Ova tema sadrži 60 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lance 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 61 ukupno)

Blenderi

• Angel
    Član
    Angel

E pa ovako-meni se lepo taj plavi Keno pokvario i zavrsio je u djubretu. Nemam nameru opet da kupim takav multipraktik! Meni treba pomoc jer vec dva dana ne mogu da joj spremam kasice, pokusala sam i stapnim mikserom i obicnim i sokovnikom ali ne vredi. Jednostavno mi ne napravi onako dobru kasicu bez komadica, ili sokovnik (samo veliki bokal sa secivima) recimo mi napravi to sto zelim ali samo kad stavim vecu kolicinu sto mi ne treba. Ja njoj trebam jednu sargarepicu sa malo mleka ili vode da ispasiram a bokal je za vecu kolicinu hrane i nece da vrti kad je malo komadica u njemu jer oni ne stizu ni do nozica koji seckaju pa mi opet ne ispadne kasica nego grudvasto.
    Sta da kupim za pravljenje manje kolicine kasica??? Dal onaj secko koji se ukljuci u struju i samo pritisne odozgo, hoce da napravi kasicu od barenog povrca ili je dobro samo za seckanje svezeg?? Takodje mi treba da taj aparat secka meso koje pocinjemo za mesec dana da ga ruckamo…
    Izvinte sto vas maltretiram ali sta da radim…
    Znate sta mi zavrsava posao? ONaj jedan mali umetak multipraktika koji se nakaci mesto bokala a ima cetiri seciva, mali je i Kenov je recimo imao poklopac gore tako da je moglo povrce lepo da se ubacuje i da se poklopi. Ima li da se kupi tako neki mali mikser? Nadam se da sam ovo zadnje dobro objasnila, ako nisam recite nacicu slikicu…

Angel
    Član
    Angel

:hmm:

Ammy
    Član
    Ammy

E ja imam taj kao „secko“ koji se ukljucuje pritiskom na posudu u kojoj je hrana (slicno kao onaj Knauf Max) ali je takodje KENO i mogu ti reci da radi otprilike po principu „Drzi vodu dok majstori odu“. Na pocetku je lepo sve seckao (dok je noz bas bio ostar), a sada je sve gori i gori, i ocekujem da ce da se pokvari za neki dan, kao i taj tvoj…
    Mislim da je najbolji za mixanje kasica za bebe onaj stapni blender, i to Braunov, videla sam kako on radi.
    Ali to ce ti iskljucivo sluziti samo za bebinu hranu…
    Angelka ipak ti stavi sliku ovde da vidimo na sta si tacno mislila, ja nemam predstavu 🙂 pa da polemisemo.

Angel
    Član
    Angel

Ne vredi, bacila sam draga ceo taj Keno shit aparat 8) . Nego moja mama ima taj na pritisak ali Simensov i odlicno pravi kasice jer je jedan nozic nismo a drugi malo iznad njega, pa moze i male kolicine krane. Koristila ga je za kupus i tako razno povrce i traje mogu ti reci. Ne bih nikad vise uzela nista marke Keno.
    Ok stapni ce nas sluziti dok ne krene meso da jede a sad me zanima dal ste u tom sto se pritiska sekli mesko bebi? Znam da je super za kasicu jer sam za vikend pravila kod mame ali me bas zanima kakva je sa mesom?
    P.S. Hvala Kaype :klanjam: :cvecko:

Fokica
    Član
    Fokica

Mi imamo stapni Bosch mikser i odlican je za sve vrste kasica i za meso. Koristili smo ga i za starijeg bebana a sada i za mladjeg. Traje jos uvek :bravo:

SuzyQ
    Član
    SuzyQ

Mi isto imamo Bosch štapni mikser i koristila sam ga za male količine hrane koju sam pripremala kad je Marko bio beba i zadovoljna sam. Miksa i meso bez problema. Nadam se da će izdržati i drugu bebu.

jelena2007

Mi imamo ovaj mini secko Bosch. Nisam zadovoljna! Svu hranu nabaca na zidove posude i nista nije izmiksano. Nije skup secko, koristi u pripremanju ruckova i slicnih stvari, nozici su bas ostri…ali za kasice..nikako! Mislim da oni mikseri sa stapnim delom vrse posao kod pripremanja kasica. Jos uvek se kod nekih stvari dovijam pomocu stapa i kanapa, tj. velika cediljka i pasiraj…sta ces 🙄

Photobucket

Arijel5
    Član
    Arijel5

Ja sam danas kupila Beko-v blender u Eltimu koji je inace zastupnik za marku Beko (a Tijanast je o njemu pricala o ovom blenderu na strani 1, pa mi zazvucao super i kupila sam ga) i inace kosta 3320, ali je u Eltimovim radnjama popust na njega 20 % pa sam ga platila 2641 din.

Crven je

Ima 15 brzina!

