Ova tema sadrži 60 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 61 ukupno)

Blenderi

• mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Ja sam za prvo dete kupila stapni mikser BOSH sa dodatkom za seckanje,znaci dve posude sa poklopcima i evo koristim ga i za drugo.Prezadvoljna sam.Sustina jeste da ni u jednom ne mozete ispasirati jako,jako malu kolicinu povrca.Pomaze ako sipate i malo tecnosti u kojoj ste kuvali povrce ,dobijete malo tecniju kasicu koju beba u pocetku lakse prihvati.

Magija
    Član
    Magija

ivy – 22/3/2008 14:32

Ja sam kupila u Tempu neki Fuego. Ima svasta nesto,stapni mikser sa 4 nozica,posudu za stapni i jos 2 posude za seckanje i mlevenje i sve radi savrseno,meljem plazmu(na skroz sitno,skoro u prah) i rizu,seckam sebi povrce za kuvanje a stapnim mikserom pravim Bokiju kasice,mada sad prelazimo na seckanu hranu…

Ne znam kako vi ne uspevate da stapnim napravite kasicu jer meni bas bude lepa glatka masa.

Platili smo nesto malo preko 2000din i evo koristimo ga svakodnevno par puta

Malopre sam se nesto zeznula sa markom. 😳 kad nam je tehnika svaki komad od drugog proizvodjaca moram da pomesam!:doomed:

Ivy, bas taj i ja imam. I stapni mi ne vrsi poso. Nego ona manja zatvorena posudica. Za sta tebi sluzi ta manja posuda? Meni stapni samo nesto mrljavi, a meso ne vredi ni da probam da miksam.:hmm:

Srcka
    Član
    Srcka

Mi smo dobili na svadbi multipraktik KENO, svi su mi rekli to ce super da ti bude za bebu, a ja pomislih ma kakav KENO to je neka SSSSS marka 👿 , nema sanse, kupicu neki poznatiji i verovatno bolji.
    Ali, ajde rekoh da pokusam u pocetku, ipak poklonu se ne gleda u zube :> i evo i dan danas ga koristim. Zavrsava mi posao, ima nozice i posudicu i meni je super, pravi glatke kasice, ali kao sto neko rece ne moze da se stavi bas malo povrca, jer se tada vrti u mestu, ja dodam i malo mleka , i za par sekundi gotovo.

Jecca
    Član
    Jecca

mamaTanja – 22/3/2008 20:22

Ja sam za prvo dete kupila stapni mikser BOSH sa dodatkom za seckanje,znaci dve posude sa poklopcima i evo koristim ga i za drugo.Prezadvoljna sam.Sustina jeste da ni u jednom ne mozete ispasirati jako,jako malu kolicinu povrca.Pomaze ako sipate i malo tecnosti u kojoj ste kuvali povrce ,dobijete malo tecniju kasicu koju beba u pocetku lakse prihvati.

To sam i ja izvalila danas, tako da odbacujem zamerku mom blenderu. Ako je tecnije, sve pada na dno stalno i tako uspem fino da iseckam i izmiksam. Al moguce da cu ipak uzeti i stapicasti za male kolicine i za manje pranja 😆

nacafaca
    Član
    nacafaca

Ja imam gorenje bleder ali njega koristi samo mm da sebi pravi sejkere svako jutro i eventualno ja u njemu meljem keks i uzasno je bucan a acku kasice pravim u bosh secku i super ispadnu ali i on je bucan :>

Daria
    Član
    Daria

Ovaj moj pasira i jako male kolicine hrane zato sto je mali i predvidjen je za spremanje kasica za bebe.Multipraktik ne koristim uopste od kad sam njega kupila posto je glomazan,a i nozici na blenderu su visoko postavljeni tako da ako je manja kolicina hrane on je uopste ne potkaci vec vrti nozice u prazno.Zato Bambina obrati paznju na visinu nozica.Meni je ovaj PHILIPS-ov super,ako imam nesto vise da blendiram odradim to iz dva puta.

Ammy
    Član
    Ammy

Jooooj, koliko aparata!!! A ja sam zaboravila da mi je jedna od velikih mana 😆 – neodlučnost!
    Ovaj Dariin mi izgleda praktično, ovaj od tijane-st ima prednost zbog staklene posude, ne znam zašto ali više volim staklo 8)
    Ivy,ovaj tvoj je super za te pare, gledam celi dan cene, ni jedan slični tom tvom nisam našla za manje od 4.000din!
    Idem ovih dana da tragam za blenderom po gradu, da prvo vidim šta ima ovde, pa ako ne neđem ništa slično ovome
    onda via internet! Naručiću neki od ovih. Puno vam hvala svima!!! :-* :-* :-*

crvena sonja

Ja sam kupila Gorenje i zadovoljna sam
    evo link
    http://www.mimovrste.com/artikel/3590015932/blender-gorenje-b600ea#pictures
    ima jos i dva dodatka za mlevenje.Kostao je negde oko 5000 din

ivy
    Član
    ivy

Kaype ovaj imas u Tempu.

