Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 3,047 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vajman 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,048 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Mirche
    Član
    Mirche

Evo nove, sveze teme…
    :caos:

bitten kitten

Ooooooo otvorena sveza tema, a ja prva da se upisem!
    Hehehe ne mogu da verujem da sam negde stigla prva 🙂
    Mirche :caos: :bravo:
    Evo ja vec drugu noc kao spavala, vrtela sam se i nije bilo lako, ali sam na dobrom putu i sad ne odustajem! Kako je lepo kad imas jutro!!!
    Mina se razbrbljala od ranog jutra, okacili smo joj omiljenu igracku za krevetac, pa je sve nevesto udara i uzima, pokusava da je strpa u usta, ali ne moze mukica kad je igracka vezana 🙂
    Mnooogoo je slatka i sve dize nogice od uzbudjenja 🙂 🙂
    Nego da vas priupitam, vidim, vase bebe su primale pentaxim vakcinu, a nama dr kaze da je svejedno, ali da je infanrix duze u upotrebi i preporucila nam je nju – jel ste vi cule za ovu vakcinu i ako jeste kakva je? Bolja ili gora od pentaxima?
    Ljubim vas, odo dapijem kafu, pa se kuckamo 🙂

helena M
    Član
    helena M

Jutro!!!!!

Evo da ja virnem kod nasim drugarica,da vidim sta radite?

Bitten :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za spavanje!!!!!!
    E,mi smo Heleni prve dve vakcine dali infanrix za ovu poslednju pentaxim samo zato sto u apoteci nije bilo infnrixa………….vakcine su potpuno iste samo sto je kod infanrixa tanja igla i jedva da beba oseti ubod…………mi nismo imali nikakve reakcije ni od jedne…………….

baky
    Član
    baky

Dobro jutro, moram da se pohvalim nadam se da nece da necu da je ureknem 🙂 Sinoc je zaspala u 8, spavala jutros do pola 8… Posle zaspala opet oko 8 i evo sad se probudila, uh kako sam se i ja naspavala bas mi je lepo 😆 😆 😆 😆

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za novu temu….

Bitten mi primili pentaxim, ali nam je dr rekla sad da smo mogli i tu drugu, jeftinija je a potpuno ista, cak malo bolja od pentaxima, moguce zbog tanje igle, da smo znali za nju sa njom bi poceli, tako da bi ti rekla da kupis nju, 1000 din nije mala razlika…

Uh kako cu da se najedem, moj otac sprema kacamak, a ne mogu da vam opisem koliko ga lepo pravi, cekamo paidemo gore da navalimo 😆 😆

Drugarici Andjeli srecan rodjendancic :love: :love:

helena M
    Član
    helena M

Baky,kod nas je ista cena vakcina……………..obe su po 3700

baky
    Član
    baky

Kod nas je infarix jeftiniji otprilike 1000 din…

Jeka77
    Član
    Jeka77

Bitten, mi smo prvo primili infantrix pa drugu pentaxim, isti sastav i cena ali proizvodjacu drugaciji, za iglu ne znam jer Masa nije zaplakala ni za jednu…ma mogu da zamislim Minu kako mlati rukicama i nogicama od uzbudjenja, scre medeno 🙂

Baky, ja volim kacamak ali ga nikada nisam pravila, uvek jedem kada mi neko napravi a i ne setim ga se, njam, njam…

Moja masa je poremetila iole kakav takav red. Vec tri veceri se uspavljuje u 1:30h nocu, ne znam zasto ali odlepi cu koliko mi se ne svidja. Danju isto spava pa od 17h pa dok ne zaspi uvece nema sanse da ranije uspemo…imate li savet???

Skljonco, Bobbo, Duco, Vesna, Jasmina,Malena,Malisa i sve ostale, pa gde ste bre???

Ana82
    Član
    Ana82

Devojke pozdrav svima :cvecko:
    Ja vas redovno pretim i citam, ali pored mojih nestasnih andjela ne stizem da pisem.
    Htela sam samo sto se tice vakcina da napisem da je Anja primala Pentaxim, a evo i Milos (doduse on je oba puta do sad reagovao na vakcinu malom temperaturicom). Inace procitala sam da je u Bih bilo problema sa Infarixom pa je verovatno zbog toga nestasica.
    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/218498/Sumnjive-vakcine-nisu-uvezene-u-Srbiju

Toliko od mene, do pisanja :caos:

animetta
    Član
    animetta

Evo i mene..

