Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Narkomanija Bog i rock an' roll , Otac Arsenije

Ova tema sadrži 53 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ana82 10 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 54 ukupno)

Bog i rock an' roll , Otac Arsenije

• hippeia
    Član
    hippeia

vesna972 baš bih voljela pročitati tu knjigu (Bog i Rock ‘n’ Roll) pa ako znaš gdje ima u Beogradu da se kupi javi. Nadam se da ima u bilo kojoj crkvenoj knjižari? Je li to neka novija knjiga ili starija, pa se teško nalazi?
    Inače MI DJECA S KOLODVORA ZOO je kultna knjiga i zaista bi svaki tinejdžer trebalo da je pročita.
    Također preporučujem knjigu DJECA APOKALIPSE, pisali su je otac Jovan i otac Andrej, obojica monasi Američke Pravoslavne Crkve (čudno, eto nisam ni znala do tad da postoji Američka Pravoslavna Crkva), a nipošto nemojte propustiti predgovor koji baš govori o našoj propaloj generaciji i pogubnom uticaju droge, rock ‘n’ rola, mtv-a, elektronske muzike i svega što ovaj svijet u kome živimo čini ovakvim kakav je.

DMITRA
    Član
    DMITRA

BOG I ROKENROL IZDAO JE MANASTIR CRNA REKA 2006 TREBALO BI DA IMA PO CRKVENIM PRODAVNICAMA UKOLIKO NEMA PROBAJ U BLAGODARNIKU U BEOGRADSKOJ ULICI, PATRIJARSIJI AKO NE JAVIMI SE PA CU TI POSLATI KNJIGU.

hippeia
    Član
    hippeia

DMITRA – 16/12/2007 07:58

BOG I ROKENROL  IZDAO JE MANASTIR CRNA REKA 2006 TREBALO BI DA IMA PO CRKVENIM PRODAVNICAMA UKOLIKO NEMA PROBAJ U BLAGODARNIKU U BEOGRADSKOJ ULICI, PATRIJARSIJI AKO NE JAVIMI SE PA CU TI POSLATI KNJIGU.

Baš ću da potražim, hvala ti puno 🙂

Rasa,Dada i Vita

Od literature je dobra knjiga jos i „Povratak na pravi put ili Prica jedne narkomanke“

hippeia
    Član
    hippeia

Konačno nabavila knjigu, jedva čekam da je pročitam! Uh, baš sam happy ;]

Tijancica
    Član
    Tijancica

I hipp kakva je knjiga? 😉

hippeia
    Član
    hippeia

Divna!!!!!!!! Najtoplije preporučujem ;]

Tijancica
    Član
    Tijancica

Ako je tako,potrazicu je i ja.;]

katarinaa
    Član
    katarinaa

pomenuta knjiga MI DJECA SA KOLODVORA ZOO,nije bar po mom iskustvu toliko dobra da bi nekoga odvratila od ideje da se drogira.naprotiv,svako dete koje zivi u nezdravoj porodici upravo zbog te knjige,kao i filma pozeli da sve to isproba,a deca koja imaju samopouzdanje nece probati ni sa knjigom ni bez knjige.Knjiga Alistera Kroulija DNEVNIK JEDNOG NARKOMANA je mozda najozbiljnija na tu temu ,sastoji se iz tri dela,u prvom opisuje ushicenost i sve je lepo i krasno,u drugom se opsuje propadanje,a treci je takav horor da je na mnoge uticala da se manu corava posla.

Ana82
    Član
    Ana82

Jel’ izdavac te knjige Manastir Crna reka isti ovaj Manastir koji se danas pominje na vestima. Da li ste videli taj snimak???!!! 😯
    Pa to je u najmanju ruku SKANDALOZNO!
    Nadam se da ce se povodom toga oglasiti i neke zvanicne drzavne institucije.

hippeia
    Član
    hippeia

Ana82 – 21/5/2009 17:42

Jel’ izdavac te knjige Manastir Crna reka isti ovaj Manastir koji se danas pominje na vestima. Da li ste videli taj snimak???!!! 😯
    Pa to je u najmanju ruku SKANDALOZNO!
    Nadam se da ce se povodom toga oglasiti i neke zvanicne drzavne institucije.

Sta se desilo vezano za manastir? Ja nisam cula…

Ana82
    Član
    Ana82

Pa izasao je snimak na kome se vidi kako nekoliko sticenika biju jednog decka, narkomana koji se tu leci, lopatom 😯 , pesnicama, sutiraju ga nogom u glavu, decko se onesvestio, pa ga ponovo podizu… i tako dalje.
    To samo moze jos u Srbiji da se vidi. Ljudi, zivimo u 21. veku!

hippeia
    Član
    hippeia

:neznam:

mima80
    Član
    mima80

Hippi, evo ti link, strasno!Ja sam se sokirala http://www.vreme.com/cms/view.php?id=865307

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

strasno…sta da kazem na ovo 😯

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 54 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.