Ova tema sadrži 29 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 30 ukupno)

Brat koga ne poznajem

• kalet
    Član
    kalet

Drage moje, sto vise prolaze godine sve vise imam zelju da upoznam svog rodjenog brata koga ne poznajem. To mi je inace brat po ocu i mladji je od mene 9 godina. On zivi u Bg-u u Bul. Kralja Aleksandra i to je sve sto znam. A i da znam vise, nemam pojma da li bi to ista promenilo??????

Mirche
    Član
    Mirche

A jesi li u kontaktu sa ocem? Sto se ne bi upoznali…? Mozda i njemu nedostaje sestra…to su vrlo osetljive stvari, ali ako imas zelju zasto ne pokusati…mislim da nemas sta da izgubis, cisto da imas neki kontakt sa njim. Pa makar to bilo i formalno…

kalet
    Član
    kalet

Ne, nisam u kontaktu sa ocem, pa ni sa kim iz te porodice. Ja jednostavno tu od rodjenja nisam dobro dosla. Ne znam, mozda treba stupiti u kontakt, ali nekako je tesko povuci prvi potez, to je u stvari uvek najteze.

Standzi
    Član
    Standzi

kalet ako je vec zelja toliko velika samo napred,ja da sam na tvom mestu,ja bih sigurno preuzela prvi korak!!veliki sam emotivac kao i ti,i familija,sloga mi mnogo znaci….

krisstina
    Član
    krisstina

Kalet,ja te razumem i znam kako ti je…
    Ja imam 2 sestre koje nikad nisam upoznala.Malo su mladje od mene.
    Moji su se razveli kad sam imala 9 meseci.Do tada su bili u Holandiji.Mama i ja dolazimo u YU,a tata ostaje tamo.Valjda.Posle sam cula da se ozenio i ima 2 cerke.
    Kad su se razveli,prekinuli su sav kontakt,tako da ja nikog iz te porodice,a NI NJEGA nikad nisam upoznala.Ko zna,mozda sam prosla pored njega,a da ne znam da mi je to otac.
    Moja majka i njena sestra od tetke su bile udate za 2 rodjena brata(tatu i strica),tako da su me sigurno videli bar nekad u zivotu…Ali…
    Sta se tu sve poizdesavalo,ne znam,ali mislim da je tu moja majka pogresila.Sta je bilo medju njima-bilo je,a pravo da ne upoznam oca mislim da nije imala.
    Ja ko dete nikad nisam pitala za istinu.Ni dan danas ne znam sve.
    Njega ko oca ne razumem.Ja bi crkla da mi neko odvede Boku,ili nedaj Boze da ga godinama ne vidim.
    Posto on nikad nije trazio mene,nisam ni ja njega,mada bi potajno to zelela.Ali naravno nemam hrabrosti za prvi korak.
    Majka mi se posle udala,imam brata i sestru po majci i ocuha koji se svih ovih 30 godina trudio da mi bude otac.
    On je za mene bio i jeste jedini otac.Uvek je govorio da ima 3 dece i nikad me nije izdvajao.Mnogi i ne znaju da mi on nije pravi otac.
    Mozda sam zato na pravog i bioloskog i gledala kao na jedan papir.
    Ali sad kako godine prolaze,kako sam odrasla…volela bi da ga upoznam,jer sva krivica nije njegova…
    Zato Kalet,ne znam sta da ti kazem…Razumem te u potpunosti.
    A Bulevar Kralja Aleksandra mi je u komsiluku… 😆

