Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 189 ukupno)

Brat?Sestra?

• Ivana_26
    Član
    Ivana_26

Joj, ja se izvinjavam, slike su prevelike 🙁

pirgo7
    Član
    pirgo7

ja bas volim kad su slike velike, jos kad je ovakvo luche na njima:)

mama no1
    Član
    mama no1

bravo za sve seke i bate:bravo: :bravo: :bravo: ,prelijepi su

ivaiva
    Član
    ivaiva

Eve ova e najnova slika od na Iva rodendenot od sestra mi.Ja sakam najmnogu na svet, dve godini e pomala od mene i mnogu sme povrzani.

Teta,Iva (mnogu i se spie i ne saka da se slika) i mama

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

jacinta
    Član
    jacinta

Ivy ,seka ti je mrak! Totalni patos! :sok:

pejana
    Član
    pejana

Ja imam sestru koja je moja desna ruka. Uvek mi je pomagala u zivotu i jedino na nju mogu zaista i da se oslonim. I ona na mene naravno! :HAG:

jovanchica

Ja imam dva brata,prvi je mladji od mene 16 meseci,a drugi 8 godina. Nepotrebno je reci da ih volim najvise na svetu i da bih zivot svoj dala za njih.

Dikina mama

Ja imam brata Mihaila koji je mladji od mene 7 godina. Mozda ovo niko i ne procita ali imam potrebu da ga spomenem. neverovatno je koliko mi nedostaje,daleko smo i ne vidjamo se toliko cesto. Kada je trebalo da se udam on je poslednji saznao jer nisam smela da mu kazem. Kada je cuo mnogo je plakao a meni se dusa cepala. Moj sin ga obozava kao i moj brat njega i ne zove ga ujko nego GUGO. A posto se moj brat zove Mihailo, a mog sina zovemo Dika, onda je moj Dika na pitanje kako se zoves odgovarao DIKAJLO. Gugo mu je najbolji!

Micka&Nidza

Ja imam i brata i sestru,Mikica i Milanka.
    Sestra je starija od mene 18 meseci,a bata 7 godina i obozavam ih.
    Slozila bih se sa Dikinom mamom,ni ja batu ne vidjam cesto, 3-4 puta godisnje,on zivi u obrenovcu, a od pocetka smo razdvojeni jer je on tatin sin iz prvog braka,pa je tamo ostao,a ja,mama i sestra zivele na Ubu.
    Ja i mama jos tu zivimo,(od kuce mm i mene do mamine kuce nema ni ceo km) a sestra se udala blizu obrenovca tako da batu i sestru ne vidjam cesto ali ih zaista mnogo volim.

malena89
    Član
    malena89

Ja imam mladju sestru od sebe 2 godine. Ona mi uvek pomaze kad god moze sve sto moze oko Anje

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja nemam ni brata ni sestru rodjene, jedinica sam 🙁 Ali imam sestru od tetke 😛

lalaigedza

[QUOTE]Dikina mama – 1/10/2008 18: Mozda ovo niko i ne procita ali imam potrebu da ga spomenem. neverovatno je koliko mi nedostaje,daleko smo i ne vidjamo se toliko cesto. Kada je trebalo da se udam on je poslednji saznao jer nisam smela da mu kazem. Kada je cuo mnogo je plakao a meni se dusa cepala.

E ja imam bracu Novicu,koji je 2 godine stariji od mene a ostali deo tvog teksta kao da sam ja pisalaOD RECI DO RECI -I SADA SU MI SUZNE OCI.
    Pre mesec dana je imao udes-hvala bogu sada je dobro. 😥

gogi&brana

Ja imam sestru koja je od mene mladja sest godina,ne zivimo u istom gradu ali svejedno jako mi nedostaje i cujemo se skoro svaki dan,ponosna sam jako na nju jer moja mala sestrica zavrsila je medicinu u roku i veoma je uspesna u svome poslu.

Dikina mama

Citam upravo ovu stranu kad odjednom zvoni mi telefon, gledam broj kad ono moj Mihailo! Ja kazem bas sad mislim na tebe a on meni kaze jao bucike! Srce sekino!

Maja-belgija

[QUOTE]Dikina mama – 1/10/2008 18:21

Mozda ovo niko i ne procita ali imam potrebu da ga spomenem. neverovatno je koliko mi nedostaje,daleko smo i ne vidjamo se toliko cesto. Kada je trebalo da se udam on je poslednji saznao jer nisam smela da mu kazem. Kada je cuo mnogo je plakao a meni se dusa cepala.

ovo kao da sam ja napisala!!!!ja imam brat i sestra!!!sestra je mlaca od mene osam godina a brat dvanajstipol ja sam ga bukvalno odgaila i svaki dan pitame kacu da docem 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.