Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  rsgoldget 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 41 ukupno)

BRISANJE DUPLIH PORUKA

• racic
    Član
    racic

Milice, imas iznad svake poruke opciju „upozori“ , klikni tu i napisi zasto zelis da se obrise poruka, moderatori ce to resiti, lakse je njima tako nego da je traze po broju. :caos: :caos: :caos:

Milica81
    Član
    Milica81

hvala puno!

Mama Slavica

Zamolila bih ADMINISTRATORA za pomoć!Sve poruke koje stižu na temu-TRUDNOĆA-treće tromesečje dolaze meni na moju ličnu adresu!Ima ih svaki dan na desetine!Pokušala sam po preporuci da to regulišem odjavom u „Moj profil“jer ne želim više da primam ove mejlove,međutim nikako mi ne uspeva!Molim da mi kažete šta tačno da uradim?

travica
    Član
    travica

Postavila bih pitanje administratoru. Zasto kod svih mojih poruka stoji i opcija obrisi?DA li je moja krivica u tome sto sam napisala „Da radim u skoli“(a to nije bila tema). Da ne preterujete malo?

mima80
    Član
    mima80

Svi postovi koji su off topic brisani su bez upozorenja, o tome sam pisala na vise mesta a i jedno je od pravila foruma sa kojim ste se slozili prilikom registracije na isti. Za caskanje i off topic price koristite chat, pp ili teme predvidjene za caskanje

leptiric
    Član
    leptiric

Trebalo bi da forumasi,sami pregledaju poruke koje pisu
    ako ima duplih sami ih odmah obrisu,odmah.
    ili da stave na drugim temama upozorenju,da to urade Moderatori.
    Jer u redu je da ovi novi grese, dok ne nauce.
    i neka pitaju.

Ivanela
    Član
    Ivanela

travica – 3/4/2008 18:53

Postavila bih pitanje administratoru. Zasto kod svih mojih poruka stoji i opcija obrisi?DA li je moja krivica u tome sto sam napisala „Da radim u skoli“(a to nije bila tema). Da ne preterujete malo?

Pa kod svih poruka postoji opcija „obrisi“, u slucaju da posaljes dve iste poruke, ili da se u roku od ola sata predomislis i ipak izbrises, desi se nekad da se zeznes….to je bas dobro.

travica
    Član
    travica

Ivanela – 6/4/2008 14:43 [QUOTE]travica – 3/4/2008 18:53 Postavila bih pitanje administratoru. Zasto kod svih mojih poruka stoji i opcija obrisi?DA li je moja krivica u tome sto sam napisala "Da radim u skoli"(a to nije bila tema). Da ne preterujete malo?

Pa kod svih poruka postoji opcija "obrisi", u slucaju da posaljes dve iste poruke, ili da se u roku od ola sata predomislis i ipak izbrises, desi se nekad da se zeznes….to je bas dobro.[/QUOTE]

Ne, ono sto ja vidim,da samo kod mojih poruka stoji opcija obrisi. Mozda tako treba?

Ivanela
    Član
    Ivanela

Da, jer ti mozes da obrises samo SVOJU poruku, ne mozes tudje, dakle i ja vidim samo u svojim porukama opciju „obrisi“, a u tvojim ne vidim.To te je zbunilo jel? 🙂

travica
    Član
    travica

Ivanela – 7/4/2008 17:50 Da, jer ti mozes da obrises samo SVOJU poruku, ne mozes tudje, dakle i ja vidim samo u svojim porukama opciju "obrisi", a u tvojim ne vidim.To te je zbunilo jel? 🙂

Potpuno si u pravu. Hvala bogu da si mi to razjasnila:klanjam: :klanjam: vec sam pomislila da je to samo za moj post.Bas sam:ruganje:

Ivanela
    Član
    Ivanela

Ma svi se mi nekad zeznemo oko gluposti, ili pogresno shvatimo nesto 🙂

rozga
    Član
    rozga

Pomagajte odose mi 4 poruke na podforumu Porodjaja tema Baby friendly ili klasicno odeljenje!!! A nece da se obrisu. Meni nesto tesko uopste ide otvaranje stranica 2-3 dana…ne znam da li je do mene ili nesto saa sajtom.

Hanan
    Član
    Hanan

POsalji upozorenje i moderator ce to da sredi…

maja021
    Član
    maja021

kako da obrisem kad nema opcija za brisanje?stoji tema al kad se otvori prazno je.

Hanan
    Član
    Hanan

Mozes da brises u roku od pola sata, u desnom gornjem uglu imas opciju obrisi.Ako je proslo vise od pola sata klikni na upozori i moderator ca da sredi.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.