Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Ishrana Porodice Burek – ko ne voli, zavolece :)

Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 117 (od 117 ukupno)

Burek – ko ne voli, zavolece :)

• cokoladica

Buuuuuuuuureeeeeeeeeeek!!!

Al dzaba kad ovde nema belog sira 🙁 🙁 🙁

benijeva mama

Draga Irssa danas sam pravila tvoj burek ispao je super samo sa malim nedostatkom.Meni je sir ostao samo na vrhu tj na dnu nije ga bilo po celom bureku.Sad htela sam te pitati da li je potrebno da se preklopljenje kore okrecu mislim jednom sir dole druga kora sir gore ili kako pomagaj :doomed: :doomed: :doomed: Htela bih ga ponovo praviti.

Irssa
    Član
    Irssa

benijeva mama – 3/1/2009 21:58 Draga Irssa danas sam pravila tvoj burek ispao je super samo sa malim nedostatkom.Meni je sir ostao samo na vrhu tj na dnu nije ga bilo po celom bureku.Sad htela sam te pitati da li je potrebno da se preklopljenje kore okrecu mislim jednom sir dole druga kora sir gore ili kako pomagaj :doomed: :doomed: :doomed: Htela bih ga ponovo praviti.

Mozes slobodno i da okreces, a mozes da dadas jos sira ako volite, ne mora da bude sir samo u prvoj kori nego po zelji 🙂

Drago mi je da vama se dopada :-*

milica-cica

Evo moj burek se upravo pece, pa ako uspe kacim ga na Sta kuvate danas?I meni je prvi put da razvlacim kore…

milica-cica

Uspeo je, samo bih ja malo vise soli dodala.

srecna mama

Danas prvi put pravim ovaj burek,videcu kako ce izgledati.

Jecca
    Član
    Jecca

Jeca je davno obecala da ce praviti burek, i tek danas sam ga slozila. I super je! Tako lako ide , jos kad ti masina mesi i tesno, bez po muke , dobar burek, pravi!!!

baky
    Član
    baky

Bas sam se nasmejala kad sam videla ovu temu, super je 🙂 ma dodjite svi kod nas na burekdzijadu 🙂 🙂 to je burek pravi 🙂 🙂

nakica
    Član
    nakica

tako je, Baky! 🙂

srecna mama

Pravila sam ovaj burek, ali nekako su mi kore ispale deblje, nema veze, naszavicu da pravim i dalje.

nona
    Član
    nona

i ja se kanim da ga spremim!imam i onu tepsiju bas za burek!sve pohvale za Irssu 😛

srecna mama

Devojke, kako vi uspevate da NE ISPUCAJU KORE?Meni ispucaju kore, ok je sve bude ukusan, sve je to ok, ali n eznam nekako ne mogu kore da mu budu lepo razvucene i dobro razvucene kore.

Gledanje 106 članaka - 106 do 117 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.