Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 189 ukupno)

Brat?Sestra?

• kalet
    Član
    kalet

Joj ljudi, mogu samo da vam kazem da je lepo znati da imas nekog svog, svoju krv, pa da ga zagrlis, ako nista drugo i s vremena na vreme.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bas tako Kalet ja obozavam moju sestru i brata :zvezda:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Bas tako obozavam ih i ja ali me isto tako dusa boli kad samo pomislim koliko dugo ih nisam vidjela.Tesko je.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

slazem se stobom tesko je puno mnogo para trosim na telefonske karte i na dopune za mobilni tako mi je lakse da znam da su dobro,jednostavno nekad je dovoljno da im samo cujem glas,pa to su moj brat i moja sestra obozavani puno sa moje strane 🙄

kalet
    Član
    kalet

Srecni ste sto ih imate.

Standzi
    Član
    Standzi

MOJA SESTRA – MOJA LEPOTICA PAMETNICA 😆 😆 :zvezda:

Sneki
    Član
    Sneki

Stanislava, sestra ti je stvarno lepotica!

Standzi
    Član
    Standzi

HVALA Sneki !
    i ja joj to govorim svaki put kad se cujemo!
    :love:

MissGak
    Član
    MissGak

Prava lepotica!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

prelepa devojka nema sta :cvecko:

Iki
    Član
    Iki

Ja isto imam sestru, mladju 5 godina. Dok smo bile manje bilo je nesuglasica, pogotovo sto je ona sve htela ono sto ja imam: izlaske , garderobu, sminke, da prisustvuje mojim caskanjima sa drugaricama. I to je uglavnom sve i dobijala, sto je mene ponekad nerviralo. Ja izlazim do 1h sa 15-16 god. a ona isto tako samo sa 10-11. I tako je sve ranije pocinjala.
    Ali bezobzira lepo smo se slagale, zajedno igrale, izmisljale razne igre. Divno nam je bilo zajedno.
    Sada se isto super slazemo, znam da joj se mogu poveriti u svakom trenutku, a i ona zna da sam za nju uvek tu i uz nju.
    Kod nas postoji jos jedna zanimljiva tema :imamo istu svekrvu. 🙄 Udata je za brata od mog muza. Tako da smo stalno u kontaktu, ne zivimo zajedno, ali se vidjamo cesto a cujemo se svaki dan po sto puta. I ja moju sestru mnogo volim i srecna sam sto mi je blizu.

Stanislava tvoja sestrica je stvarno mnogo lepa.

ada
    Član
    ada

Ja imam sestru koja je mlada od mene 3,5 godine,dok smobile mlade i nismo se bas dobro slagale jer je uvijek trckarala za mnom i mojim drugaricama i dosadivala 🙂 ,a sada kako smo odrasle sve je drugacije,sad smo i same najbolje prijateljice i jedna drugoj povjeravamo sve.Jako mi je tesko sto smo toliko udaljene,ja u Svedskoj a ona u Sarajevu,ali cujemo se svaki dan preko MSN-a i to mi je jedina utjeha!Nedostaje mi jako i jedva cekam decembar da se ponovo vidimo izgrlimo i izljubimo!!!
    Ja svoju sestricu volim najvise na svijetu 🙂

Standzi
    Član
    Standzi

MissGak,ivana …hvala na komplimentima ,prenecu sestri 😆 :zvezda:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Sestra ti je bas prava ljepotica!Ponosi se sa njom.

MissGak
    Član
    MissGak

Moja seka je nepune 4 godine mladja od mene i sta reci..razlika u godinama je diktirala nase slaganje i neslaganje,tako da sada kada smo vec porasle i odrasle imamo divan odnos.Daleko smo ali boze moj,koristimo sve prednosti elektronske komunikacije manje vise svaki dan…
    Ja je obozavam,vec sam pisala,ona i mama mi mnogo znace u zivotu(sto je i normalno!!).Cesto znam reci,nema veze sto su tako daleko,vazno je sto ih imam bas takve kakve su!!!
    A ovo je ona…

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.