Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 4,920 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anchica007 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 4,921 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• zvoncica75

………IZBACILI SMO ESPUMISAN!!!…. :zvezda: :zvezda: :zvezda: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Blue
    Član
    Blue

Zvončice ja znam po Alerksi kad će da ogladni pa krenem 15ak min ranije da pravim ako je kašica u pitanju. ‘vako, 210ml mleka drži 4 do 4.5 sata ako je budan, voće i povrće ravno 5, medolino i fruktolino 3 pošto spre,am sa vodom. a kada je bio samo na mleku na oko 4 sata je jeo i čekala sam da zaplače jer on kad ogladni istog momenta počinje da se dere, ali bukvalno. to nije plakanje već negodovanje, hoće ODMAH istog trenutka 😆

Blue
    Član
    Blue

bravo za espumisan :bravo: :bravo: :bravo:

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

Samo belo meso..tako mi rekla doktorka… Ja cekam da Andrej zaplace pa mu dajem da jede…otprilike jede na 3 i po sata..nekad 3,nekad 4…kad ogladni on dobija…jedno vreme sam i ja forsirala da jede na 3,a on nije gladan pa se igra sa flasicom…prica…nekad i zaplace kad ga mnogo forsiram…e onda sam resila…MA NECES…jesce dete kad bude gladno..pa i ja ne jedem na silu nego kad mi se trazi…ili kad mi je dosadno 😳 😳 😳

maslacak
    Član
    maslacak

Da se i mi zapljunemo ovde :bravo:

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

ESPUMISAN….. :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :bravo: :bravo: :bravo:

T3
    Član
    T3

pozdrav..ohoho vidim nova tema supewr bas brzo i lepo sad otvara stranicu..
    mi danas bili u dispanzeru i konacno nam zarastao pupak,mozemo da se kupamo lepo i koliko nam volja..super bas sam srecna sto je to konacno gotovo..
    i merili smo se za manje od dve nedelje sa 4150 otisli smo na 4830 sto je super..
    bas lepo napreduje i zbog toga sam takodje srecna..
    u ponedeljak idemo da ga prijavimo u opstinu,sup,predam papire za roditeljski i mlatim se po gradu i salterima strasno i fuj to najvise mrzim ali sta cu kad moram da odradim i to pa sam mirna..

trebali smo vec ove nedelje medjutim mm dosao s puta i u firmi nece da ga puste,jbt jko da ce firma propasti bez njega,znaju da ce on to super i brzo da odradi i onda mu nedaju ni taj jedan slobodan dan..strasno..neznas sta je gore kad te nevole ili vole u firmi..
    i onih pet dana na koja zakonski ima pravo jos nije iskoristio..opet nemogu bez njega i nemoze..dzabe mu ih tadic dao kad sdef tj direktor nece hihihihi

eto izjadah vam se ja..kako ste mi vi,sta se radi..kako bebani?

e da srecna vam i ova nasa srpska nova godina ja inace juce legla u pola 12 ,oko dvanaest nemanja sisao,cujem petarde reko aha stigla je i zaspim eto toliko o temi mog doceka iste..sta cu vremena bancenja i provoda su prosla…hihihi

veliki pozdrav za sve…

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

Joj moje dete jelo u 1…zaspalo u pola 2…probudio se posle pola sata (zato sto je kakio)…zaspao opet i jos spava 😯 😯 …sta ce nocas biti kuku mene :uzid: :uzid:

Blue
    Član
    Blue

Znači samo belo meso, predpostavila sam, hvala Tanja!! :-*

Maslačak :-* kako je?

T3
    Član
    T3

Tanja D. – 14/1/2010 16:53 Samo belo meso..tako mi rekla doktorka… Ja cekam da Andrej zaplace pa mu dajem da jede…otprilike jede na 3 i po sata..nekad 3,nekad 4…kad ogladni on dobija…jedno vreme sam i ja forsirala da jede na 3,a on nije gladan pa se igra sa flasicom…prica…nekad i zaplace kad ga mnogo forsiram…e onda sam resila…MA NECES…jesce dete kad bude gladno.

bravo tanja za ovaj poduhvat..samo nastavi tako… :bravo:

.pa i ja ne jedem na silu nego kad mi se trazi…ili kad mi je dosadno 😳 😳 😳

ovo :anene: nikako..samo kad je gladan mu daj i ponudi flasicu ili siku..nikako im nedajte da se igraju istima..obe sluze samo za hranjenje i trazice ih samo kad su gladni sve ostalo je mlacenje prazne slame tj tretiranje i testiranje vas..stoga ako zelite mirnu dobru i poslusnu decu koja se bnude da ruckaju uvek u isto vreme i kad treba pisala sam vec u temi uobracavanje o tome..sika i flasica tj mleko samo kad zagusti tj mora .. 🙂 ostalo vreme nek spavaju,leze ,ili se zanimaju i igraju s vama ili ga maksimalno iskoristite na svoj nacinb..nedajte im i nedozvolite da postanete njihov rob tj kad god oni naprave kme vi za sisu ili flasicu..

kad su gladni oglasice se i jesce.. 🙂

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

Nema na cemu Blue..
    T3 :caos: :caos: :caos: ..kako ste vi? Kako se boris sa klincima

Blue
    Član
    Blue

Upravo tako T3. kako si ti? jer porođaj bio težak? :-*

Bibiz
    Član
    Bibiz

:-* :-* :-* puuuuuuuuuuuuu zapljunula se….

T3
    Član
    T3

izvinite sto upadam i odma krecem sa mojim filozofiranjem tj savetima ali svi su verujte dobronamerni..posle sada vec troje naucila sam se uglavnom samo na svojim greskama pa vam zato sugerisem na svaku koju primetim a mislim da sam i ja u istoj gresila..pa cistyo ne bi zelela da citam kako i vi to radite..

blue dobro sam,porodjaj je bio super mogla bi ja opet hihi salim se naravno.. 😆 ja sam zavrsila sa radjanjem..ma danas me sve vaspitacice u vrticu spopale jao vi vec setate,super izgledate,pa kako ste,kako bebica ,ovo ,ono posle isla po nikolu biciklom one se zaprepastile 😯 reskose kao da nije malo rano,ma gde bre rano mogla bi vec i avion da vozim hihi 😆 a to sto se cude sto setam mi dodje smesno pa ja sam vec sutradan mogla i isla vec u prodavnicu a ne sad maltene posle mesec dana..ali dobro ..

tanja borim se nekako..ma oni su mi super..jeste mnogo lakse sa bebom nego s njima sto stariji to zahtevniji..ali trudimo se i super snalazimo ,druzimo i organizujemo..
    moraju da me slusaju i to je to..
    tj neki red i pravila moraju da se znaju..onda odma lakse i meni i njima..

iako izgledam mirno i meko ja sam u principu dosta stroga mama..da samo mozete njih dvoje da pitate da cujete sta bi oni na tu temu rekli.jednom su tako prokomentarisali mama vice ali je mi puno volimo..i naj superija nam je..hihihi… :love: :love:

videcete kad porastu..uzivajte sad dok su tako mali..i naravno odmarajte zivce trebace vam.. 😉

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

T3 :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: …. RAZUMEM DRUZE KOMANDIRE

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 4,921 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.