Magija ja sam u pocetku pravila u ovoj vecoj posudi i super mi je radila posao. Jedan dan je mm nesto petljao i uprljao je i u zurbi ja probam stapni mikser i odusevim se. Mnogo je jednostavnije. Naspem klopicu u tu duboku posudu usku,stavim nozic sa 4 kraka od kojih je jedan savijen i za par sekundi bude idealno izblendirano. Malu posudu koristim za mlevenje,seckanje oraha i lesnika,seckanje luka, sargarepe. Koliko dugo miksas toliko ce biti usitnjeno a sve je gotovo za par sekundi. Izmeljem 6 plazmi za 5sekundi,glavicu luka ,manju sargarepu i malo persuna isecka za 3sekunde(stisnem dugme,protresem,jos jednom stisnem dugme i gotovo).

Mi smo bili u Tempu u redovnoj nabavci i ja se zalepim za stapne miksere medjutim smesna je ponuda bila,samo neki Braun od 3500din i ovi kompleti od 4000 pa navise. Kupih ovaj Fuego pa i ako ne bude valjao nije neka ogromna cifra,medjutim on je vec odradio svoj posao oko Bokija a mene spasava seckanja luka i svega ostalog. Ja nisam htela multipraktik jer ga moja mama ima i ne koristi svakodnevno jer ne moze da secka manje kolicine,tako da je i dalje seckala luk rucno i onda kupila i sebi Fuego.

Magija
    Član
    Magija

Ivy, meni su u radnji kad sam ga kupovala rekli da je ta uska plasticna posudica za kasice. I tako sam se mucila sa tim 2-3 dana i posle probam ovu manju posudu i sto ti kazes odusevim se.

Stapni mi je samo lepio i razbacao povrce okolo, a mala posudica je odlicna jer moze mala kolicina povrca da se smiksa.

Sve u svemu, Ivy, bitno da smo se nasle i da nam vrse poso, a sad dal stapom, dal u posudi to je manje bitno zar ne?:> 8)

Uostalom kupili smo ga kad je lena imala 5-6 meseci za smesne pare. Oko 1800 din. I sada je tu negde ista cena.

ivy
    Član
    ivy

Naravno da nije bitno cime miksamo hranu…napisah ti jer sam ja skontala da mi je lakse ovako,ne znam koji si nozic koristila…
    :-*

Magija
    Član
    Magija

Koristila sam onaj nozic koji je sa jedne strane kao izvijen na gore. Ne znam da li me razumes. Mada ne znam koliko nozici treba da budu ostri, ovaj moj nije nesto preterano ostar. Komotno prstom mogu da protrljam.:neznam:

Ivanela
    Član
    Ivanela

Kupismo i mi blender konacno.Frozzini je marka (ako se nisam zeznula, sad mi nije u blizini a mislim da je tako) Danas sam prvi put miksala spanac, krompir i sargarepicu za bebca, i jako sam zadovoljna.Ubacila sam onako odokativno kolicinu svega po malo, i kad sam izmiksala ispalo je tacno za jedan obrok- kao ona velika kasica Hipp na primer.

Angel
    Član
    Angel

Ne znam dal si kupila aparat ali evo mog iskustva. Od svekrve smo dobili Pro Vision sokovnik i blender koji je perfektan. Evo kako izgleda..

A kumu sam kad me je pitao uoci vencanja sta nam treba, rekla sokovnik tako da imam komplet sokovnik i blender plus dva dela za seckanje suvih stvari i vlaznih. Evo dva glavna dela koja stalno koristim, a dva mala dela su mi na nekoj visokoj polici pa nisam mogla da se penjem da ih skidam. U glavnom ovaj Keno radi kao zivotinja! Neverovatan je! Toplo ti ga preporucujem.
    Ovako izgleda odvojeno…

Ovako izgleda jedan deo

A ovako izgleda sklopljen drugi deo sokovnika. Jako je slican kao Pro Vision samo sto taj zuti ima u sredini dodanu cediljku. Sta god da odlucis neces pogresiti.

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Ja imam bosch-ov mikser koji ima dodatak za seckanje i miksiranje-super stvar.
    Odozgo se namesti mikser i onda sa snagom miksera (400w) sve ili sečete ili mešate.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 61 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.