Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 189 ukupno)

Brat?Sestra?

• Standzi
    Član
    Standzi

Imate li rodjenu bracu,sestre? Koliko su stariji,mladji od vas?kako se slazete?
    Moja sestra je od mene mladja 5 godina,nas dve smo 2 razlicita sveta…Dok sam zivela kuci,non stop smo se svadjale..
    A kad sam se udala i odlazila da zivim sa mm…cak mi je rekla „Volim te“ sto nas je obe do suza nateralo…

kalet
    Član
    kalet

Stanislava, ponekad ne znamo koliko nekoga volimo dok taj neko ne krene od nas. Ona te je uvek volela, ali je blizina i zivot u zajednici cinio svoje, da nije mozda nikada nasla adekvatan nacin da ti tu svoju ljubav i pokaze. Teske situacije izbace na povrsinu nasa osecanja i tada shvatimo koliko su ona jaka ili ne.
    Ja imam rodjenog brata po ocu, koga na moju zalost ne poznajem. On ne zivi u mom gradu i nikada ga nisam videla. Strasno patim sto nemam nikog, tesko je kada iza roditelja dete ostane samo.

Standzi
    Član
    Standzi

Verujem,i mm pati jer je jedinac zato uvek govori da to nece dozvoliti da se desi nasem sinu.Doduse,on ima sestru po ocu,ali nisu u kontaktu kao pre,i ona je nesto digla nos otkako smo se mi vencali…neka ljubomora..ko ce znati…

Mirche
    Član
    Mirche

Ja imam mladjeg brata. I mi smo skroz razliciti i cesto se ne slazemo ali sestrinska ljubav je posebna…

petra
    Član
    petra

ja imam starijeg brata i stariju sestru,ja i burazer smo slicni dok mi je seka totalnon drugi svet,ali bez obzira na sve super se slazemo

markova mama

Ja imam brata mladjeg 3 godine i super se slazemo-ja sam vodolija/skorpija a on obrnuto. Moj MM je jedinac ali uopste nije razmazen za razliku od nekih koje poznajem, jedino je tu nezgodno sto je sva roditeljska paznja koncentrisana na njega, tako da je, kad se Marko rodio, rekao:super, sad ce mene manje da gnjave….

Hanan
    Član
    Hanan

Ja imam mladju sestru, nesto manje od 4 god je mladja. Dok se nisam udala znale smo se i posvadjat, i zagalamit, ali smo se usuštini dobro slagale. Ali smo dva različita svijeta, ona je vodolija, a ja bik…ja sam tvrdoglava i nju je to znalo nervirat. Sad kad sam se udala najbolji mi je savjetnik, i zaista iskreni prijatelj, brine o meni, svaki dan zove pita kako sam, kako je bebi, ide samnom ljekaru, ma volim je.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja imam sestru koja je starija od mene 9 godina i brata koji je stariji 7 godina.Sa sestrom se nisam slagala dok smo bile mladje ali zadnje godine kad sam zavrsavala srednju skolu i pocela da radim ona mi je bila najveca podrska,prijatelj i oslonac u zivotu.Stalno smo vreme provodile zajedno nije bilo veceri kada se spremam za spavanje da prvo onako u pidjami svratim u njenu sobu i uvucem u njen krevet da bi jos malo popricale ma dan nam je bio mali.Kada sam joj rekla da se udajem znala je da idem daleko ali je junacki to podnela vencanje,slavlje.Medjutim bio je dogovor ako nemogu da dobijem vizu odmah da ostanem kod moih jo mesec dana,medjutim vizu sam dobila u jednom jedinom danu sto je znacilo da za dva dana trebam da otputujem.Kada sam je pozvala da joj kazem da mi spakuje stvari jer mi smo bili u Beogradu ona je zanemela.stigli smo kod moih ja i mm ona je bila u soku i non-*stop je plakala.Tako smo satima ostale zagrljene i plakale.Samo mi je govorila kako cu bez tebe,kako da zivim, ja sam bez tebe mrtvo bice.Kada sam dosla u Frncuskumajka mi je posle nekog vremena rekla da moja sestra vise ne ulazi u moju sobu sta god dotakne moje ona se rasplace.Strasno nas je pogodila ta daljina ali volim je najvise na svetu,takodje i mog brata jer je najdivniji.

Manana
    Član
    Manana

Imam starijeg brata i to 6 godina!Ali super se slazemo! :batina: :galamdzija: :doomed: :kadtedovatim: :upomoc:
    He he salim se obozavam ga… :-*

Amara
    Član
    Amara

Imam brata mladjeg 10 godina.Mnogo smo vezani,razumemo i pomazemo se uvek,mada smo skroz razliciti i zanimaju nas razlicite stvari.

januar04
    Član
    januar04

Imam brata, mlađi je od mene dve godine. Uvek smo se super slagali. Oženjen je i deca su nam sličnog uzrasta i baš nam je lepo

Sneki
    Član
    Sneki

Ja imam dva brata: jedan stariji cetiri godine, jedan mladji 2 godine. Sa starijim se ne slazem,. Ovaj mladji mi je i najbolji prijatelj (sta da vam kazem kada mi je on pprao prozore u kuci kada sam trebala da izidjem iz bolnice posle prvog porodjaja).

Standzi
    Član
    Standzi

jaoo bas je to lepo cuti :>

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e pa Sneki imas divnog brata 😉

Sneki
    Član
    Sneki

Hvala, Ako nece mama, nece sveki, nece zaova imam da se oslonim na predivnog brata.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.