Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ishrana Porodice Burek – ko ne voli, zavolece :)

Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 117 ukupno)

Burek – ko ne voli, zavolece :)

• Irssa
    Član
    Irssa

Cvetic – 24/4/2008 20:03 Dizem ruke…. 🙁 🙁 Posle 3 neuspela pokusaja dolazim do zakljucka da sam dunster sa diplomom. Ni ja nisam podmazala tepsiju jer one kore kad izvadim iz ulja su veoma ,veoma masne pa kontam, dosta je…ocigledno nije. Onda , neka mi neko objasni malo vise o ovom vucenju kora.Ja ih vucem ali one se vracaju nazad! Cak i kad ih konacno razvucem da se vise ne vracaju nazad, kad uvijem punjenje, one se skupe opet…. I naravno, izlazi moj cuveni burek sa korama debelim ko cebe.Bas ukusno :anene: Kazite mi koliki je dijametar kad razvucete kore,otprilike.Ja ih ocigledno ne razvlacim dovoljno.Na slicicama od Irsse ne izgleda veliko…. :sok: :sok: :sok: :upomoc: :upomoc:

sledeci put snimam clip samo za tebe, jer ja vise neznam kako da ti objasnim

Probaj da promenis brasno

Cvetic
    Član
    Cvetic

Irssa – 24/4/2008 15:48

[QUOTE]Cvetic – 24/4/2008 20:03 Dizem ruke…. 🙁 🙁 Posle 3 neuspela pokusaja dolazim do zakljucka da sam dunster sa diplomom. Ni ja nisam podmazala tepsiju jer one kore kad izvadim iz ulja su veoma ,veoma masne pa kontam, dosta je…ocigledno nije. Onda , neka mi neko objasni malo vise o ovom vucenju kora.Ja ih vucem ali one se vracaju nazad! Cak i kad ih konacno razvucem da se vise ne vracaju nazad, kad uvijem punjenje, one se skupe opet…. I naravno, izlazi moj cuveni burek sa korama debelim ko cebe.Bas ukusno :anene: Kazite mi koliki je dijametar kad razvucete kore,otprilike.Ja ih ocigledno ne razvlacim dovoljno.Na slicicama od Irsse ne izgleda veliko…. :sok: :sok: :sok: :upomoc: :upomoc:

sledeci put snimam clip samo za tebe, jer ja vise neznam kako da ti objasnim

Probaj da promenis brasno

KLIP!!!!!!!!!!!!!!!OCU KLIP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASEEEE!!!!

MissGak
    Član
    MissGak

Cvetic,jesi li ti procitala onaj moj izgubljeni post?
    Da li si pokusala da promenis brasno?To koje koristis je vrlo moguce Self rising pa ti kore zato rastu!!!

Cvetic
    Član
    Cvetic

MissGak – 25/4/2008 00:16

Cvetic,jesi li ti procitala onaj moj izgubljeni post?
    Da li si pokusala da promenis brasno?To koje koristis je vrlo moguce Self rising pa ti kore zato rastu!!!

Ma ne Miss Gak, ne koristim self rising. Kupila sam ono koje mi je Masha preporucila-5 roses. Brasno je super ali ja ovo nikada u zivotu nisam pravila….ja mislila ako jedem burek profesionalno, moci cu tako i da ga napravim. Ne valja mi logika a? :hmm:
    Ne dam seeee….idemo do zadnje mrve brasna pa sta bude! (Bice nered ako nista drugo).

ada
    Član
    ada

Cvetic mozda si zakuhala jufke previse cvrsto,probaj slijedeci put da stavis malo vise vode i one onda budu mekse i puno lakse se razvlace i ne ostaju debele.

idealna losa

Evo i moj burek sa mesom i sirom

idealna losa

idealna losa

Irssa
    Član
    Irssa

:bravo: :bravo: :bravo:

ja odoh da kupim, nesto me mrzi da

MISEL
    Član
    MISEL

Ja sam juce pravila i suuuper je ispao – mada sam mesto masti stavila puter.Sledeci put pravim sa mascu i slikam obavezno jer juce nismo mogli da docekamo da probamo :>

rozga
    Član
    rozga

I nama je dobar ispao mada sam pravila 6 kora a mislim da ce mi biti bolji sa 5. Svaka cast za recept, mm i prste pojede:lol:

Irssa
    Član
    Irssa

i ja sam pravila sinoc, imala sam goste i odusevili su se. Pravila sam sa margarinom, puter nisam imala a mast nemam nikada u kuci. Ispao je isto kao i sa puterom, odlican je

rozga
    Član
    rozga

Samo da dodam…ja sam ga napravila uvece, stavila u frizider preko noci i ujutru ispekla…ispao je isti:) Super je!:)

GaGaT
    Član
    GaGaT

Jel moze neka od ovih mojih „preko-okeanskih“ da mi kaze koji sir stavlja, posto sam probala sve vrste sira koje sam nasla i onaj farmer cheese i fetu i opet kad pravim pitu nije mi to to, e sad burek nisam jos ali bas bih da probam 🙂

mazaki
    Član
    mazaki

GaGat ja kupujem „cow and goat“ fromage feta cheese proizvodi kom.Krinos i sam zadovoljna za pite,kiflice,burek,to ima kod nas ,kantica je velika 3kg.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.