Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 4,920 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anchica007 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 4,906 članaka - 4,906 do 4,920 (od 4,921 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• thelma
    Član
    thelma

sad kad je ovo proradilo dete neće više u AS dosadilo joj ceo dan….

t3 znam, posrnula sam, sad pijem tečnost kao blesava…

mariam moguće je i meni ima više mleka ali u desnoj, bar mi se tako čini

kriki ni kod nas nema :ukrevetu: ali meni još nisu ispali konci i još uvek malo krvarim, tako da mi nećrmo još…

dunji su iskočile neke siiitne bubuljice, znate li šta je to?

thelma
    Član
    thelma

nanice :HAG: vidim imamo isti problem 🙂

T3
    Član
    T3

jbt od deset je slao jednu poruku..strasno..
    mariam moguce je meni je pri proslim i nakon dojenja jedna uvek bila punija tj veca od druge..cini mi se da je i sad tako nekako..
    bele da znas da je ovo cudo nekad tako lepo radilo a sad ..valjda nadlezni ucine nesto mada su vec par puta pokusavali pa bezuspesno..
    thelmice superica vi ipak bili napolju mi nismo nesto mi bilo zima..ako bude ko danas syutra cemo obavezno..
    i nemannji su poiskakale sitne bubuljicioce i to samo na jednom obrazu i to je od ljubljenja tj nina i nikola ga stalno c,acu pa zato mazem mu pavlovicevom i vec se povlaci ali se malo vide..mozda thelma i dunji tako cim se koza malo vise iritira mada oce i od hladnog vazduha ali bezopasno je i prodje..

mi na srecu nemamo ili jos nemamo temenjacu…inace za nju namazite im glavicu bebi uljem stavite kapicu da upije i ostavite preko noci nemora da mu je vezana oko vrata samo da mu je na glavi i ujutru iscesljajte,sve provereno spadne..tako par puta i temenjaci ni traga..

nanice draga veliki pozdrav otkad se nismo kuckale..zaboravih za nancy takodje..okuplja se staro drustvo sa cuveog treceg…

moje dete bas vole komp ko i mama hihi ,u rukama mi je cuti i sluasa kako kuckam i gleda u ekran trenutno thelminu dunjicu vidim ja smeker od m,alena bice tu jos svsta hihihi

danas smo bolje tj super sikili za razliku od prethodnih dana,spavao mi je od 3 do skoro pola 5 sto je ekstra,sad opet sisao onako da vuce ,skoro da je i proslo 3 od zadnjeg podoja,i evo sad opet kenka sto znaci da je sanjiv,uspavacu ga na sisi pa se vrcem..inace hteo je i bio i na krevetu u dnevnoj i u kolicima cutao nije plakao to kme,kme neracunam..dakle definitivno ne gladuje..

idem mrda mi se pa postaje tezak a u jednoj ruci mi je..cim zaspi evo me..

kriki25
    Član
    kriki25

Nama su te bubuljicice krenule negde od 3. nedelje i do skoro su trajale. U jednom monetu mu je lice bilo toliko upaljeno, suvo i grubo kao hrastova kora, pa nam je doktorka prepisala Hidrociklin 5 dana i stvarno mu se sve povuklo, ali posle dan dva opet krenulo, onako bas neka suvoca i perutanje po licu (kontam da je od parnog grejanja), pa sam mu mazala Pantenol (obicna krema za odrasle) i smirilo se. Sad mu je ok lice, nije upaljeno, ali je i dalje suvo, pa cu mu uzeti neku obicnu bebi kremicu za lice (Seba med ili tako nesto).

Inace, za te bubuljice kazu da se bebina koza cisti od majcinih hormona.

Vesna 1975

Dobro veče i od mene.

Bili smo danas na vežbicama kod fizijatra, sutra ponovo………..

Bili smo i na kontrolici, primili smo treći pentaxim i merili smo se imamo 7.800g i 67cm, nije loše,

e, sad da vidim, hoće li otići poruka.

Vesna 1975

Ode poruka, radi forum, ali sad nema nikog 🙁

Vesna 1975

Ode poruka, radi forum, ali sad nema nikog 🙁

zelenizub
    Član
    zelenizub

Vec se odvikli ali ako cudo proradi eto drustva za tili cas :zvezda: :zvezda: :zvezda:

zvoncica75

GDE STE MAME?

pile_82
    Član
    pile_82

Hello mamike,jel radi ovo cudo?

pile_82
    Član
    pile_82

Radiiiiiiiiii

Moje dete bas dobro,ma pravi mamin sin.Jedino sto su prosli grcevi,ali spopali nas slinci i zapusen nosic,ali borimo se i koristimo MARISOL i placemo kad mu dajem,ali brzo prestane.

Pejana ja nisam iz N.Sada bas vec mesto pored Kac,pa sam tu isla,cak sam vezbala i dok sam bila trudna,pa kad sam treneru rekla izgrdio me,ali vezbala sam samo prva dva meseca.

Sta sam jos htela reci… :hmm:

maza82
    Član
    maza82

Uh konačno da se kompu približim i ja!

Thelma nama definitivno ništa ne pomaže! 🙁

I kad nema grčeve stenje i grči se onako ali vidi se da ga ne boli, juče je bilo strašno

Sve je ok dok je sisa ustima a kad je izvadim vriska, max 10min bude miran a onda mi nije dobro

Posumnjala sam i ja da je možda gladan ali onda bi plakao na drugi način kao što inače plače kad je gladan, onda nebi bljuckao, stolica mu je konstantno zlatna u periodima kad ga grčevi popuste spava i ponaša se normalno, tj leži u krevetcu, sam zaspi

srna
    Član
    srna

caos svima,
    ja sam primetila mojoj bebi na levom ramenu crvenu tackicu kao bubuljicica pa me zanima znate li, je li to reakcijA na vakcinu bcg? kako se to tretira, jesu potrebne neke obloge, javiti se pedijatru, nista ne raditi ili …….? inace mi sutra na prvi uz kukova.
    danas sam videla da pricate o *nedostatku* mleka i ja ga dosta manje imam ovih dana u odnosu na prvi put, prve dve nedelje ga je bilo na izvoz,a u poslednje vreme povuci-potegni. pijem hipov caj i bas mi dosta pomaze, ali cini mi se da mi najbolje nadodje od uprzenog secera! naime, vec drugi put sam bolesna otkako sam se porodila, grlo me je toliko bolelo da nisam mogla da pricam i onda mi je mm przio secer sa mlekom i mleko je kao ludo curilo,a jos po ceo dan nisam nista jela, jer nisam mogla da gutam sem malo tecnosti.

maza82
    Član
    maza82

E da ja zaboravi da vam kažem pošto moje dete kad je gladno brzo sisa (ko da će mu neko oteti sisu) na nos mu šiklja mleko tako da nama nos nikada nije zapušen mleko mu izbaci sve slince
    :> :> :>

maza82
    Član
    maza82

Srna to jeste od bcg vakcine i ne treba da se dira uopšte, normalno je da se i zagnoji ali se ne dira. Tako su nam rekli u bolnici

Gledanje 4,906 članaka - 4,906 do 4,920 (od 4,921 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.