Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 189 ukupno)

Brat?Sestra?

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

to si dobro rekla

Sneki
    Član
    Sneki

Znas kako, kod mene je razlika izmedju dece bila 1.5 god. Znaci beba od 1.5 g, koja tek prohodava + novorodjence, a ja sama. Tada sam mislila da cu zavrsiti u Lazi i tako 5 meseci. Pred porodjaj sam imala 80 kg, a 2.5 meseca posle porodjaja 60. Jedini ko se nasao je moj brat (muz radi po smenama). Cale mi je umro tokom 2.trudnoce i zamisli da nije niko mogao da mi pricuva decu da odem na groblje.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jao Boze strasno pa gde ti bila svekrva kako ih nije sramota da nisi mogla ocu na groblje strasno boze :buljavko:

Sneki
    Član
    Sneki

Ulaz do mene (svekrva& zaova)!
    Otkud znam nista im nisam skrivila.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

UZAS KAKO SU MOGLE TAKO DA POSTUPE :neznam:

Standzi
    Član
    Standzi

joj boze ovo jos nisam cula ali sneki pisi nam o tome u Rodbinski odnosi- kako se slazete sa zaovom,sveki itd,tamo sve kukamo o takvim stvarima!

Sneki
    Član
    Sneki

Draga Stanislava,
    sutra cu pisati Vise o tome, posto sada moram da hitam kuci, ali verujte ni u nakcrnjim snovima nisam mislila da ljudi mogu da se zabavljaju tako glupavim stvarima…

…danijela…

imam starijeg brata 2 godine i mladju sestru 18 godina i nisam ih videla vec godinu i po dana..udala sam se daleko i bas sam ih se uzelela a inace super se slazemo 😉

kalet
    Član
    kalet

Jaoj Kompi, bas mi je zao, pa gde zivite, koliko su ti daleko?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

kompi i meni je zao i ja sam od moih udaljena 2000 km jaoj tuge bozije

Standzi
    Član
    Standzi

ivana izvoli maramicu ZNAM KAKO TI JE

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

he he jel znas kako mi je pa ja na predhodnoj strani imam maramicu nisi videla he he he ti sve dobro znas u istom smo sosu Standzi 😥

May05
    Član
    May05

Stanislava – 5/7/2006 11:51 PM

Imate li rodjenu bracu,sestre? Koliko su stariji,mladji od vas?kako se slazete?
    Moja sestra je od mene mladja 5 godina,nas dve smo 2 razlicita sveta…Dok sam zivela kuci,non stop smo se svadjale..
    A kad sam se udala i odlazila da zivim sa mm…cak mi je rekla „Volim te“ sto nas je obe do suza nateralo…

ja imam sestru mladju dvije godine,bas kao i ti standzi i tvoja seka, tako smo ja i moja ratovale,uvijek je to bilo zbog gluposti odjeca,pare itd..ja kad sam se udala ona nije plakala,ali zato kad se ona udavala ja kad nisam crkla,i znas sta mi je rekla na to „pa sto places nisam umrla hvala bogu pa se udajem za onog koga volim“kad je nisam poslala u tri lijepe(a meni zao i zbog roditelja za 4mj udaju dvije kcerke i obadvije idemo za austriju)inace sam puno emotivna,tipicni rak(a i ona je rak).ona je sad ovdje 300 km od mene nema dana da se necujemo 2-3puta na dan nekad i vise,u mjesec dana se znamo vidjeti 2 puta,sad je nisam vidjela 2 mjeseca (bila ja na odmoru pa posle ona)i mozda sutra odem kod nje ako mm ne bude radio u subotu,mogu ti reci da smo vise sad vezane nego prije,sad se nikad ne svadjamo i jedva cekamo da se vidmo pa da se ispricamo.

…danijela…

kalet – 14/8/2006 6:54 PM

Jaoj Kompi, bas mi je zao, pa gde zivite, koliko su ti daleko?

100km smo udaljeni sto i nije mnogo al eto nikako da odem a ni oni da dodju do mene 😥

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja sam najmladja u porodici imam sestru 13 godina stariju od mene i brata 10 godina starijeg.Bila sam porodicna maza,sestra me obozava kao i ja nju a i sa bratom sam se uvijek povjeravala vise nego sa roditeljima,isto tako kad sam malo odrastla on se meni povjeravao i pricao mi ono sto nikome nije.Obozavam ih i sve bih dala da budu sretni u zivotu.Sestru nisam vidjela godinu dana a brata 2 i tako sad samo visimo na telefonima mada to ne moze da nadoknadi ni samo jedan zagrljaj ali sta ces. 😥

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.