Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 4,934 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nn79 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 4,906 članaka - 4,906 do 4,920 (od 4,935 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• malena89
    Član
    malena89

ej mame gde ste? nema nikog ceo dan… nedelja svi ste bili u setnji?
    meni evo deca spavaju… ja blesim na netu ali sad cu i ja za koji minut…
    laku noc… lepo spavajte…

bitten kitten

Cao drage,

Jbte na forum je nemoguce uci! Prosto se plasim da krenem da listam i citam sta ste pisale da se posle ne bi desilo da ne mogu da se vratim ovde…
    Ja i dalje muku mucim sa nespavanjem, pilulice ne rade posao, izgleda da meni treba nesto jace da me obori… ma nisam pametna, ali sam opet malo odustala od sredjivanja sebe i prepustila se – do sledeceg resenja. planiram da odem do svoje dr sa nepopijenim lekovima (da ne misli da zloupotrebljavam) i da trazim druge tabletice. Citala sam na netu o nekom „sanval-u“ pa cu da ih trazim… nadam se da ce nesto pomoci. Upravo pijem pivce, pa sam fino raspolozena :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Mina je bila malo bolesna, bez T, kijala, kasljala, slinila. To smo nekako sanirali, a onda se, po prvi put osula onim sitnim bubuljicama. Na sve to krenu i krmelji po ocima i to onako sluzavo zuto-belo joj je curelo niz lice. iscitala ja svasta na netu i resim da jacim cajem od kamilice probam da joj ispirem oko i lice. Uspelo je! U roku od pola dana nestali su i krmelji i bubuljice! Odusevljena sam sto nisam morala da preduzimam neke „teze“ mere i sto je caj resio probleme!

Mina je inace sou! Pocela je da ekstremno brblja onim bebecim jezikom i to bas prica mnooogooo, pa se tako i svadja sa nama – mm i ja se iskidasmo od smeha. Danas je prvi put vristala od smeha, ma chudo jedno! Bas mi je odrasla i stalno nesto novo uradi, a ono sto sam primetila jos je da ju je sad i lakse utesiti, posto vise stvari kapira. Ranije je htela samo u ruke, cini mi se jer za drugi nacin utehe nije znala, a sada vec mozes da je utesis pricom i igrom (kad je dobre volje ahahha ipak nekad moramo da je nosamo) 🙂

Sve vas puno ljubim i pokusacu da budem redovnija – ovo stalno obecavam, a sad se nadam da cu i ispuniti…
    Bobba, Jeko, Baky, Nn, Jaco, Jasmina, Animetta, Helena, Malena, ili ili, Majo, Chencha, Skljonco, Vesna, Mikiceplavusice, punooo cmachite vase klince i klinceze, Minine drugare i akoo sam nekog zaboravila, soorrrrryyyy

Kuckamo se!!

skljonco
    Član
    skljonco

Pa da ne poveruje covek,grrrrr dva dana ne mogu uopste da udjem,svasta Sam htela,danas mi je rodjus,pa Sam sva euforicna :), idem sada,kuckamo se sutra,vidim da I vi imate istih problema,ooh imam novu “ igrackicu“, dobila sam iPad od mog dragog, nema nocas spavanja!
    BUten cmokni shmizlu,I samo ti udari po pivu,kakve pilule 🙂
    Bobo al ti je pozurila vestica,bas I nine morala tako brzo
    Eeee jetsam vam real da smo joss uvek slinavi I da mi Dunja kaki na 3 dana,ne znam da li ima veze sa vim nosicem al evo,juce opet posle tri dana pauze,pa Sam se cake tripovala I da je gladna :wink:madam se da ce se to srediti,kisss za sve,sad stvarno bezim

nn79
    Član
    nn79

Ooooo, udjoh na forum, da covek ne poveruje! Stvarno se izgubi volja sa ovim, grrrr 🙁
    Kakav dan danas, posle one lepote od prosle nedelje… A ja bih jos da setamo, ali ne bas po ovim jezerima.
    Bili smo malo do nekih drugara na slavi veceras, bebac je bio za primer, miran, gleda, smeska (i smeje) se, ma ljubi ga majka! :love: Sto kazu babe, da ne ureknem 😆 takvog ga je milina voditi.
    Opet mi se nesto budi cesto da jede nocu, nemam pojma da li je to neki skok u razvoju sa 6 meseci 😆 a i relativno rano se budi ujutru, pa sam blago umorna, ali smesak to sve leci 🙂
    Ljubite male duse i lepo spavajte 🙂

skljonco
    Član
    skljonco

DRUGARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII evo da vas malo pocastim za moj rodjus,juce nije forum radio al da znate da vas nisam zaboravila 🙂

