Ova tema sadrži 577 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 541 članaka - 541 do 555 (od 578 ukupno)

Bracne svađe

• nakica
    Član
    nakica

Pcelice, k.vanja, na vasem mestu ne bih se ni jednog trenutka dvoumila, ali to je samo moje misljenje…iskreno.

nakica
    Član
    nakica

Pcelice, k.vanja, na vasem mestu ne bih se ni jednog trenutka dvoumila, ali to je samo moje misljenje…iskreno.

dunja26
    Član
    dunja26

za pcelicu nisam citala ali u slucaju k.vanje, potpisujem nakicu

srecna mama

k.vanja, svaka tebi cast na tolikoj hrabrosti, i daljoj istrajnosti.Tvoj muz je ocigledno pokleknuo, pa kad je vec tako, razvod je pravo resenje.Ne mogu da verujem da postoji osoba koja moze da pozeli da joj unuce nestane, strasno draga. Sto se pcelice tice, ja se na njenommestu ne bih vratila, iskreno:"ne verujem u mir, tamo gde je bio rat", ali opet to su samo nasa misljenja, stavovi, odluke su na vama. To so si draga a pcelice rekla da ga ipak ti znas,draga, kako ga odjednom znas?Na osnovu toga stje otisao a u Crkvu i zakleo se.Cemu uospte takav cin,zar ne bi pobedio sebe i ako bi pred svima rekao, necu ovo vise nikada uraditi…Ko je insistirao na tom cinu, to takodje pokazuje labilnost kod njega, treba mu Crkva da bi tako nesto obecao sebi i tebi?Lepo je sto sad posle svega ipak mozes i da se nasmejes na neke izgovorene reci, mi mozemo samo da ti pozelino da nastavis da se smejes, vreme radi za vas.Dobro je sto je potrazio s.pomoc,moze da se promeni, ali treba da saradjuje sa strucnim licem, i dobro je sto idete u savetovaliste, mozda drugacije ipak nebi ste uspeli.Opet kazem, drzimo ti fige, i javi kako je, nadam se da ces nas obradovati. 😉

nakica
    Član
    nakica

Ne znam, ali kada bi meni mm priredio delic onoga sto je pelici priredio njen, trudila bih se da ga zaboravim ili makar potisnem u najdublji deo podsvesti…

katarina
    Član
    katarina

Dobro bre devojke u kojoj bajci vi zivite?????
    Verujete da ce onaj koji preti,vuce za kosu,dere se,vredja,preti nekad biti normalan covek???Jedino da je bolestan ili pod nekim drogama,lekovima pa ajde da poverujem a ovako nikako ne mogu!
    Kad neko nekoga voli moze mama, i cela Srbija da prica sta god hoce ako je voli,postuje kao zenu,majku njihove dece znace sta je ispravno a sta ne..i takve stvari kao pcelicin ili vanjim muz ne radi zreo muskarac..cini mi se ni dete se ne bi setilo toga…Necu nikog da savetujem sta da radi pisem samo ono kako ja gledam na sve ovo..

Praslin
    Član
    Praslin

Ko jednom digne ruku , probace opet i opet i opet …. Tome nema kraja. I sve dok zena prelazi preko toga on ce biti „mocan baja“ koji tuce zenu … Moja najbolja drugarica je dolazila kuci i izgrebana i modra i sa pola kose manje na glavi … I prelazila svaki put preko batina … I svaki put je „bio poslednji“ … I svaki put se opet „omakne“ po koja „cuska“ …. I ona je i dalje sa njim! Zasto? Zato sto ga voli!!!! Pitala sam je sta voli? I da li joj se svidelo to sto je tuce jer do njega nije znala sta su batine (roditelji je nikada nisu udarili)? Vise nismo drugarice. Navodno je ne razumem i ne znam sta je ljubav. A ona pritom nije rodila njegovo dete pa da pomislim , zbog deteta se vraca ( a ni to ne razumem jer detetu treba zdrava majka a ne psihicki bolesnik i izubijana, modra mama). Necu da delim savete. Nemam ovakvog iskustva (hvala mojoj svekrvi sto je od mm napravila pravog muskarca koji zna da ceni zene). Ali neke stvari jednostavno ne treba trpeti …

