Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rsgoldget 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 41 ukupno)

BRISANJE DUPLIH PORUKA

• ZZ
    Član
    ZZ

interesuje me zašto u opciji EDIT nemamo mogućnost da obrišemo svoju poruku,jer sam primetila da se često dešava da kad koči net,umesto jedne,pošalje dve,tri poruke..bilo bi zgodno kad bi svako imao mogućnost da obriše svoje višak poruke..samo bezveze zauzimaju mesto i opterećuju forum..

Mirche
    Član
    Mirche

U pravu si zzivanovic…sada smo omogucili opciju gde mozete da obrisete svoju poruku.
    :caos:

leptiric
    Član
    leptiric

JA BIH VOLELA DA ZAMOLIM DA SVE FORUMA DA PROVERE KADA POSALJU PORUKU.
    DA NIJE SLUCAJNO IZASLA DUPLA ILI CAK I VISE NJIH.
    KADA VEC IMATE TU OPCIJU.
    JER MODERATORI OVDE IMAJU MALU DECU NEKE OD NJIH.
    I NE STIZU DA BRISU.
    PA JA MOLIM VAS SAMO DA IH BRISETE SAMI.

bubica
    Član
    bubica

ja sam to isto ZAMOLILA na Dve crtice…vidim da niko to ne uvažava, i digla sam ruke…ja svoje duple poruke brišem, em zato što nema potrebe, em da bi imale više mesta….Ali, avaj, ne misle sve kao ja…za sve ima mesta pod kapom Nebeskom…. 8)

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

hvala onima koji to rade … kao sto rekoh intenzivno radimo na migraciji na brzu bazu ali dok se to ne desi moramo prihvatiti stvari kakve jesu …..

andjelam
    Član
    andjelam

ja se izvinjavam nekada mi izadju 2 iste poruke tako da 1 slobodno obrisite.stvarno izvinite nije namerno! 😳 😳 😳

leptiric
    Član
    leptiric

andjelam.
    moras sama proveriti ,kada posaljes poruku,da li ih ima 1 ili dve.
    i sama ih obrisati.

andjelam
    Član
    andjelam

ok
    ali ako to negde vidis a ja nevidim obavesti me da znam nije namerno

sorry 😳 😳

zogo
    Član
    zogo

Molila bih admin.da pogleda sta se desava sa mojim pp mogu da primam a nemogu da saljem pise da mi je inbox pun ali nije izbrisala sam sve poruke….Hvala

gorana
    Član
    gorana

Zogo22,trebas da obrises poruke koje si ti poslala.
    Poslednja opcija-poslane poruke.
    Onda ces moci da saljes!Pozz

zogo
    Član
    zogo

E hvala…

ma-ta
    Član
    ma-ta

Ja ne znam o cemu mi ovde pricamo, svakom se desi da slucajno duplira poruku, pa ako primeti izbrise. Ali da moderatori citiraju sami sebe, tj namerno dupliraju svoje poruke, i to bez ikakve svrhe, e to ne mogu da razumem! :uzid:

Zhunga
    Član
    Zhunga

Imam jedno pitanje,ceo dan mi u outboxu stoji 4 poruke koje ne mogu da se posalju, ne znam u cemu je problem. please help 🙂

Mirche
    Član
    Mirche

Kada poruke stoje u outboxu znaci da su poslate ali ih onaj kome su namenjene nije jos otvorio.

Milica81
    Član
    Milica81

Moze li se izbrisati poruka sa ogromnom sliko u temi Slike nase dece – Bubica Sarica, poruka br.215387
    Ja nijesam uspjela jer je sajt prethodno azuriran.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.