Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 4,920 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anchica007 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 4,921 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• T3
    Član
    T3

Tanja D. – 14/1/2010 17:30 T3 :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: …. RAZUMEM DRUZE KOMANDIRE

e toga sam se i bojala… 😳 nemoj tako..nisam ja tako opasna .. 😆 samo volim da malo vise pricam tj pisem i svima kazem sve sta hocu i mislim da treba naravno dobronamernio,iskreno i od srca tj da pomognem ako mogu.. :HAG:

jel sad jasnije druze vojnice… 😉

izvini ako preterah tj upadoh i poceh sa nemoj ovo,uradi ono,nemoj ovako..itd..sad sam sama sebi ko neka svekrva.. :doomed:

evo necu vise da pamerujem samo cu da citam i caskam.. ;]

Blue
    Član
    Blue

haha, kad smo već kod svekrve, jer videla bebu? 😆

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

T3 🙁 🙁 🙁 😥 😥 😥 😥 ..samo sam se salilaaaaa….. 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 ….ostanio tako stroga….
    Evo sve mi je jasno..sve cu raditi kako kazes samo nas nemoj napustiti….. :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

ribacka
    Član
    ribacka

Cao svima.Nama je danas peti rodjendancic!!! :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :alkoholicari: :alkoholicari: ko sta pije.A za peti rodjendancic osim duksa od tate je dobila i vakcinu. 😥 Nije puno plakala,kad smo dosli kuci drzali smo led,popili paracetamol i za sada je ok,videcemo sta ce biti.
    Blue dobro dosla nazad nedostajala si nam.T3 samo ti nas savetuj nama kojima je prvo dete svaki savet dobrododje.
    Mi smo poceli da ruckamo.Z veceru oko sest jedemo pirincanu mlecnu kasu a ujutru jedemo krompiric vec dva dana jos sutra cemo pa cemo sargarepu.Posle koliko dana mogu da joj dam kasice koliko ona hoce,ona je super jede a ja se bojim da joj dam puno?
    Eno je place.Ljubimo vas sve pa se kuckamo kasnije.

zvoncica75

Blu Aleksa vec i meso rucka :bravo: , daj neku slicicu da ga vidimo :love: .

Tanja super vam je ova nova slika.

Jel’ vas bole ledja , ja nit mogu da hodam normalno, a u toku noci kad treba da ustanem ili se okrenem budem ovakva 😯 -uzas, otkad to hocu da pitam al’ zaboravim, a sad me bas boli -pa se seetih :>

oljicica
    Član
    oljicica

Pa to smo dobili novu temu :bravo: :bravo: :bravo:

Evo i nas sa prvim izvestajem, ja se izmlazala i nakupila 120ml, on to pojeo i ja mu ponudim i Aptamil, ali pojeo je sam oko 5 ml, onako zmrljavio, lepo je podrignuo, nije bljucnuo i sad spava. Videcemo sta i kako dalje.

T3 ti si super organizovana zena, tako je i moja snajka, isto ima toje i sve stize, a deca za pozeleti, ljubi ih tetka, ali to je njena zasluga :klanjam: :klanjam:

T3
    Član
    T3

ma de tanja necu vas napustiti daleko bilo niti sam se naljutila evo pitaj blue ja sam tako suckasta tj saljiva po prirodi.. 😛
    ljubim te bre :-* i ja sam se samo salila..hihi dobro je da smo se razumele sto je najbitnije.. :HAG:
    nemoras ni ti ni bilo koja druga da radite ili poslusate ono sto kazem ili ponudim ja sam rekla i tako mi lakse a vi kako ocete.. 🙂

blue za babu tj svekrvu nemogu u dve recenice da ti odgovorim..trebace mi puno i listova i vremena tj mogla bi roman o tome..aj o tome cemo neki drugi put a mozda i na temi..
    ukratko videla je kad smo dosli iz porodilista jer je mm bio tu pa reko ajde i to na minut dva,posle toga jos dvaput i to u prolazu..a inace niti dolazi niti trazi da ga vidi ili se nesto tura..
    konacno sam je poastavila gde treba i shvatila je da je suvisna i da sam sposobna zena koja ce preziveti i bez nje..
    e ona treba da mi se obraca sa razumem druze komandire a ne tanja ti hihihihi 😆 😆 😆 😆

T3
    Član
    T3

gde mi sad pobeze tanja? :neznam:
    oljicice ,ribacka vojnici drugog reda kako se kaze kad se udje.. :batina: hihihi 😆 salim se naravno..dobro vece i pozdrav i vama!!!!!!! :-* :love: :HAG:

Blue
    Član
    Blue

Zvončice nismo još počeli sa mesom i jajima, neću mu još uvoditi. za sad njupa šargarepu, karfiol, krompir, jabuku, bananu, bundevu, pirinač i još neke slične kašice.

T3 samo napred, uz tebe sam :>

Bele
    Član
    Bele

Au sto nam se T3 raspisala…!A to i nije nista cudno..nego Tanja,brzo ces ti da upoznas nasu dragu T3,rekorderku u radjanju!Ona voli da nas uci jer je iskusna keva! :-*

Blue
    Član
    Blue

Ribacka srećan vam mali rođendančić!!! :-* :HAG: :love: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Bele
    Član
    Bele

Ej da,tek sad videh:Srecan mini rodjendan Emiliji! :love:

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

T3 :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: evo meeee….morala sam da usisam…dolazi mi kum posle sa devojcicom pa da kao malo sredim ;] ;] ;] ;] ;] …..
    Bele..pa znam ja nju i sa trudnoce… 😆

MarijaHelena

Mogu i ja neki cin da dobijem?? jel mogu jel mogu jel mogu? :bravo:

MarijaHelena

Bele – 14/1/2010 16:05

Jel to znaci da sad ovde pisemo?!

Beko kakva su ovo ponavljacka pitanja? 😆 😆 😆

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 4,921 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.