Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 166 članaka - 166 do 180 (od 189 ukupno)

Brat?Sestra?

• Maja-belgija

evo i slicica

By mdimoska, shot with KODAK EASYSHARE M853 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2009-01-05

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Evo ja imam jdnu svezu sa nove godine od moje sestre (brata nemam, a ni sestra mi nije rodjena nego od tetke)

Dorka
    Član
    Dorka

Ja imam sestru koja je mladja tri godine od mene.Potpuno smo razlicite i fizicki i duhovno tako da se nismo bas najbolje slagale dok smo zivele zajedno.Ni sada se ne vidjamo cesto.

sanjas
    Član
    sanjas

Ja imam dva mladja brata.I bas mi jako znace. :love:

brinet
    Član
    brinet

Imam dve sestre. Anu tri godine mladju i Martinu 13 godina mladju…Iako sam najstarija, cini mi se da sam naj neozbiljnija;)

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

Imam starijeg brata koji sa svojom zenom zivi u Nemackoj..i oni cekaju bebu. Mnogo mi nedostaju jer sm vezana za njih. iEvo i sad pocinjem da placem kad se setim da ne mogu da budem sa njima :-(((((

Jelena&Teodora

Da vas upoznam sa mojim mladjim bratom Nemanjom,on ima 21 godinu,studira ekonomiju i trenira fudbal,on je najbolji brat na svetu i jako voli svoju sestricinu Teodoru!!!
    Ovo smo moj brat i ja na mom vencanju

A ovo je on sa Teodoricom

Dikina mama

Jelena bas ti je lep brat! Izgleda da je generacija sa mojim! Maja -Belgija pa tvoj brat je bas dosta mladji! Slatkis!

Jelena&Teodora

Hvala Dikina mama,bas cu mu preneti,hehe………..

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

moj mali,mladji brat…najveca podrska!na slici je u rozo-sivom dzemperu

maza
    Član
    maza

<brat ti je presladak..a i ličite mi se!
    I ja imam isto brata otprilike njegovih godina..extra se slažemo..samo što ja njega ponekad „davim“
    a on neke moje savjete ne razumije dobronamjerno..al super smo baš ga obožavam!!

saveta
    Član
    saveta

Ja nazalost nemam rodjenu sestru niti brata. Imam 1 od tetke koji je 9 godina mladji od mene i odlicno se slazemo i 3 brata od ujaka. Ali najstariji sa kojim sam bila generacija u osnovnoj i srednjoj i bila najbliskija je nazalost pre godinu i po poginuo, a sa ostalom dvojcom nikad nisam bila preterano bliska.

Praslin
    Član
    Praslin

Ja imam starijeg brata. Ima 25 godina. Studira elekrotehniku,radi … Obozavam ga!!!! Dok smo ziveli zajedno stalno smo se svadjali. Kada smo poceli da studiramo vise nismo stizali da se svadjamo jer smo se retko vidjali. 🙂 Ali to je valjda sve i normalno. Sada se stalno cujemo ali se opet retko vidjamo. 🙁 Obozava njegovu Njanju (tako on zove Anju 🙂 ).

[img=http://img80.imageshack.us/img80/4272/img1165d.th.jpg]
    on i njegova lepsa polovina 🙂

Lavita
    Član
    Lavita

ne znam da li sam pisala na ovoj temi ili ne
    imam dve sestre
    jedna zivi daleko ima dva sina a druga zivi blizu i ima jednog sina haha
    one obozavaju moje cerkice a ja njihove sincice
    jako smo vezane ma nenormalno
    zahvalna sam Bogu sto ih imam, to je nesto najdivnije
    divno je sto sam Vanji rodila sestru cak je i slicna razlika izmedju njih dve kao izmedju moje najstarije i srednje sestre posto sam ja najmladja
    zadrzacu se na njih dve,
    volela bih i ja da rodim jos jednu devojcicu i da imaju isto detinjstvo kao nas tri
    ali sta da se radi

imaju njih dve jedna drugu batu Gagu Iliju i Boleta

Danijela&Jovana

Moja sestra je mladja od mene 10 godina. Mislila sam da izmedju nas postoji apsolutna i bezgranicana ljubav. Onda se rodila Jovana i teta se izjasnila da od sada nju voli najvise na svetu! Nadam se da cu i ja uskoro doziveti tu radost da postanem tetka! Moja sestra – moja najbolja drugarica, najbolji i najlepsi poklon mojih roditelja meni i sada mom detetu.

Gledanje 166 članaka - 166 do 180 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.