Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ishrana Porodice Burek – ko ne voli, zavolece :)

Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 117 ukupno)

Burek – ko ne voli, zavolece :)

• GaGaT
    Član
    GaGaT

Mazaki ne znam za taj moracu da pogledam da nadjem, zapisala sam, a kojoj prodavnici uzimas?

mazaki
    Član
    mazaki

GaGat ja ga uzimam u Costco ,pogledaj tamo gde su sirevi 🙂

GaGaT
    Član
    GaGaT

E hocu superiska, imam tu radnju ovde Hvala puno!

mazaki
    Član
    mazaki

GaGat napravi burek pa zovi hehehe 😆 😆 😆

GaGaT
    Član
    GaGaT

E bas cu da probam, samo jesi li ti stavljala mast? Moracu da pravim kad mi mm nije tu da ne bi kad vidi toliku mast!

mazaki
    Član
    mazaki

Nisam imala mast,pa jedan put sam stavljala puter,a drugi put margarin i ispao je super,inace i mm nevoli mrsno :galamdzija:

krcko
    Član
    krcko

mmm ja volim burek ali mi posle uvek bude tesko pa se kajem sto sam pojela
    ali sledeci put kad mi se jede opet jedem iako znam da mi je tesko pojedem celu cetvrtinku 😳

Masha&Tasha

E Gago a sto ne probas da pronadjes neku arapsku prodavnicu, mora da postoji, ja sam ovde pronasla i imaju regularno nase sireve, oni to zovu bulgerian feta, greek feta… i tako iz svih zemalja, imaju cak i kore za pitu i cak su im i cene normalne, nije naduvano kao nase prodavnice.
    A ja sad odoh da pravim burek sa sirom, pa Mazaki, Cvetic, Gago i ko sve hoce, ajde svratite, ja sam dosla da obnovim gradivo!

mazaki
    Član
    mazaki

Masha&Tasha – 11/9/2008 03:09

E Gago a sto ne probas da pronadjes neku arapsku prodavnicu, mora da postoji, ja sam ovde pronasla i imaju regularno nase sireve, oni to zovu bulgerian feta, greek feta… i tako iz svih zemalja, imaju cak i kore za pitu i cak su im i cene normalne, nije naduvano kao nase prodavnice.
    A ja sad odoh da pravim burek sa sirom, pa Mazaki, Cvetic, Gago i ko sve hoce, ajde svratite, ja sam dosla da obnovim gradivo!

Malo kasnim ali cu opet da pitam ,ima li jos burek???Hvala Masha-Tasha,ljubi mali :andjeo:

Blue
    Član
    Blue

Irssa Bog te blagoslovio za ovaj recept! 😆 😆 😆 😆 😆
    :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Snecky
    Član
    Snecky

Super je ovaj recept i jedva cekam da ga isprobam al sto rekose ove zene s’ ovu stranu bare
    ovde se tesko nalazi sir kao nas, a i ti feta sirevi su svi od reda od KOZE!!!
    Joj svaka cast vama al’ ja ga ne mogu…
    I ja u glavnom kupujem french ili bulgarian cheese i to u arapskim radnjama jer u marketima mi nisu
    bas neki… Kakvo li je to cudo sto neko rece da kupuje u Costco-u? Ne secam se da sam
    vidjala a i to je neka koza – garant…
    Pozdrav pa kad napravim i ja cu da se hvalim… ako uspe…

Kikirikic
    Član
    Kikirikic

E,svaka ti cast – cak si i slikala po fazama pravljenja 🙂

Ivana_26
    Član
    Ivana_26

Irssa :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Pravila sam ga danas, sa tim sto sam prvi put mesila testo u zivotu (kada sam videla tvoj burek morala sam da ga napravim) i uspeo je. Bolji burek u zivotu nisam jela, ni u jednoj pekari :respekt: :respekt:

Slicicu sam okacila na temi 2. tromesecje, da te pohvalim i da se pohvalim 😆 😆

sonja_nis
    Član
    sonja_nis

recept je super, moram da ga pohvalim,
    samo bih ja vise soli dodala ;]

Jecca
    Član
    Jecca

Jaooo pa i ja cu izgleda postati domacica mesilica. Ovo je neki brzinski burek a izgleda ekstra. Secam se kako moja mama to razvlaci, ostavlja da naraste, rasvlaci, mazucka, to traje citavo pre podne od 8 ujutro! QQ gde mi je sad pokojna baka da mamu nauci brze 🙂 Vreme je da i ova mlada pokoljenja uce nesto starije! Bas cu da probam ovih dana, sad mi je u rerni masna pogaca!

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.