700 watt

Staklenu posudu

i Spisak Eltimovih radnji maloprodaje imate na sajtu http://www.eltim.rs/proizvodi.php?artikal=BKK1304&grupa=3&pgrupa=

JasnaMK
    Član
    JasnaMK

Arijel ja sam kupila kod nas u Skoplje isti i sam prezadovoljna. I lak je za odrzavanje. Svidja mi se sto je posuda staklena. :bravo: :bravo: :bravo:

Arijel5
    Član
    Arijel5

🙂

JasnaMK – 10/7/2008 15:52 Arijel ja sam kupila kod nas u Skoplje isti i sam prezadovoljna. I lak je za odrzavanje. Svidja mi se sto je posuda staklena. :bravo: :bravo: :bravo:

Jao da, JasnaMK, stvarno je odlican blender, ja sam prezadovoljna :HAG: , juce sam ga isprobala i napravila prvu kasicu svom bebcetu i stvarno je odlican, izvaredan kvalitet svih delova: (seciva, plastike i staklene posuda) :bravo:

I prelak je za koriscenje i ciscenje (ima dugme za samociscenje, posle upotrebe samo ispraznis posudu sipas vodu i samo pritisnes dugme i ocisti se sam, ne moras da se mucis da ga sam peres i samponjaas, sam se opere, ti samo isperes vodom 🙂 )

Svima ga preporucujem, a sad je i popust na njega 20% u Eltimovim radnjama (oni su zastupnici marke Beko) i sa popustom kosta 2641 dinar (inace je cena 3300) u prethodnom postu (2 posta iznad ovog) sam stavila linkove, al evo jos jednom opis blendera i linkovi

Opis blendera Beko:

cak 700watt-i

cak 15 brzina!

staklena posuda!

kvalitetan

2 godine garancije

preak za koriscenje

kvalitetni delovi (secivo, plastika, staklo)

Popust od 20% (2641 DIN) u Eltimovim radnjama koje su i zastupnici za marku Beko

Link Beko blendera : http://eltim.rs/proizvodi.php?artikal=BKK1304&grupa=3&pgrupa=

Link maloprodajnih Eltim radnji http://eltim.rs/show.php?act=kontakt

Svima ga preporucujem: bravo: :bravo: :bravo:

smiley
    Član
    smiley

Phillipsov mini blender je najbolji za nas, slika je postavljena na prvoj stranici. Iam i dva dodatka koja sluze za melevenje tvrdih sastojaka (keks, zitarice) i za mekse (meso, luk itd..), a ovaj veliki moze dosta dugo da sluzi jer izblenda i mali kolicinu i vecu za kasnije! Mi smo je kupili pre mesec dana kostala je 4.300, i toplo je preporucujemo, puno dobrog a zauzima jako malo mesta. Poz! 🙂

Jelena&Teodora

smiley – 26/8/2009 09:16

Phillipsov mini blender je najbolji za nas, slika je postavljena na prvoj stranici. Iam i dva dodatka koja sluze za melevenje tvrdih sastojaka (keks, zitarice) i za mekse (meso, luk itd..), a ovaj veliki moze dosta dugo da sluzi jer izblenda i mali kolicinu i vecu za kasnije! Mi smo je kupili pre mesec dana kostala je 4.300, i toplo je preporucujemo, puno dobrog a zauzima jako malo mesta. Poz! 🙂

Potpisujem!!! Ja kada sam bila u fazi kupovanja,proverila sam sve moguce blendere, i odlucila se za ovaj mali Filipsov jer kada sam probala da blendiram hranu u maminom velikom blenderu,posto je rec o bebi i maloj kolicini hrane sve se razleti po blenderu i jedva pokupim,a u ovom malom je super…..nas funkcionise odlicno vec godinu dana,odhranio je Teodoru i ja sam prezadovoljna,svima ga toplo preporucujem !!! :bravo:
    To je ovaj blender

macaraca
    Član
    macaraca

eeee i ja imam takav!!!! odlican je i mali sto je najbitnije taman za nase bebice!!!!!

dragana024

Mi imamo štapni mikser Bosh, i odličan je. Nama je radio posao ekstra, miksa sve, pa i meso.
    Samo da nas posluži tako i kod drugog bebca:)

zMayica
    Član
    zMayica

Jelena&Teodora – 26/8/2009 Potpisujem!!! Ja kada sam bila u fazi kupovanja,proverila sam sve moguce blendere, i odlucila se za ovaj mali Filipsov jer kada sam probala da blendiram hranu u maminom velikom blenderu,posto je rec o bebi i maloj kolicini hrane sve se razleti po blenderu i jedva pokupim,a u ovom malom je super…..nas funkcionise odlicno vec godinu dana,odhranio je Teodoru i ja sam prezadovoljna,svima ga toplo preporucujem !!! :bravo:

U pravu si Jelena&Teodora, ja sam za svadbu dobila veliki Philipsov blender/sokovnik i eto do dan danas ga nisam upotrebila upravo iz razloga koje si navela 🙄 najbolji su stapni mixeri ili ovi mini blenderi :caos:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 61 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.