Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Ćaskanje mama beba (0 do 6 meseci)

Ova tema sadrži 190 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  angelina1 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 191 (od 191 ukupno)

Ćaskanje mama beba (0 do 6 meseci)

• Saky
    Član
    Saky

Mikac kolikije razmak kod vas izmedju prvog i drugog Pentaxima? N. je prvi primila 27.2 a sledeci je 24.4. Zvala sam za danas da zakazem ali je savetovaliste bilo puno pa su mi zakazali za sledecu sredu. Da nije to dug period izmedju dve vakcine?
    Inace dobro smo, slabo jedemo ali to vec i vrapci znaju, da se ne ponavljam 🙁

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Cek Saky, meni nista nije jasno……ako ti je drugi pentaksim 24.04, preptostavjam da si onda njega zakazala onda kada ste primali prvi-27.02?
    ILI……? Nesto ja propustam u prici-odn ako nisi onda zakazala kako znas kada opste trebas da primis taj drugi pentaksim?
    Ako jesi zakazala onda imas i dat termin-u koliko sati treba da dodjes-nema guzve, svi dodju u zakazano vreme i eventualno se desi da pricekas 5 minuta da prethodna beba izadje iz ordinacije ali se za to vreme merite pa nema nekog praznog hoda…..bar je tako u mom DZ i prosto ne mogu da verujem da rade svakojako u zavisnosti od doma do doma!
    Inace nije previse da prodje duze vremena, ne sme krace ali duze sme.
    Mi bili i primili vakcinu i kao i prvi put bila je super hrabra. Ima 6400g i 62 cm!
    :-*

Saky
    Član
    Saky

U brzini sam kucala pa nisam bila jasna. Imali smo termin za vakcinu nego je N. bila prehladjena pa smo odlozili.Onda sam zvala savetovaliste da zakazem za danas ( nas pedijatar samo sredom radi u savetovalistu ) ali nije bilo mesta pa su nam zakazali za 24.4.

Mikac
    Član
    Mikac

Saky, moze da se zakasni, nama su zakazali posle 5 nedelja recimo, takav je bio razmak, ne moze samo ranije.

Malena82
    Član
    Malena82

Pozdrav drugari, evo i nas:) nešto ne stižem u zadnje vreme ništa,hehe. Mi smo dobro, Nena siki lepo, nismo još krenuli sa kašicama, tj probali smo, al smo se mrštili samo hehe. Primili smo i treću dozu DTper-a, imamo 7400 i 64 cm smo dugačke. Strašno nas muče zubići, grizemo sve živo, mažem joj onaj Gingygel, ali slabo pomaže..Kako ste mi vi? Ljubimo vas punooo:love: :love: :love: :love:

Emma
    Član
    Emma

Pozdrav mame i od nas, mi smo standardno u masini, sada jos vise od kako smo krenuli sa kasicama. Za sada imamo dva obroka sa kasicama iza cega ide dojenje a ostalo mleko. Inace jutarnje zitarice idu super ali kasice za rucak idu sa dosta nervoze, bukvalno ga moram najpre podojiti da bi on uzeo koju kasikicu. Jeste vi na ulazu u 6 mesec imali vise od 2 obroka?
    Inace lepo napredujemo, imamo 7 kg i 68 cm. Pozdravi od nas

Malena82
    Član
    Malena82

Mi još nismo uveli kašice, a evo sutra punimo 6 meseci. Ja pratim njen ritam, pa polako. Ovih dana ćemo krenuti polako sa tim.

krissty
    Član
    krissty

Evo da nas vidite, danas imamo 22 dana i 4900gr, ruckamo, spavkamo, nocas smo imali malo grceve ali nije strasno zasad

Uploaded with ImageShack.us

Micka&Nidza

Krisry draga :hag: kako si nam?
    Jel se lepo oporavljas posle porodjaja? Kako se maleni zove? Secer nasjladji!!! :love:

krissty
    Član
    krissty

Zove se Damjan, ja sam super sto se tice oporavka, ako izuzmemo da su mi podocnjaci do poda od nespavanja sve je super:-)

angelina1
    Član
    angelina1

ima li koga za druzenje?
    Ja i Petar se javljamo na temu:)

Gledanje 181 članaka - 181 do 191 (od 191 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.