srecna mama

[QUOTE]Praslin – 28/9/2010 10:49 Ko jednom digne ruku , probace opet i opet i opet …. Tome nema kraja. I sve dok zena prelazi preko toga on ce biti "mocan baja" koji tuce zenu … Moja najbolja drugarica je dolazila kuci i izgrebana i modra i sa pola kose manje na glavi … I prelazila svaki put preko batina … I svaki put je "bio poslednji" … I svaki put se opet "omakne" po koja "cuska" …. I ona je i dalje sa njim! Zasto? Zato sto ga voli!!!! Pitala sam je sta voli? I da li joj se svidelo to sto je tuce jer do njega nije znala sta su batine (roditelji je nikada nisu udarili)? Vise nismo drugarice. Navodno je ne razumem i ne znam sta je ljubav. A ona pritom nije rodila njegovo dete pa da pomislim , zbog deteta se vraca ( a ni to ne razumem jer detetu treba zdrava majka a ne psihicki bolesnik i izubijana, modra mama). Necu da delim savete. Nemam ovakvog iskustva (hvala mojoj svekrvi sto je od mm napravila pravog muskarca koji zna da ceni zene). Ali neke stvari jednostavno ne treba trpeti …[/Q

Praslin, svaka cast na poslednjoj recenici, sad kad sam to prociala , u pravu si.Muskarac koji ne postuje majku nece ni zenu, ja jos vise cenim svoju svekrvu.mada, ima slucajeva da se ma koliko majka bial normalna i dobra sin otme kontroli…. 😐

pcelice8084

Razumem ja sve sto vi pricate. Sigurno bih i ja davala takve savete kao i vi. Pa NARAVNO da ne bih trpela batine, ko je lud da to trpi?! Moj muz i ja smo se svadjali u poslednjih par meseci. Nekad su bila koskanja, a nekoliko puta je bilo bas zesce, tad sam i pisala na forumu kako bih olaksala dusu. Ne opravdavam ja njega, ali naravno da se nismo svadjali svaki dan, bilo je i mnogo lepih trenutaka. Ja sam se vratila iz razloga, ne sto je on otisao u crkvu da se zakune(zakleo se i van crkve i ne smatram da je zbog toga labilan), jer sam smatrala da cu se celog zivota kajati ako mu ne pruzim poslednju priliku da mi dokaze da se stvarno pokajao i da je shvatio svoje greske. Inace, nikad ga nisam napustila i za sve godine koliko smo zajedno, ovo je bio jedini put da smo prekinuli nasu vezu i da se ne vidimo duze od dva dana. U vezi smo se posvadjali par puta, ne nesto bitno. NARAVNO da ako bi se ista slicno ponovilo, ne bih ni trenutka razmisljala i to bi bio definitivno kraj. To zna i on. A neko me je pitao za razlog njegovog ponasanja. Jednostavno razloga nije bilo, nije primecivao da je poceo da me zapostavlja i da se ruzno ponasa, a ja iskreno mislim da je glavni razlog njegovog loseg ponasanja bilo nezadovoljstvo poslom koji radi i nedostatak novca. Mislim da se uplasio obaveza, ja trudna, bez posla, on nema stalan posao, a beba je na putu… I sve je tako krenulo. NAdam se da ce brak uspeti, zato sam pruzila priliku. U suprotno, ostacemo prijatelji zbog naseg deteta koje volimo najvise na svetu. SAVET ZA VANJU: Vanja, znam koliko ti je tesko. I ja sam bila u groznoj, bezizlaznoj situaciji. Pusti da vreme ucini svoje. Nemoj zvati muza, pusti ga da sam sredi svoje misli i da sam shvati ko mu je vazniji u zivotu, ti i dete ili njegovi roditelji. Nikako ne smes dozvoliti da te maltretira. I ako se pomirite, tvoj uslov mora da bude da ti pruzi zivot kakav zasluzujes bez maltretiranja i sikaniranja, u suprotnom ne treba da ga trpis i znas sta ti je ciniti. Samo hrabro i ne ocajavaj, nisi sama! Puno pozdrava!

