Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 4,934 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nn79 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 4,921 članaka - 4,921 do 4,935 (od 4,935 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• baky
    Član
    baky

Helena imala sam u nedelju temperaturu, juce odem kod lekara, i dr mi odmah da uput za laboratoriju, kaze beonjace mi zuckaste, a imala sam i ostale simptome zutice (mucnina, proliv, povracanje…) ili je to ili virus, i uradim jutros krvnu sliku, jesu mi bilirubini uvecani i leukociti ali ne drasticno, tako da mi je ipak virus protrcao kroz jetru 🙂
    Pa Jeko Masa je na mamu, prava lepotica manekenka, jos se secam one tvoje slike sa vencanja, ne znam koj mesec si bila ali ekstra si izgledala 🙂
    Inaka nisam znala da ste bili na odmoru, ali drago mi je da ste se lepo proveli…

helena M
    Član
    helena M

Boze,Baky,moze li te nesto zaobici?????????????Super sto se tako zavrsilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeko,odakle ti taj podatak za rast? Ja za taj prosek prvi put cujem :neznam:

skljonco
    Član
    skljonco

E pa ova izgleda proradilo :), Jeko u pravu si,provaljujem iPad mada ,kad me iznervira ,ja uzmem moj Mac pa sa njega kuckam,pipavo mi ovo, ja Sam ti tip Koji lupa po tastaturi :),al extra je ,iPhone je za ovo malA maca.
    Ne sekiram se za kakenje,jeer Sam sigurna da Nije gladna,ova kasljanje njeno me nervira,al jbg,za par dana idemo na kontrolu,pa cemo videti.
    Mm. Mi je veceras prezivljavao pakao,lepo se tresao I grcio od bola u uvetu,obi krvave,suzne,uzas,uzas,jedva ga mall pusti,stavili smo neke kapi I Nesto za bolove,ma uzas,jbg kako Onda ,pu-pu daleko bilo decu to boli,uzas,toliko Sam se sada istravila toga.
    Inaka madam se da ste se odmorili,Bobo draga hvala na cestitkici,divna je,svima vam hvala:)
    Baki madam se da si prezdravila,Helena :-*

Sena_bgd
    Član
    Sena_bgd

evo i nas…i ja uspela da udjem na forum…srecni mini rodjendancic….ja jurila ceo dan po gradu kupovala igracke za Davida,iskoristila posto je mm bio kuci da gacuva,..bakt draga dobro je da je sve ok…saljem vam veliki poljubac pa se cujemo

baky
    Član
    baky

Ehej sta radite?

Mi porasli, danas punimo 5 meseci 🙂 🙂 🙂

Helena i doktorka me pitala da li moze nesto da me zaobidje…

animetta
    Član
    animetta

Juhu, proradio forum! :bravo: :bravo: :bravo:

Prvo mojoj rodici Perici srecan mini!! Da nikad vise nema zapusen nos i da joj mama bude zdrava non stop! :love: :love:

Inaka, kako ste se proveli? 🙂

Helena, nedostaje nam da vidimo smizlin osmeh kad se ulogujemo, svrati nam! 🙂

Aleksi sam cestitala krstenje na fb-u a cekamo slikeeeeee :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Bitten, nadam se da ti je bolje, probaj sa tm da gledas neku seriju, ja zaspim posle 15 minuta pa me stalno zeza.. 😉

Skljonco, bas mi zao da ga to snaslo, nadam se da je proslo.. 🙁 A Dunja je preslatkaaaaaa, bas mi nekako „matoro“ izgleda, prava je smizla! 🙂

Jeko, kako ide elektrostimulacija? Ako nije tajna koliko placas po tretmanu i koliko su ti rekli da treba da ides da bi bilo efekta?

E, imam jedno pitanje, sa koliko meseci je ok da se malo podigne uzglavlje u kolicima?
    Mi smo hvala bogu dobro, setamo svaki dan, samo ga utoplim dobro i smrda spava u kolicima.. Danas idemo do Ambasade da predamo smrdi za drzavljanstvo.. Eto, rodi se covek pod srecnom zvezdom i odma’ dva drzavljanstva dobije i moze gde ‘oce! 🙂 Inace, javili su nam da su moji papiri prosledjeni za Bec tako da sad cekamo i nadam se da ce se sve zavrsiti do aprila da mozemo svo troje nazad zajedno..

Odo da se spremam, ljubim vas!

