Ova tema sadrži 60 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 61 ukupno)

Blenderi

• Ammy
    Član
    Ammy

Doslo je vreme da se pojede i nesto drugo osim mleka ;]

Ovih dana sam trazila blender, mislila sam da uzmem onaj najjednostavniji, štapni sa plastičnom posudom,

ali vidim da ima još nekih dodataka pa me zanima šta mislite je li to sve potrebno, da li je bolje da uzmem sve to u kompletu?

U tom kompletu j još jedna činija za seckanje tvrdih sireva, koštičavog voća i td i ona žica za mućenje jaja.

Koje vi koristite? Pišite da li ima svrhe kupovati sve ovo ili je za pripremanje hrane za bebu dovoljan samo blender i posuda?

A opet, postoje da tipa ovih "jednostavnih", ja ne mogu da zaključim uopšte (što bi rekli "nisam pametna") koji da kupim!

Evo ih ovde na slikama:

1.

2.

3.

P.S. Nisam bila sigurna gde da postavim ovu temu, u "Kućnim majstorijama" ili ovde, pa ako sam pogrešila u izboru vi premestite temu!

tijanast
    Član
    tijanast

Dovoljan ti je samo ovaj sa bokalom, ja imam i ovaj shtapni ali mislim da sam ga samo jednom upotrebila, ovo poslednje ti je u stvari secko s dodacima miksera, mikseri ne mogu da naprave lepu homogenu kashu a secko jelte samo isecka. Isto samgledala ove Moulinex i Bosh i na kraju sam uzela Beko jer jedini ima stakleni bokal i 15 brzina i ne bi verovala koliko je nechujan.

tijanast
    Član
    tijanast

evo slike

Ammy
    Član
    Ammy

Heheh…a ja poslala pitanje u isto vreme! Bas htedoh da te pitam je li to taj!

Mnogo dobro izgleda! A nisam ni znala za tu staklenu posudu, sve koje sam videla imaju plastične!

Magija
    Član
    Magija

Ja sam kupila braunov stapni mikser sa nekim dodacima za seckanje, nije bio skuplji od 2000. Ali taj stapni koji inace, navodno sluzi za kasice, ne pasira dobro. Nasla sam resenje sa onom posudom za seckanje koja se zatvara, samo sam stavila drugi nozic i on pasira odlicno. Ne znam u cemu je fora.:neznam: :hmm:

tijanast
    Član
    tijanast

Da taj, samo smo izgleda u isto vreme pisale 🙂

zMayica
    Član
    zMayica

ja imam philips cucina blender+sokovnik i njega cemo koristiti,
    tijana je lepo rekla da stapni neces ni stici da upotrebis- dovoljan ti je blender 🙂

Ammy
    Član
    Ammy

zMayice ako ti ne bude teško postavi sliku, da vidimo i taj sokovnik!

Hvala svima na odgovorima, drugarčine ste, kao i uvek!!!
    :-* :-* :-*

ivy
    Član
    ivy

Ja sam kupila u Tempu neki Fuego. Ima svasta nesto,stapni mikser sa 4 nozica,posudu za stapni i jos 2 posude za seckanje i mlevenje i sve radi savrseno,meljem plazmu(na skroz sitno,skoro u prah) i rizu,seckam sebi povrce za kuvanje a stapnim mikserom pravim Bokiju kasice,mada sad prelazimo na seckanu hranu…

Ne znam kako vi ne uspevate da stapnim napravite kasicu jer meni bas bude lepa glatka masa.

Platili smo nesto malo preko 2000din i evo koristimo ga svakodnevno par puta

Jecca
    Član
    Jecca

Ja sam se zezlula pa kupila veliki pa ne mogu da napravim malo kasice, sve mi razbaca gore i nista ne mulja, tako da se slepam sa obicnim mikserom, a moracu izgleda kupiti ovaj stapicasti. Racunam Nina ce porasti pa ce jesti vecu kolicinu a imeni znaci za domacinstvo ovaj veci pa necu da ga vracam u radnju i menjam za sta drugo.

kaja
    Član
    kaja

😐 A ja sve rešavam najjednostavnijim štapnim mikserom. Braunovim… Samo tako sam ga iskoristila! Sad ga sve ređe vadim iz fioke zato što seckam i dajem joj da gricka hranu… Ali do sada nisam imala ni jednu zamerku. Lako se održava i zauzima mesta koliko jedna kutlača za supu! :> A ima i tu neku posudu u kojoj miksam…
    Ja, eto, to preporučujem…
    Ne sećam se cene…
    Mrzi me sad da tražim sliku, ali ako treba… recite…

zMayica
    Član
    zMayica

evo Kaype linka, http://www.svezakucu.co.yu/www/singleitem_buy.php?id=2289, tu imas pregrst info pa pogledaj sta te zanima
    pa pogledaj ja sam sokovnik+blender kupila jos prosle godine ( negde oko 9000 din), s’tim da su odvojivi tj mogu stajati i zasebno, ne samo na 1 postolju 🙂

stancha
    Član
    stancha

Kaype,ja imam ovaj Braunov sa trece slike,i prezadovoljna sam.Kupili smo ga jos kad se Aleksa rodio,tad je bio oko 3000,sad ga koristim za Kaju,a u medjuvremenu sam ga koristila za mnoge stvari(krem corbice i sl.) i nije mrdnuo sve ove godine.Moja topla preporuka :-*

Daria
    Član
    Daria

Kaype,ja koristim PHILIPS-ov blender,mali je i super lak za odrzavanje.Mislim da kosta oko 3000,mozda koji dinar vise i pored klasicnog blendera ima dve vrste seckalica.Na seckalicama se skidaju nozevi i imaju poklopac tako da se hrana moze zatvoriti i u tome cuvati neko vreme.Ja sam prezadovoljna jer nije glomazan,koristim ga i kad treba nesto za nas da izblendiram(npr.povrce za corbu),za cas odradi posao i vrlo lako i brzo se pere.Evo kako izgleda:

Bambina.
    Član
    Bambina.

Kaype, super je tema, bas nesto ovih dana gledam sta da kupim, nisam ni ja sigurna sta mi sve treba. A prodavci kad sme salete prodali bi mi frizider umesto blendera. Ja sam videla cini mi se neki Gorenje :hmm: koji izgleda kao Dariin, cena mu je oko 5000 din.

Da li pri kupovini treba da gledam da su mu nozevi skroz dole???

Jel’ na jos nesto treba da obratim paznju????

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 61 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.