Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 4,920 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anchica007 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 4,921 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• zvoncica75

MarijaHelena – 14/1/2010 17:43

Mogu i ja neki cin da dobijem?? jel mogu jel mogu jel mogu? :bravo:

Kraljica Espumisana 😯 !!!!——————-malo li je :klanjam: :klanjam: :klanjam:

MarijaHelena

pa to mi je civilni!!!

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

😆 😆 😆 😆 😆 😆 …detektiv!!! Sama si se tako nazvala malopre na fb-u 😆 😆 😆

Bele
    Član
    Bele

MarijaHelena – 14/1/2010 17:45

[QUOTE]Bele – 14/1/2010 16:05

Jel to znaci da sad ovde pisemo?!

Beko kakva su ovo ponavljacka pitanja? 😆 😆 😆

Vidi MH…..ja sam se nekako prva ukljucila u ovu novu temu i to taman kad je postavljena..sto znaci da je bila smestena dole sa temama…iz tog razloga takvo pitanje!!Nemoj da te bijem sad!

kriki25
    Član
    kriki25

Pozdrav drage! :-*

Joj meni puna kuca, a to me bas nervira, dosao majstor da nam popravlja bojler u kuhinji. A tu su i moji, sad ce i svekrva, zaova i takooo… Ja se zatvorila s bebom u sobu.

Oljicice, svaka cast, pa ti bas puno uspes da izvuces mleka. Ja sam samo jednom maksimum 45ml, a najcesce 20-30ml, sto je bas malo, pa moram ovo vestacko da mu dajem. Ja na tvom mestu ga ne bih dohranjivala, vec samo da mu dajes tvoje mleko. Meni je dr rekla da mu dajem maksimum 100ml ovaj prvi mesec. Idemo na kontrolu za nedelju dana, pa cemo videti sta dalje.

Eto takoc, odoh da vidim sta se desava kuhinji.

Bele
    Član
    Bele

Ja sad meni napravila griz,šta ću da jedem,šta ću i ja to napravim..

A bas me zanima kad deca pocinju da jedu to i cokolino i ta razna čuda?

Bele
    Član
    Bele

Mene zanima..zasto se vi zenske izmuzavate?Jel bebe nece da sisaju sisu ili sta?
    Jer ja kad sam to radila imala sam sve manje i manje mleka..e onda sam rekla sebi..neces ga majci…uzela dete za ruku i stavila ga na sisu..mleko nadolazilo sve vise i vise i ne bakćem se vise sa tom mlekarom!

Blue
    Član
    Blue

MH dušo ti promeni nick u ‘Espumisan’ :> 😆 😆 😆

Bele
    Član
    Bele

A videste li avatar od T3…gde li ga je samo izvukla?! 🙂

kriki25
    Član
    kriki25

Pa ja imam ravne bradavice, male grudi, ma samo se mucimo s sisanjem i s onim silikonskim bradavicama. Stavim ga ja nekad, ali on se samo nervira, kmeci i udara rukicama.

Bele
    Član
    Bele

Kriki bre..pa mislis da su moje bradavice soliteri?Meni je jedna skroz uvučena a druga osetljiva do bola..doktorka je rekla u porodilistu da necu moci da dojim na njih…Dva meseca sam koristila silikon i onda sam ga skinula i pored bola u bradavicama..ako se samo izmuzavas,mozes izgubiti mleko…ja,za malo da ga izgubim…
    Sto beba vise izvlaci,nadolazi vise mleka a pumpicom nikad ne mozes izvuci toliko koliko beba moze da popije i samim tim ti se smanjuje kolicina…

MarijaHelena

Bele sta vam kaze to je ziva istina!
    Ko nije prisustvovao- ne bi verovao
    …. al kad si se ti izborila to je za medalju, ja verujem da moze svako ko iole ima mleka(ne ko ja 30ml na dan….iz sisa E85) da to uradi, kad si ti uspela da ga vratis i pored sveki i bradavica i silikona i svega onoga…

A evo guza, spank me za ono malopre :batina:

lena77*
    Član
    lena77*

e postavismo ogradicu :bravo: doso tata i sredio stvar…smo neda tajo jos da je stavljam u nju kaze mala je ostavije ovde na krevetu…valjda mu zao da bude u kavezu….lako je njemu on bude sat vremena sa njom igra se a ja po ceo dan moram nadgledati hoce li pasti. ovako cu biti sigurno mirnija kad se bude igrala u ograici…

izgleda da sam dobro videla da joj je krenuo zubic…tata potvrdio…kaze vidi se ta bela crtica :zvezda:

oljicica
    Član
    oljicica

Bele – 14/1/2010 17:54

Mene zanima..zasto se vi zenske izmuzavate?Jel bebe nece da sisaju sisu ili sta?
    Jer ja kad sam to radila imala sam sve manje i manje mleka..e onda sam rekla sebi..neces ga majci…uzela dete za ruku i stavila ga na sisu..mleko nadolazilo sve vise i vise i ne bakćem se vise sa tom mlekarom!

Bele, veruj mi muke su to, ja se non sto izmlazam, veruj mi da nije proslo ni jedno njegovo hranjenje a da ga nisam stavila na sisu, povuce dva tri puta i nece, ukoci vrat da glavu ne mogu da mu pomerim, a nema sta nisam probala i ne vredi, mada ga jos uvek stavljam na sisu, a bradavice imam za pozeleti tako da :neznam:
    Znam da ce mi se i kolicina mleka smanjiti, ali borim se dok mogu

Kriki mi smo danas povecali dozu na 120ml, jednostavno mi dete gladno, otprilike pola mog, pola adaptiranog

oljicica
    Član
    oljicica

danas je povukao tri puta i kada je izbacio bradavicu njega je mleko skroz okupalo po licu, ali nije hteo vise da pridje, vristi kao da ga derem
    Ja se jos uvek nadam da mozda prihvati, razmisljala sam da kupim i silikonske, da probam i tako, to je valjda jedino sto nisam probala

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 4,921 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.