Ova tema sadrži 29 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  magi 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 30 ukupno)

carter's

• malisha75
    Član
    malisha75

Jeste li videli možda negde u Beogradu ili Novom Sadu da se prodaje „Carter’s at Home“ kolekcija?
    Konkretno, interesuju me ovi artikli:

http://www.carters.com/carters/Velour-Blanket-And-Rattle/V_C323VSB,default,pd.html?cgid=carters-home-girl-nursery-collections-safari-brights

http://www.carters.com/carters/Receiving-Blanket-Gift-Tote-With-Plush-Toy/V_C323CAD,default,pd.html?cgid=carters-home-girl-nursery-collections-safari-brights

I ovu radosnicu bih volela da nabavim jer smo sve najlepse bebi stvarcice (cebence, prekrivace, bodice) imali bas iz te kolekcije…

http://www.carters.com/carters/Baby-Girl%27s-Memory-Book/V_B248-9981,default,pd.html?cgid=carters-baby-girl-accessories-new-arrivals

Dorothy
    Član
    Dorothy

Malisha, ima u NS u Baazaru Carter’s, e sad sta ima u ponudi i da li ima bas to sto ti trazis ne znam, baci pogled :-)))

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Malisha, u Beogradu Carters se prodaje u radnji Menda u Mercatoru i u Osh Kosh-u u Uscu. Nazalost ovo sto si ti postavila nisam tamo videla, ali ako negde nadjes podeli sa nama jer mi se bas dopada ;]

malisha75
    Član
    malisha75

Hvala! U Novom Sadu sam redovna u obe radnje, ali me nervira što dobijaju robu na kašičicu, pa se jako brzo proberu veličine.
    Pitam se da li neko „uvozi“ carters po narudžbini 😆 .

njamiii
    Član
    njamiii

E pre neki mesec sam na face-u naletela na zenu koja valja robu iz Amerike i prosledila link dalje, ali ne mogu nikako da isceprkam tu poruku (ako nadjem javljam). U baby chic-u sam dok je stariji bio beba vidjala carter’s bodice (do duse u ogranicenoj kolicini), e sad, oni sigurno nemaju ono sto trazis, ali mislim da bi mozda mogli da ti dobave, jer sam se ja tada raspitivala za neke pediped cipele koje nisu imali u ponudi, i prodavacica je bila u fazonu da postoji mogucnost da mi ih dobave kada im sledeca tura robe bude stizala (kapiram da gazdarica jednom u nesto ide po robu). Takodje, cini mi se da u rk Leto prodaju Carter’s garderobu.

chencha
    Član
    chencha

http://www.yuglob.rs/ Ovo je zvancicni uvoznik carter’s-a za Srbiju, oni ce znati ima li i gde ima tih poklon-setova, mada ja mislim da to kod nas jos nije uvezeno. Videla sam i tog nekog svercera americke garderobice na face-u, ima i carter’s i osh-kosh i geemboree (ili kako se vec pise) stvarcica, ali sad ne mogu da ga nadjem. Jedino mi je malo bezobrazno to sto su cene vece nego u radnjama kod nas (bar za carter’s), kontam da je njihov jedini trosak transport, carinu, porez, doprinose, zakup lokala i sl. sigurno ne placaju, pa nema razloga za tolike cene.

malisha75
    Član
    malisha75

Hvala vam puno ženske. Kontaktiraću uvoznika. A ako ponovo naiđete na te „uvoznike“ na fb, prosledite mi link, pleeease 😉 .
    Ma, ja se u stvari spremam da pravim poklone za dve trudne kume i već sam puno stvari naručila preko drugara koji je poslom bio u Americi, uključujući i tu kutiju za pelene i ćebence. Ali, sad mi se to toliko sviđa da bi i ja da imam, pa zato tražim novi način da nabavim. Inače, ovaj drugar mi je poslao najobicnijom postom te stvari u paketu koji ima oko 5 kg i za to platio cak 130 dolara. Zato bih ja „uvoznicima“ tolerisala cenu do +50% u odnosu na onu na sajtu…

