Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Narkomanija Bog i rock an' roll , Otac Arsenije

Ova tema sadrži 53 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ana82 10 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 54 ukupno)

Bog i rock an' roll , Otac Arsenije

• Seka Ivana

Bog i rock an’ roll , Otac Arsenije
    Izdavac manastir Crna reka.
    Predivna knjiga. Neka vrsta javne ispovesti. Bavi se prvenstveno problemom narkomanije. Poucna kako za danasnje tinejdzere tako i za roditelje.

markova mama

Jel to nije onaj sto lupa samare narkomanima? 😀

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

markova mama – 9/6/2006 2:43 PM

Jel to nije onaj sto lupa samare narkomanima? 😀

…batina je iz raja izasla ……

Seka Ivana

U pitanju je autobiografska knjiga. Ne lupa samare 🙂 samo ukazuje na licno iskustvo i zeli da pomogne.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Takodje, ima dobar sajt o narkomaniji: http://www.narkomanija.ba

petra
    Član
    petra

odlican sajt

kalet
    Član
    kalet

Sve je to super kao prevencija, ali da li zaista mislite da nekom koga je vec droga uzela pod svoje moze da se pomogne do kraja. Mislim da samo prvi put covek uzima drogu, svaki sledeci ona uzima njega.

petra
    Član
    petra

na zalost u pravu si samo se jako mali broj ljudi izleci,ostali se vrate starim navikama

raza
    Član
    raza

pokusajte sa knjigom Mi djeca sa kolodvora zo,knjiga je preljepa i poucna i za starije i za tinejdjere,povelika je ali sam je ja procitala za jedan dan nisam mogla da je popustim toliko je dobra 😯

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Raza ja sam tu knjigu,,MI DECA SA STANICE ZOO,, citala kad sam imala 13 godina ta kniga mi je unela strah u kosti da drogu ili bilo sta od narkotika nikad ne probam,toliko je poucna i svakom bih posavetovala da procita,narocito roditeljima koima su deca u tom uzrastu da nabave da deca procitaju tako nesto,i dan danas se secam svega iz te gnjige i samo zatresem glavom

život
    Član
    život

Kada sam pitala moju kćer , čemu su služile i gde je bilo sećanje na sve knjige koje sam joj kupovala od najranijeg detinjstva, odgovorila mi je : “ Kada sam prvi put uzela drogu, setila sam se svega pročitanog, ali ubeđena sam bila da mogu prestati sa upotrebom kada god poželim „. 🙁 ❗

Mirche
    Član
    Mirche

Kada se uzme prvi put vec je kasno i sve se nauceno zaboravlja…

Bojana I Anja

Procitala sam obe knjige stvarno su dobre ali mislim da kad neko uzima drogu najmanje razmislja o knjigama

DMITRA
    Član
    DMITRA

Seka Ivana svaka cast jedna od par knjiga koje sam procitala iz dog domena koja je na mene ostavila veliki trag. Preporucila bih je svima

vesna972
    Član
    vesna972

MI DJECA S KOLODVORA ZOO….. fantasticna knjiga i ja sam je kao i Ivana-Lukina mama citala jako mlada-imala sam isto toliko oko 12-13 godina i preporucila bih je svakom roditelju i tinejdzeru – i film je odlican. A Bog i rock an’ roll nisam citala mada znam pricu za oca Arsenija, bio je prilog o njemu i o knjizi u emisiji „Kvadratura kruga“. Cula sam da je knjiga izuzetno hvaljena.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 54 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.