bitten kitten

Cao mame,

Vidim radi forum!
    baky, pa stvarno te je svasta snaslo, vazno da je proslo, srecan mini rodjendanko 🙂
    Inaka, nisam ni ja znala da si bila an odmoru, nadam se da si se odmorila dobro i sveza dosla nazad 🙂
    Skljonco, srecan i tebi rodjendan 🙂
    Aleksi srecno krstenje!
    Hvala vam svima na savetima za spavanje, inace to sa pivom pred spavanje nekad uspe, ali u poslednje vreme kao da dobijem energiju od njega i slabe vajde… Nego juce sam se setila da mi se pre znalo prispavati od fervexa. Stucem jedan pred spavanje i gle cuda, zaspala sam u pola 1, spavala do 7h (sa budjenjem da hranim Minu) i nadam se da cu i veceras uspeti da zaspim oko 12-1 🙂 Drzite mi fige!!!
    Mina nam je jos uvek skroz luda! Uzivamo u njoj svakim danom sve vise i vise, sve je smirenija i u stanju je dugo sama da se igra u tisini ili da gleda babytv 🙂
    Jeko, bas ti je Masa porasla – 12 cm!!! Bravo!!! Mi smo od izlaska sa instituta (16.sept) porasli 10 cm – sto je isto bas super!
    Animetta bas mi je drago sto ce Djole imati dva drzavljanstva, to ce mu stvarno znaciti u zivotu! A to sto kazes za seriju – ne ide, kod nas je obrnuto, pre mm zaspi u roku od 3 min 😆 😆
    Cmoka i kuckamo se!!!

Jeka77
    Član
    Jeka77

Helena, Dr nam je na kontroli rekla za rast tj prosek od 24h, ni ja nisam znala ali je naravno sve individualno…kao sto moja Masa jos ne kapira da ima ruke i da ih koristi a neke bebe vec hvataju stvari.

Animetta, slaba vajda od stimulacije jer ja pored toga ne vodim racuna o vezbama i hrani tako da ne primecujem nista a 7 tretman mi je. kosta po tretmanu 700din ali u paketu sa termo pakovanjem nogu je 1000din…

kiss

mmiilleennaa

Cao zenske! Ponovo me nije dugo bilo :batina: :batina:
    Inace smo radili uz kukova, sve je super. Skinut nam je siroki povoj i Mila moze da sedi!!!!! :bravo: :bravo:
    Ona je pocela ranije da spava, budi se cesce nocu i vec joj u 6 pocinje dan, pa smo onda i mm vec tad na nogama.
    Idem sad da vas citam, mnoooooogo sam toga propustila. Mada uskoro prelazimo na starije bebe.
    Ljubim vas sve :love: :love: :love:

Sena_bgd
    Član
    Sena_bgd

Evo i nas….animetta bravo za drzavljanstvo :))) svetski covek…mi danas ruckali drugi dan kasicu od jabuke:))) joj bre pa svi drugacije savetuju kad se sta i kako uvodi da poludis…baky da cestitam i ovde mini rodjus:)))bitten probaj valerijanu draga mislim da je zdravije nego da se kljukas ferveksom:)))ljubimo vas

roko
    Član
    roko

Mom rodići Alexi sretno krštenje :* poljubac od mene i Andjele
    Inaka ja sam Andjeli dizala sa 4 mj onako leži kao u sicu 🙂
    Baky super je sve prošlo sada uživaj i pazi se :*

roko
    Član
    roko

Seno ja Andjeli dajem već 10 dana i probla je sve kašice hippove za 4+ …i mogu ti reći bez ikakvih problema sve ih papa,kaki normalno,nema alergija..

baky
    Član
    baky

hvala svima 🙂
    Seno a mi ruckali drugi dan krompir i bilo je bolje nego juce 🙂 sve je smazala i plus mleko, sutra cu da joj ubacim sargarepu…
    Mi naslon jos nismo podigli, jednom smo samo na 10 min i to je to, na lezaljki podizem i u polusedecem je ali ne stalno, mada je ovako stavljam u ljuljasku, tu je vec u polusedecem, ali opet nije po ceo dan… Ma strpicemo se jos malo kad smo do sad 🙂

baky
    Član
    baky

Gde ste mamice, niste valjda odustale od foruma, mada kako radi….
    Nama je zadnjih dana zanimacija da podigne portiklu preko lica i onda se mrda, drma,trese, cice, dok neko ne pridje i skloni, e sad dal je to od straha ili srece ne znam :))))) Bitno kad sklonimo ona se nasmeje 🙂 Uh jedva cekam da je nahranim i da spavam, mrtva sam umorna, pomerili smo poslednji obrok za u 23h, tako da ranije spavamo, sto mi bas odgovara…

nn79
    Član
    nn79

O, pa ovo ponekad i radi! :-* za sve koji nesto slave 🙂
    Bebac se okupao, naruckao i zaspao, pa malo da procitam sta ima novo, a onda odoh da napravim sebi nesquik 😆 Bas mi je do neceg toplo-slatkog, njama 🙂
    Ej, vec kraj novembra, mi uskoro punimo 6 meseci… Kad pre… Svaki dan nesto novo, „prica“, smeje se, zvace i ruke i noge, sedimo pomalo, manje-vise sa prevrtanjem 😆 zubica jos nema i tako… Kako neko vreme nije hteo uopste u kolica, sad opet hoce, cak se juce i uspavao u setnji, sto se ooooodaaaavno nije desilo. Mislim da mu prija zahladjenje, kad poludi unutra, ususkam ga i pravac napolje, a on se primiri skroz, samo mu nos i okice vire :love:
    Joj, odoh ja po moju verziju tople cokolade, pocecu da mljackam 😆
    Uzivajte :-*

Gledanje 4,921 članaka - 4,921 do 4,935 (od 4,935 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.