Ova tema sadrži 577 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 571 članaka - 571 do 578 (od 578 ukupno)

Bracne svađe

• tijana870
    Član
    tijana870

Eh pa pare su naj bolji povod za svadju……moze svega da bude dovoljno ali para-nikada :neznam: .Ja i mm zivimo u zajednici….saznali smo da sam tudna na dan kada je njemu umreo rodjeni brat 😥 (koji je mesec dana pre toga uzeo kredit 😯 )Bili smo i srecni i tuzni u isto vreme,a ja sam se plasila sta cemo dalje….svekrva sa penzijom od 15000 ,ja imam porodiljsko od 16000(koje jos ne primam) i muz platu od 25000…..a rata za kredit 200evra plus troskovi za stan oko 11000 😯 😯 😯 .Sreca pa smo svi razumni i tolerantni pa uspemo da „isteramo“mesec nekako :bravo: :bravo: :bravo: pa se zbog para nilada nismo svadjali ;] -za dete ima uvek a mi prezivljavamo nekako.
    Moji roditelji su imali uzasan brak 😥 kad se samo setim….svaki dan svadje :batina: :galamdzija: ma uzas jedan ….a ja brat i sestra smo sve to gledali 😯 ….majka najcesce modra i rascupana i vecito uplakana a otac besan i nasilan 😈 .Majka je nekoliko puta bezala od njega i uvek mu se vracala sa jednim izgovorom-da to radi zbog nas dece 😳 😯 .A mnoooooooogo puta se kleo kako nikada vise nece da je udari,kako nikada vise nece da je isteruje iz kuce,kako nikada vise nece da pije ……Ni danas mi nije jasno kako neko moze da misli da je bolje da zivi sa nekim ko je nasilan i prek,i govori da to radi zbog dece,kada je traumaticnije da deca zive u takvoj nenormalnoj sredini nego samo sa jednim roditeljem :neznam: .Konacno su se rastali posle 20 godina obostranog mucenja,i otac se nikada nije promenio…i danas je isti :uzid: . Citala sam pcelicine i vanjine postove i ne mogu da verujem da zene u 21 veku i dalje trpe da ih neko psihicki,a nekad i fizicki,maltretira :neznam:
    Moje misljenje je da se ljudi ne menjaju :anene: ,samo mogu da se primire na kratko ali karakter uvek izbije na povrsinu….jednom nasilan-uvek nasilan i to ne moze da se promeni (ali ovo je samo moje misljenje)
    Ja pcelici i vanji zelim sve najbolje…neka budu jake i neka stite i postuju sebe :respekt:
    Pozdrav :-*

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Jedino sto cu reci jeste da potpisujem Lavitu i Estellu jer nema razloga da ja sad pocnem da pisem isto sto i njih dve

VesnaS
    Član
    VesnaS

Sta bi sa pcelicom??hm..

srecna mama

To sam se i ja pitala, da li mozda se smeje negde i kaze: Jao ovi jos komentarisu, nisu normalni“;)ili nedaj Boze nema obraza da se vise javi.

VesnaS
    Član
    VesnaS

Ja se nadam da je ovo prvo 🙂 ali nisam bas puno optimisticna!!!

VesnaS
    Član
    VesnaS

Pčelice baš bih volela da nam se javiš:(

oxy
    Član
    oxy

Malo sam čitala prethodne strane, vidim da se ne javlja niko od žena u „kriznim“ situacijama, pa me to baš zaintrigiralo. U stvari, podsjetilo me na moju drugaricu koju je muž tukao, pa kad sam se zgrozila i rekla da mora to da okonča, prestala je da mi se javlja. Nisam 100% sigurna, ali te žene kao da hoće da na neki način opravdamo njihove muževe ili da nađemo čarobno rješenje, koje ne podrazumijeva preporuku da bježe iz takvog braka…
    Čudno je sve to…
    Ja se nadam da su našle svoju sreću, same ili ne…

VesnaS
    Član
    VesnaS

Oxy baš tako nekako 🙁

Gledanje 571 članaka - 571 do 578 (od 578 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.