Manana
    Član
    Manana

Mislim da ces lakse ziveti ako budes preuzela prvi korak ma kakva god reakcija bila.Ovako ne znas sta on misli…Pokusaj…Bar bih ja probala,sta znam…Ja imam brata i obozavam ga…Zato stisni petlju i u Bul.Kralja Aleksandra!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Kalet ja bih to uradila preko emisije ,,SVE ZA LJUBAV,,ako naravno imas hrabrosti da tako nesto uradis pred javnost,mene ova daljina muci imam bracu i sestre od tetke na Kosovu koje nisam videla 8 godina odkad se zaratilo volela bih da ih vidim i zagrlim sve,ja bih to uradila preko te emisije,mozda ko zna iako mm zeli da odemo na Kosovo da ih obidjem sve ali sad se ne usudjejem posto cu biti majka jednog malog bica,neznam nesto cu valjda uciniti,ali na srcu imam dosta oziljaka koji me boli,Kalet ja bih na tvom mestu to uradila nije vazno da li je javno ili tajno pokusaj :-*

kalet
    Član
    kalet

Hvala vam na savetima, jednom cu to i uraditi. Saznala sam danas slucajno da zivi na adresi vec pomenutoj 246, preko puta Studentskog doma Lola i da je visok i da moje dete jako podseca na njega. Jednog dana cu skupiti hrabrosti i nacicu ga.
    Krisstina, ja znam sta znaci nepoznavati oca, ali ja znam kako on izgleda. Meni se desavalo, dok je ovde ziveo, da mrtav hladan prodje pored mene. Ja to ne razumem. Evo, sada dok setam dete i idem kod mame, ja prolazim pored babine kuce. Koliko puta sam je videla i ona mene, a pravi se da me ne vidi. Ja to zaista, onako ljudski ne razumem. I ja imam ocuha, i ja njega smatram ocem i nikada u zivotu necu zaboraviti sve ono sto je on ucinio za mene.

krisstina
    Član
    krisstina

Ko zna koliko je takvih sudbina…
    A od cega bi SVE ZA LJUBAV ziveo da nema nas i nama slicnih :uzid:
    Zao mi je dece,a takvih skotova ko sto su nasi roditelji ,i njima slicni…ko im j*be mater(da izvines).
    Nadam se da se ne ljutis sto tako kazem.Koliko god bi sa jedne strane zelela da ga upoznam,sa druge bi volela da ga sretnem i onako socno pljunem,jer sta god bilo,ja sam njegovo dete..Ali…
    Znas kako kazu,koga nema bez njega se moze!
    Ako stvarno zelis,potrazi brata.On nije deo te price.Ko zna sta su sve njemu izmislili i napricali kad se do sada niste upoznali.

kalet
    Član
    kalet

Ma da, razumem te, naravno da je sve tako, sta misliti o nekom ko je mogao svom detetu okrenuti ledja. Ja sam sada majka i imam svoje i hiljadu puta kada njega pogledam pomislim, kako neko moze da ostavi tu malu makanjicu. U pravu si da brat nije deo te price i kada budem bila spremna na sve to ja cu ga verovatno potraziti.

andela
    Član
    andela

Ja imam brata i sestru od oca koje ne poznajem.Ponekad mislim da bi trebala da ih upoznam inace nemam kontakt ni sa ocem odrasla sam uz ocuha. 🙁

kalet
    Član
    kalet

Andela, kada su ti se roditelji razveli? Da li si ikada imala kontakt sa ocem? Znam ja kako je to, ali ja imam divnog drugog, odnosno pravog oca, kako ga u narodu zovu ocuh. Moj je meni otac veci nego nekima otac, veruj mi.

Sneki
    Član
    Sneki

Kalet, mozda bi promenilo mnogo toga, a mozda nista. Ja mogu da ti kazem sta bih ja uradila (bez obzira na zelje svojih roditelja). Volela bih da vidim ko je on, kako izgleda, kakav je i sl ( s`tim da je on tek ako sam dobro ukacila oko 21 godinu). Smatram da ne mozes mnogo izgubiti, ali mozes mnogo dobiti!

kalet
    Član
    kalet

Napuni je 12. jula – na Petrovdan i zato se zove Petar – 22. godine. Ma sta znam, nekako ne zivimo u istom gradu, nije to bas samo tako, ja imam obaveze, radim, dete, kuca, ili mi je mozda lakse da se vadim na to???

Sneki
    Član
    Sneki

OK. Sada ti je dete stvarno mlo, ali moje misljenje je da ako ims tu zelju , to i trebas da uradis pre ili kasnije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 30 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.