Ova tema sadrži 577 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 578 ukupno)

Bracne svađe

• Ane
    Član
    Ane

ja i moj muz se svadjamo u zadnje vreme oko njegovog fakulteta.On i radi i studira i jako mu dobro ide ali ja mu pomazem pisem seminarske pa ga stalno ispitujem kaka ovo polazes kada ono i stvarno sam ja postala opsednuta kao kad sam ja polagala ali prodje nas brzo,a i naravno pre promena vremena oseti se u vazduhu svi su nervozni pa se zbog gluposti -ko ce po hleb -stvari malo pokacimo

Magija
    Član
    Magija

UH! Pa ja sam se onda zdravljem obezbedila za ceo zivot, posto ne prodje jedan jedini dan bez svadje.

A kad prodje jedan takav dan…hm… odmah znam da je neko od nas dvoje bolestan.

Dok se Lena nije rodila, nismo se puno svadjali, ili se posvadjamo oko sitnice. Ali se obavezno posle izmirimo uz poljupce nezne reci i :ukrevetu: !

A sada nam svaka svadja ostaje tako jer niko ne zeli da popusti i to ne valja. Ja jarac, a on bik! Za vecinu svadja sam ja kriva jer stalno ispoljavam svoje nezadovoljstvo i umor, a on me ne tesi i ne razume me, pa mi dodje krivo i onda mu svasta kazem, al sta cu…hormoni.

Nadam se da ce biti bolje kad me prodju bubice. a ako ne….:upomoc:

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Ja sam zabrinuta za svoje zdravlje jer mm i ja se retko i vidjamo a kamoli svadjamo tako da se svadjam i treskam vratima sama.

Ana81
    Član
    Ana81

Ima da zivimo trista godina 😆
    Dok smo oboje radili nismo se ni vidjali a kamoli svadjali 😆
    Zato sada vec dugo to nadoknadjujem!
    MM je jako zivcan i plane u momentu, isto tako se brzo smiri i zaboravi -dupli rak!
    Ja sam skorpija, ona koja uvek sve pamti u svadjama i naravno tesko oprastam!
    U poslednje vreme sve mi okrece na salu tako da ni ja vise nemam s’kim da se svadjam! 👿

bombica26
    Član
    bombica26

joooj moj je dupli lav,znaci katastrofa plane u momentu i kada treba i kada ne treba.ja riba pa to smirim ali me zeza podznak OPET LAVA pa se GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.ja uvek hvala bogu imam drustvo za svadju i cesto sam ona koja izaziva.

uniona
    Član
    uniona

mm i ja smo slicnog temperamenta, oboje smo vodolije, posvadjamo se, ohladimo, i onda zaboravimo

desavalo nam se da nemozemo da se setimo oko cega smo se svadjali. npr. secam se da smo se tad i tad posvadjali ali nema sanse da se setim oko cega. pitam njega da li se seca, ni on se ne seca :hmm:
    i tako razmisljamo oboje :hmm: :hmm:

najvise se iznerviram kada znam da je on nesto skrivio i ja se naljutila, ali nema sanse da se setim da sta je uradio. tada se bas i ne trudi da se seti :>

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Super temica!Eto moj muz i ja smo se bas sinoc posvadjali i to zbog gluposti.On inace ne ide nigde bez mene,(ODE ALI RETKO KAD VISE VOLI DA I MENE IZVEDE NEGDE)ali me uzasno ponekad nervira kada po ceo dan vikendom(KADA NE RADI)visi za kompjuterom.Eto bas sinoc ja sam pripremala detetu (SINCIC DAVID)mleko a ono je u momentu pocelo da se nervira i da place.100 puta sam mu rakla da ustane da ga uzme i na kraju sam pukla i rekla mu neke stvari koje su posle dovele do svadje.Sva sreca nije trajalo dugo,nekih pola sata. Cim mu kazem da ga vOLIM ILI ON MENI NEMA VISE SVADJE! 😡 😡 :love: :love: :ukrevetu:

