Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,427 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Bele 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 5,428 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Mirche
    Član
    Mirche

Evo je nova, sveza tema….
    🙂

Lumpi
    Član
    Lumpi

Jeee evo nove teme :bravo: :bravo: ;]

Boyanna, evo želim vam puno zdravlja i da lepo spavaju x2 ;] :-* Dobro je da je Jovana bolje, šta li je sada sa Bokicom? Uff nije ti lako. Tako je to kada imaš dvoje dece, jedno se razboli, a zatim odmah i drugo, samo što su kod tebe malecki pa je puno teže. Ali ajde proći će i to, pa će biti lakše. :-* :-* za slatkiše.

Mirche hvala ;]

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…hvala, Mirche! 🙂

Lumpi
    Član
    Lumpi

Milena, a šta je tebi Stevan?

Dano koliko je Aleksa imao kg sa 4 meseca?

lola78
    Član
    lola78

Cao svima drage moje forumasice, evo da se i ja upisem prvi put na ovoj temi! O svom porodjaju jos nisam pisala, to cu na temi koja je za to namijenjena. Nego da se ovdje prikljucim, vec imam milion pitanja i nedoumica. I pomislim koliko smo se o trudnoci informisali, za svaku glupost, a o bebama ni malo, makar ja nisam. Tek sad vidim da sam trebala svih 9 mjeseci samo o tome da citam 🙂 . Ja trenutno moju bebu samo dojim, muz je kupa i presvlaci, jer ja nisam mogla od carskog reza, rana me boljela, pa nisam mogla. On me bukvalno spasava, a majka mi pomaze po kuci.

Svoju bebu obozavam, i ja i moj mm, nisam mogla ni da pretpostavim kakav je to osjecaj. Javljam se ponovo, jer imam dosta pitanja u vezi dojenja, pa da vidim sto vi mislite. Imam dosta nedoumica u vezi toga, posebno posle muka koje sam prosla u porodilistu sa grudima, zahvaljujuci *divnim* med. sestrama u KBC Podgorica. Ali izvukoh zivu glavu…

Cmok za vas, pa se opet pisemo…

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…LOla, dobro nam došle ti i Anja ! :HAG: …bas sam te htjela pitati sto ne dodjes na "bebe" kad sam vidjela da si se javila na nekoj od tema :)….super da ste se fino organizovali oko bebe, svaka cast tm-u!….ljubac za vas od nas! :-* … odoh do sobe, "neko" me zove, a mm nije tu…….

Lumpi
    Član
    Lumpi

Ćao Lola, dobro nam došle :cvecko:

Bele
    Član
    Bele

Super,nova tema!!!

Lola,dobrodosla! :cvecko:

Ma ja juce kad smo bili za vakcinu..kaze meni doktorka da odem da ga podojim u drugu sobu jer nece moci posle vakcine da jede..kad se setim da nisam ponela silikon..a njemu vreme za klopu..kuku,sta cu..i ja mu lepo dam bez silikona,on gladan..najede se dete,ma milina…
    I tako je sve pocelo… 🙂

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…super bele ! :)….meni se pricinjava da hana place, ja odem u sobu – ona komirana ….cijeli dan danas ona prespava, bila je svega sat ipo budna i to iz dva navrata…zakucala se samo tako 😆 ….a jela svega 2 puta 😯 ….u 9 i u 11 ipo….

Vesna 1975

Eh, konacno nove stranice ove teme, bas smo se ispisale! 😆

Bele, i bolje je sto ste uspeli da se resite silikonskih bradavica :bravo: :bravo: :bravo:

Boyanna ja se tebi divim kako uspevas sa dve bebe odjednom, i za jednu treba punooooooooooooooo energije, a kamoli za dve.

Hvala svima na cestitkama za rođendančić! :love:

Blue će nas totalno zaboraviti?

Xlaguna, a što tebe nema?

Joj, kakvo sumorno vreme, ubi mi raspolozenje nacisto!!! :galamdzija: Hocu sunce i toplo vreme pa da normalno idemo u setnjicu, a ne ovako natrontani, a kad krenemo da se oblacimo i svlacimo, meni presedne!

Vesna 1975

Zvoncice nadjoh sad ovo pa mi nije jasno, pise nov, a pogledaj cenu 🙄

http://www.velikioglasi.com/za-decu/64/bebi-oprema/17156/avent-ovlazivac-vazduha.html

pejana
    Član
    pejana

Suncokret, drago mi je da ti se svidja ime Danilo, moj izbor, ja sam odusevljana njime, avidim da se i ljudima oko mene dopada. Tebi ce bas lepo zvucati Danica i Danilo. Heheh, zelim ti da ti se to ostvari!
    Hriz, nemogu da verujem sta ti je rekla doktorica, boze me sacuvaj. kao da ti do sad nisi htela detetu da otpusis nos. Svasta, stvarno!
    A sto nam nema MH od jutros??? I Blue je opet nestala??? A Milena??? GDE STEEEEEEEEEEEEEE????

lena77*
    Član
    lena77*

evo i ja da se upisem na prvu stranu…cisto da se zna da nista ne propustam :kreten:

Lumpi
    Član
    Lumpi

I Lea danas samo spava, bila budna 1h samo, a zadnji put je sisala u 10h 😯 :hmm: ne mogu verovati da već toliko ne traži da sisa, skoro 4 sata. Moraću je buditi jer su mi grudi ogromneee. A izgleda da je danas takav dan, sumoran i samo za spavanje.

lena77*
    Član
    lena77*

Lola dobro nam dosla.Slobodno pitaj sta ti nije jasno, mi smo ti sad kao ovde iskusne..pogotovo ja… ej bre ja sam mama cele tri meseca…ha…ha…znamo najgore su prve te dve- tri nedelje…barem je meni tako bilo

ej zamislite i ova moja danas dobra…ustala u pola devet jela , bila mirna..u 12 h sisala , spustila je u krevetac i :klanjam: zaspala…uh sto volem kad je vako’ dobra…odmah je zovem " majkina suncica" …

a ja sam uspela :sudopera: :vesnapranje: :susenjevesa: …nisam nesto predterivala al crkla sam…zato dodjo sad da odmorim malo…

Pejana i meni je Danilo lepo ime…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 5,428 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.