VesnaS
    Član
    VesnaS

Ja sam ovde najodvratnija, ali ja pcelice ne mogu da ti kazem svaka cast bas si hrabra, ja mislim da se ti bojis zivota bez njega. Ne zelim da te vredjam, ali jednostavno posle svih tvojih postova bila bi dobro opaljena kada bih ti cestitala!

Vanja draga i tvoj muz nije sav svoj!
    Nadam se da ces bar ti biti jedna od retkih zena koja ces reci stop psihickom i fizickom nasilju i koja ces MOCI SAMA da se izboris. Ne bih ja njemu dala sansu ni za sta!!!

srecna mama

Nasmejala me ej Vesna;).Ma , niko joj ne cestita, al’ kad je evc odlucila, daj da joj drzimo fige, ali draga pcelice, ponos je ipak ponos.Ja ne bih ni da mu je kruna na galvi…A, ovo sto kazes nedostatak novca??????A, prima platu od 600evra!!!!!!!!!!!!!!Odoh da poljubim mog muza!!!!!

VesnaS
    Član
    VesnaS

;]

lance
    Član
    lance

Pozdrav
    Ja sam pratila ovu temu od pocetka i pcelica je imala problema i to velikih.Slazem se sa vecinom i kazem da i ja to ne bih trpjela i da je to po meni dovoljno za razvod braka.Ovo kazem po onom sto sam procitala, naravno nisam ja u takvoj situaciji i niko od nas ne moze reci sta bi tacno uradio ako se nije nasao u slicnoj ili istoj situaciji.
    Ja sam za to sa svi zasluzuju drugu sansu ali mislim da to tvom muzu nije druga vec ko zna koja po redu.Ne kazem da vi ne mozete da spasite svoj brak ali po onome sto smo citali tesko.Normalno je da postoje krize u braku i da se javljaju problemi i da to se treba rijesavati i moze se naravno ali suncice vi tj on nije imao razlog za to svoje ponasanje.Kao sto rece srecna mama sta je bio razlog?Nema posla, trudna zena……gluposti.Ja mislim da je to neka njegova druga licnost koja ce kad tad opet se ispoljiti bez razloga.Nadam se da ces biti sa nama i dalje i da ce vrijeme pokazati da li si donijela pravu ili pogresnu odluku.Zelim ti svu srecu svijeta!

Vanja slazem se sa forumasicama i mislim da je to dovoljno za razvod.Koliko sam shvatila nece da ti pomogne kad si trudna i to sa rizicnom trudnocom.Nemas njegovu podrsku, ljubav, pomoc???On tebi i ne treba.Samo ti stvara nervozu a to ti sad najmanje treba.Pruzi sansu sebi i bebi da budete sretni!Sretno i tebi i javljaj nam se!

niks
    Član
    niks

Vanja teraj to sve zajedno i muza i svekrvu i devera i sve sve sve u tri ……………….
    Pa nisi „mutava“da trpis takvo ponasanje i ne trudna a ne trudna

niks
    Član
    niks

Nadam se da ste me razumeli iznervirala sam se strasno posle svega ovog sto sam procitala,pa ne zivimo u divljini da se izivljavamo jedni nad drugima,jer smo besni,jer nema para,jer nema ovo,jer nema ono.
    Ni mm i ja nismo u zavidnoj situaciji na mnogo polja pa se opet postujemo i sve ima neke svoje granice,normalno i mi se posvadjamo sto puta ali su te svadje igra za ovo sto ove citam

Gledanje 541 članaka - 541 do 555 (od 578 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.