danijela04

@ magija
    Posle rodjenja deteta- katastrofa!!! Dok smo oboje radili bilo je ok, oboje po ceo dan na poslu, pa kad dodjemo umorni i nemamo snage da se svadjamo. Onda sam ja pre 7. meseca trudnoce i prestala da radim, i verovatno iz dosade pocele su da mi smetaju mnoge stvari o kojima nisam imala vremena da razmisljam, ali ipak sam uzivala u 2. stanju i dalje je bilo podnosljivo, ali kada se rodio Milos …ja sam pocela :uzid:
    Posto moj muz uglavnom :kucam: i :spavam: , a ja :sudopera: :susenjevesa: :vesnapranje: :glacanjevesa: , onda sam postala :galamdzija: :kadtedovatim: i ponekad dosadna sama sebi. Nije da mi ne pomaze, ali kada vidim da cak vise voli i da i ove stvari radi nego da cuva dete, tek onda postanem :vestica: Ali meni se prasta jer sam nervozna i umorna oko deteta, zar ne? Nadam se da ce valjda nesto i on promeniti, da ne moram odmah :upomoc:

mima80
    Član
    mima80

Blago vama, ja ne umem da se svadjam, ni ja ni mm 🙁 , jedna gruba rec se pretvara u agoniju, pa dok se vratimo u normalnu treba da prodje i po nekoliko dana. Uzas! Srecom, pa se to zaista vrlo retko desava. Jednostavno nismo takvi tipovi :neznam:

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Danijele04 potpuno ista stvar je i kod mene.Izludim poneked i zapocnem prva svadju,ali on vise voli da :kucam: nego da pripazi na dete.Moj mali je tek prohodao pa neznam gde cu pre.Ali dobro valjda ce i nasi muzevi da se opamete jednog dana.Samo kada?

danijela04

@zek4pek4 , mm nije da ne voli da se poigra sa njim, ali njemu je lakse da ga neko drugi drzi, a on da mu prica. Verovatno je i kod tebe tako. A i kad ga uzme kao da mi cini uslugu, najgore mi je sto kad on treba da uzme dete on izmislja nege glupe razloge i obaveze koje treba da obavi. Bas sam ga nacrnila, odvratna sam….Ma, sve ce se vratiti na svoje mesto!!! Nadajmo se. :hmm:

Mirche
    Član
    Mirche

Mi kada se svadjamo uglavnom to odradimo preko MSN-a i mirna kuca 🙂
    Znam lako da planem ali se i brzo smirim.
    Uglavnom volimo da se sve to brzo sredi i da se ne ostavlja za sutra.

lampica
    Član
    lampica

Vecinom se ja svadjam sama sa sobom, jer je mm flegma… cesto vodim monolog… u fazonu je „ko te j*** samo se ti dernjaj a ja cu da gledam tv“. Al’ sto volEm kad na kraju ispadnem u pravu, nemate pojma. Posvadjali smo se jednom tako da sam ja spakovala svoje i Tinine stvari i otisla kod mame (nisam tip koji za svaku sitnicu trazi mamicu, onda mozete zamisliti kakva je svadja bila). Vratio nas posle dve nedelje (a ja sam te dve nedelje izbegavala telefonske razgovore, uvaljivala mu dete da se cuje s njom, na zadatu temu vise nisam imala sta da kazem). Uzrok svadje je bio taj, sto je gospodin muz (posle razgovora sa ocuhom, kojem je moja svekrva vukla sve sto je mogla, a sinu ostavljala ostatke celog zivtoa), zeleo da dovede uslogiranu nepokretnu majku koja pisa i sere pod sebe u JEDNOSOBNU kucu kod nas… Gde imamo dva kreveta, na jednom spava moje dete, na drugom on i ja… gde bi moje dete od 2,5 godine gledalo kako joj je baka nesvesna sveta oko sebe, pridize se samo na laktove iz postelje i mrndja nesto… gde „vanredno stanje“ ne prestaje ni jedne sekunde u 24 sata. Fala lepo, neka Fala. Sad bar zna da mu se nije zahebavati samnom….

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Danijele 04 ma potpuno isti problem.Kada treba da ga pricuva on ga samo strpa u onu ogradicu za bebe i to je to.Onda naravno detetu postane dosadno pa pocne da urla.Onda je pocnem da urllam na mm i tu nastane haos.Ali nejgore mi bude kada ja odem da operem sudje pa moram i tada dete da stavim da sedi pored mene u kuhinji.UZAS!Muski su lencuge teske!!!

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Lampice ti istinski opasna za svog muzica.E koliko samo meni puta dodje da odem do svojih makar na jedan dan da se odmorim od svega.Nego ne mogu,jer mi mm odmah sakrije pasos i ja nemam kud.Ali kada on vidi da sam ja svarno besna on pocne da mi se umiljava pa ja i popustim.Tako ti je to u braku.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 578 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.