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Malisha, pogledaj ovo https://www.facebook.com/media/set/?set=a.122997334443116.24125.100001985499924&type=1

Ima igracaka kao i Carters garderobe.

njamiii
    Član
    njamiii

http://www.facebook.com/pages/Odeca-za-Decu-i-odrasle-iz-Amerike/109524222468306

Ovi sto je Ivanica postavila mi deluju kao da su otvoreniji za te varijante (da narucis van „kataloga“)
    Sto se poste tice, prosle godine u ovo neko vreme sestra mi poslala iz engleske 2 paketa (isti dan), u jednom bodici sa kratkim rukavima i jos neke laganije stvarcie, u drugom bodici sa dugim rukavima, hulahopkice, dzemperak itd. Ova „letnja“ varinajta je stigla, a ova zimska nikada. Interesantno da mi knjige uvek stignu, ali garderobica kako kad i kako sta.

malisha75
    Član
    malisha75

Ivanice, njamiii, hvala vam za linkove.
    Ivanice, ovaj tvoj ne mogu da otvorim, pise mi „This content is currently unavailable“.

Inace, onaj paket mi je stigao. Ali, preko Austrije. I do tamo je putovao dve nedelje.
    Stvarcice iz „at Home“ kolekcije su apsolutno :sok: . Kumica ce imati divan kutak. Sve mi je zao sto su moja deca to vec prerasla. Ubedjujem sebe da nije glupo da ipak malenoj kupim bar jos to cebence 😳 . A sama sam sebi smesna kad se tako zalepim za nesto.

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Malisha, ja te potpuno razumem, dok ne zavrsim sta sam naumila ne mogu da se smirim.

Evo ga profil pa probaj preko njega da udjes u fotke https://www.facebook.com/profile.php?id=100001985499924

malisha75
    Član
    malisha75

Ivanice, hvala za link. Uspela sam da pogledam, ali i to je sve samo odeća, nema „at Home“ kolekcije. A ja sam u međuvremenu uspela da se „ohladilim“. Nije loše kad nešto ne može da se kupi u afektu :).

BjankaStefan

Ja sam juce kupila svu garderobicu za bebu u Cartersu u Zagrebu i prezadovoljna sam :trudnica: . Cijeli dan gledam sve to…. Samo su njihove velicine malo drugacije tj. manje,ima na njihovom sajtu koja oznaka sta znaci.

malisha75
    Član
    malisha75

BjankaStefan;783336 wrote: Samo su njihove velicine malo drugacije tj. manje,ima na njihovom sajtu koja oznaka sta znaci.

Da, veličine su im baš čudne. Vremenom ćeš sama videti šta će tvojoj bebi odgovarati. Moj sin je prvih 6 meseci nosio iste bodiće iako je bio baš napredan (one u veličini za 3m). A ćerka i duže od toga. One najmanje NB kratkih rukava sigurno bar tri meseca, a dugih rukava u istoj veličini dva meseca. Posle je skoro do rođendana nosila bodiće u veličini za 3 m. Delovalo je kao da rastu sa njom. Jednodelne zeke – pidžame je uglavnom koristila onako kako je predviđeno. Neku kapicu koju smo kupili u kompletu nije mogla ni da stavi na glavu koliko joj je bila mala, kao i zoknice (a nema veliko stopalo), dok je ostalno iz kompleta nosila još narednih nekoliko meseci.

Uglavnom, čini mi se da ti bodići koji se prodaju u kompletu po tri ili pet, više odgovaraju vitkim i dugačkim bebama, a oni sa printovima i aplikacijama bolje stoje buckama.

BjankaStefan

Ja sam pola kupila 3M,a pola 6M. Sad me strah da ce to sve biti preveliko za bebu,jer dolazi u aprilu i na ljeto ce te stvari biti nenosive. Ima dosta bodica,ali one jednodjelne stvari (gegice) i hlacice sa stopalima ce biti pretople dok naraste za njih. Ja cu to otkuvati ne bili se skupilo :batina: . Malo je nezgodno,jer se nikada ne zna kakvo ce vrijeme biti u aprilu i maju 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 30 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.