Smrda smrdic svako vece ima svoj sou program i nikad ne zaspi pre ponoci ali zato ujutru spava do 10 – 11 sa budjenjima u 4 i 8 za sisanje.. Meni iskreno ovaj rezim vise odgovara, naspavam se ko covek! 🙂

Srecan mini rodjendan Andjeli! :love: :love: :love:

Bitten, i ja mislim da nema razlike, cula sam da je tanja igla kod Infanrix-a.. 🙂

E da se pohvalim da je muz resio da me obraduje i kupio mi mobilni Nokiu E71 ! :bravo: :bravo: :bravo: Ja se nesto ne razumem previse u telefone ali kum je rekao da je ovaj dobar a meni se svidja kako izgleda i dogovor je pao! 🙂

Ljubim vas , odo da uspavam smrdica…

skljonco
    Član
    skljonco

Animetaaaaaaaaaa brqavo za telefoncic- moj j crveni a skoro sam videla ljubicast :)!!!super je fon, svasta ima ,mada sam ja bila rada da ga zamenim sa Black Berry-jem ,samo zbog servisa.
    Drugari izgleda da smo bili vredni pa nam otvorise novu temu 🙂
    Biten ne daj da ispadnesiz ritma,probaj uvece i caj od kamilice sa kasikom meda,kazu da je to milina sa spavanjac 😛

Mi smo sinoc zaspali u pola 12 i spavali jutros do 8,posle toga nastavile do pola 12,ma mogu ja da ustanem i u 8 kad vezem celu noc,ond mi to nije tesko,sad evo macka spava ,mene Ani pregleda pa da idemo u skitnju,nama danas pocinje vikend :bravo: :bravo: :bravo: ,inace mm je bolje danas su mu opet promenili terapiju al bar nema bolove.
    Meni je Ani primao Pentaxim, za taj drugi i ne znam,sada ovde koju ce Dunja primati nemam pojma :).
    Ajd odoh da se oblacim kissssss za sve

inaka
    Član
    inaka

heloy ….joj sto nas zeza ovaj forum,juce nije bilo sanse da udjem. a i inace nisam stigla od kucnih poslova ….. :vesnapranje: :susenjevesa: :glacanjevesa: :sudopera:
    sve se skupilo ,a i kucu smo morali da pretresemo jer nas nije bilo 3 nedelje.

fenomenalno smo se proveli,bili smo na Kopaoniku,i bas smo se nauzivali i nasetali ,vreme je bilo ekstra i taman kad smo sisli ono sneg i hladno ;]
    mm je konacno dobio odmor od prosle godine i onako dosao kuci i kaze „zeno pakuj se idemo negde na odmor“ bas me je zateko i tako okrenusmo par telefona i put pod noge neplanirano.
    Danica je bila odusevljena ali od kada smo dosli kenjkava je strasno i nocu uopste nespava,valjda joj se sve poremetilo moracemo postepeno da se vratimo u normalu,inace ja sam uspela jos da se ugojim valjda svez vazduh,zdrava hrania i eto ga…ruckalo se bogami….
    drugo nista kod nas,inace Danicu smo u pon vodili na kontrolu pravo sa puta i primila je trecu dozu pentaksima i bas je sve to super podnela,nikakve propratne pojave nismo imali i vadili smo krv i dr je danas bila odusevljena krvnom slikom a kako i ne bi?
    a izgleda da nam ova ogrlica od cilibara nista ne pomaze zubici nas bas muce…..

baky
    Član
    baky

Inaka bas lepo sto te muz tako lepo obradovao 🙂 vratice se Danica u normalu, nedostaje detetu svez vazduh 🙂
    Mi imali goste popodne, malopre otisli, Petra kao da je znala da treba da bude dobra, lezala je i igrala se u ogradici svo vreme dok su bili, pa se komsija u jednom trenutku zbunio i pitao, a gde je Petra 🙂 malopre jela i uspavala se… Nadam se da ce ova noc da bude kao prethodna, spavala sinoc od 8 jutros do pola 8 🙂 milina…

helena M
    Član
    helena M

Baky ja ti zelim od sveg srca da tako bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zenske ajte prijavljujte se u Kafe Klub Portala

Jeka77
    Član
    Jeka77

Helena, sta je to i kakva je akcija tamo?

Masa je ceo dan spavala i probudila se u 21h, nema sile da je odrzim budnu, i sada ce da zameni dan za noc…ne znam sto ali ludim

nn79
    Član
    nn79

Refreshujem ja stranu, ono nista, kad evo nove teme 😆
    Moram malo da kukam za pocetak, meni opet neko zacepljenje u grudima, poludecu 🙁 Evo me ponovo pod kupusom, na usi mi kupus izasao. Stvarno mi nije jasno odakle, ako se do sad nije ustalilo sve, kad ce?! Stvarno me i smara i boli, pogotovo kad treba da ga podignem 🙁
    Uf, necu vise o tome, proci ce i to kad-tad. Mi do malopre gledali film (sa pauzom za kupanjac :)) bebac sad spava, a sve mi se cini da cu i ja da se ususkam. Jos napolju pada kisa, prava atmosfera za spavanje. Mozda cemo malo da skitamo za vikend po familiji, videcemo sutra kakav je plan…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,048 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.