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us 😉 😉 😉

Eto mi smo nacs lepo spavali,tek jutros u 7 se probudila a inace prethodnih dana mi se budila puno puta nocu i povuce 2-3 puta i opet zaspi ,zato sam se i plasila da je gladna ,inace jutros je kakila 😆 ,josh uvek to nije bash normalno al bar je koliko -toliko redovna.I dalje krklja,slini al manje.
    Idem da pijem kafu sa mm dosao je sa posla ,on je bash nagrabusio,isao jutros kod dr,otislo mu sa grla na usi,punu kesu lekova dobio,mukica :love:

roko
    Član
    roko

Jutro drage moje..bebe su vam predivnee,malisha drago mi je da ste vas dvoje dobro ljubi svoju srećicu…
    Baky sretno danas dragaa :*
    Mom rodiću Aleexi velikiii poljuuubaac..
    Skljoco sretan rodjkas 🙂
    Teško ulazim na forum pa vas se poželim ljuuubimo vas ja i Andjela :*

chencha
    Član
    chencha

Skljonco, srecan rodjendan! Da nam uvek budes tako srecna i zadovoljna i da uzivas sa svojom porodicom!
    POsluzenje je odlicno!
    I Nokica kaki jednom dnevno ili u dva dana, a danas evo treci dan kako nije kakio. Dr nam rece eda nekakenje nema veze sa gladju, bitno je da su pelene mokre.

Ne stizem ni da citam ni da kucam, mucimo se sa dojenjem gore nego na samom pocetku.

Pozdrav za sve!q/

baky
    Član
    baky

Nemam zuticuuuu 🙂 Petra je posle dva dana ponovo kod nas i ne ispustam je 🙂
    Ipak je virus protrcao kroz jetru…
    Skljonco srecan rodjendan//
    Roko Andjela je svaki dan sve lepsa i lepsa…
    NN mozda mu vise nije dovoljno samo mleko veliki je on…
    Mi danas jeli krompir sa mlekom i super je proslo 🙂
    Mom zeticu Aleksi srecno krstenje i sve najlepse u zivotu, ljubi ga Petra :-*
    Odoh kuckamo se..

inaka
    Član
    inaka

zdravo drugari…mi smo se vratili sa godisnjeg odmora i fenomenalno smo se proveli…mada nam je puno nedostajalo caskanje sa vama……odosmo sada da se raspakujemo pa se caskamo od sutra,jedva cekamo da vidimo sta vam se desavalo u zadnje dve nedelje koliko nas nije bilo
    ljubac za sve

inaka
    Član
    inaka

zdravo drugari…mi smo se vratili sa godisnjeg odmora i fenomenalno smo se proveli…mada nam je puno nedostajalo caskanje sa vama……odosmo sada da se raspakujemo pa se caskamo od sutra,jedva cekamo da vidimo sta vam se desavalo u zadnje dve nedelje koliko nas nije bilo
    ljubac za sve

inaka
    Član
    inaka

ljubac za sve

bobba
    Član
    bobba

Skljonco draga srecan ti rodjendan!!!
    Sve najbolje ti zelim,mada si najbolje vec dobila…

mikicaplavusica

Nemogu da verujem da sam usla na forum srecni mini rodjusi i rodjusi i veliki poljubac :-* mi smo bili u guzvi sad u nedelju smo krstili Aleksu i proslavili slavu bilo nas je oko 60 fino je bilo nije plakao malko bice slika na fb uskoro toliko od nas poljubac za sve :-*

Jeka77
    Član
    Jeka77

Cao drage,

3 dana pokusavan da otvorim forum i nista, ma bezveze skroz…
    Skloncoooo, osecam da jos provaljujes ipod, ja sam apple komp jedva osnovno provalila…ne sekiraj se za kakenje, meni Masa ne kaki po 6-7 dana i kaze dr da je ok jer se majcino mleko maximalno iskoristi.

Bobbo, verujem da ti je tesko ali izgleda 90% dece tako reaguje, bar u mojoj okolini, ma prodje sve to samo treba zivaca.

Mi smo isli danas na mini kontrolu, posle 15 dana od prethodne i primili pentaxim, nije se ne mrdnula niti zaplakala. Dobila je 300g i porasla 3 cm, kaze dr da je ona od onih sto idu u duzinu/visinu jer je od rodjenja porasla 12cm a kao za godinu treba oko 24cm…mamina manekenka 🙂

Bitten, samo ti udri po pivcetu, ja svako vece pred spavanje i super je…probaj vec neki drugi lek jer ce te iscrpeti nespavanje skroz na skroz.

Kiss

helena M
    Član
    helena M

Dobro vece!!!!!!!

Evo kao forum proradio!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE…………..

Moja pufna zaspala oko 7h,danas je malko spavala i jedva je izdrzala do malopre,dok smo je spremeli za krevet jedva je gledala na okice :love: :love: :love:

Sklonco srecan rodjus :-* :-* :-* :-* :-* :-* Helena nije kakila po 10 dana,sve je to ok,dok samo siki naravno!

Bitten,pametno to za pivce,ma kakve tablete!!!!!!!!! 😆 😆 😆

Baky,ja nisam u toku! Kakava zutica,draga? Sta je to bilo?

Mi ujutru idemo na uz kukova,pa posle toga kod mojih na slavu……..mmmmmmmmmm……………..njam,njam,njam……………

Gledanje 4,906 članaka - 4,906 do 4,920 (od 4,935 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.