija nadgleda test.Ovde se krecu od 30-200e pa ko kako hoce..a ima i koriscenih za 10e

njamiii
    Član
    njamiii

Magi, veceras u Lavirintu na Nbgu sam videla ovaj, kosta 3950din. E sad, nisam imala vremena da ga zagledam (nisam sigurna koliko ima kg-mislim da na to treba obratiti paznju, tj. da im bude relativno lagan), ali sam ga slikala.

njamiii
    Član
    njamiii

Nadam se da mm ovo nece videti, jer bi me :batinepoguzi: :batina: sto je nas morao da dovlaci iz Amerike 🙄

zc
    Član
    zc

cao svima! pošto vidim da vas ima koji tražite drveni bicikl bez pedala, da vam skratim muku: mi smo posle dugog i mučnog traženja našli super prodavnicu u ns i tako kupili prvo biciklo. naša 2 godišnjakinja je bila oduševljena. malo je skuplje ali vredi svaki dinar. toplo preporučujem http://www.malivragolan.rs/ Ljubazni su, možete da isprobate razna bicikla. Imaju i aluminijska i drvena raznih veleičina. mi smo kupili i fenomenalnu kacigu…. moj problem je rešen.
    pozdrav.

Gledanje 16 članaka - 16 do 28 (od 28 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.