Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,427 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Bele 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 5,428 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• zvoncica75

Vesna 1975 – 8/12/2009 12:35

Zvoncice nadjoh sad ovo pa mi nije jasno, pise nov, a pogledaj cenu 🙄

http://www.velikioglasi.com/za-decu/64/bebi-oprema/17156/avent-ovlazivac-vazduha.html

Jbt treba ti mesec dana nesto da kupis dok ne isproveravas cene u svim radnjama i okolnim gradovima :buljavko: :galamdzija:

To je neko kupio pa se predomislio….pa je manja cena-verovatno ,ne znam

KAo ja sa Avent pumpicom, kupila a nazalost-nije mi bila potrebna, mleka u tragovima…..shmrc,shmrc….

E da se i ja *zapljunem* na novoj temi :smizla:

milica-cica

Evo moje zlato vec treci put spava (al svaki put tacno pola sata)

Lumpi, nikako da te pitam- jesi li probala Lumpijeve vlazne maramice? Juce sam ih gledala u Rodicu al ne znam kakve su pa sam kupila dobru staru Niveu:)

Lola, dobrodosla!

Bele, e sad si nadrljala kad Fici izraste zubic ;))

Uf sto mi se jede nesto slatko… Neko je spomenuo ledene kocke i vec mi se dizna otvorila… A puno mi i treba da se otvori…

Boyana, javi kako su klinci. Evo i nas dvoje vam zeli brz oporavak x2. Jubi nam slatkise 🙂

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Christy
    Član
    Christy

Hriz, ne znam ni ja, sinoc sam legla oko 4 ustale u pola 10, preko dana ona odrema 3-4x po pola h, sat da navijem po njoj a ja se odvikla spavanja preko dana, obicno mi se prispava kad je ona budna 😀

Lumpi, pogledacu kasnije i tu drugu adresu, bas mi zanimljivo, kao dete sam 😀

Javila mi se kuma sada, ona ce za koji dan uci u 6.mesec i saznala je da cekaju devojcicu! Jos jedna pisulja 🙂

Vesna, i ja mioslim da je neko kupio a da mu ne odgovara..ili mozda dobio a vec ima, ko ce znati..

Sad stigao mm pa da rucamo..

zelenizub
    Član
    zelenizub

Hvala svima na cestitkama :love:
    Bojana za klince :andjeo: :andjeo: i da se skontaju a i ti da odmoris jednu noc 😉
    Bele :bravo: za silikon i bas super sto je bolje od vakcinice a to svi tako malo.
    A ovaj mali danas ili place ili se sam zabavlja totalno me kulira :hmm:
    Nego skuvacu mu malo pirica i ponuditi vodicu (pirinac cu ja da pojedem „da se ne baci“). Malom se krka kad god jedemo on ne trepce a samo nesto mulja po ustima. Javljam kako smo prosli!
    Cica-mico, Pejana, Hriz, Tanja, Milena, Lumpi, Elektra, Lena, Vesna, Christy…. :-* :-* :-*

lola78
    Član
    lola78

Evo moja bebana isto spava, ovo vrijeme def utice na njih. Recite mi, jel neka koristi onaj sterilizator za bocice, iako je ja dojim, nekad ih koristim kad se izmuzem na pumpicu, da sacuvam mlijeko. I da li neka koristi ovlazivac vazduha ili jonizator? Mi se grijemo na neke THermor radijatore, pa nisam sigurna kakav je vazduh u sobi, kazu da treba da bude neka vrsta ovlazivaca u sobi. Izvinjavam se ako ste vec sve o ovome pisale, ali ja se sad prikljucih, pa meni sve novo 🙄

MarijaHelena

ubi me ovo dete danas…i sinoc.
    neko neobjasnjivo nezadovoljstvo odjednom,samo se dernja, a sve sam mu potrebe namirila :neznam:

MarijaHelena

ja koristim aventov sterilizator i strava mi je!! nema iskuvavanja i kamenca:bravo:
    a kupicu i ovlazivac, jonizator nemam…

Boyanna
    Član
    Boyanna

Jeeeej , nova teeemaaa 🙂
    brzo da je metnemo u favorite 🙂
    Elem, bili smo kod dr, klinci su ok, imaju samo jako kijavicu i to im smeta kad su maji i nemaju pojma šta ih je snašlo,
    uši su u redu, samo da se izborimo sa nosićima, spavanje na stomaku ili pod uglom. i stalno da vlažimo nosić. n
    A baš sam se bila uplašila, jer Boki nikada nije tako plakao 🙁

Jooj mico cico, kako me Nemanja podseća na mog sinčinu na ovoj sličici :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Boyanna
    Član
    Boyanna

Ovlaživač, hm, definitivno je dobra stvar, ali nimalo jeftina.
    ma zato su svi ovi nosići i začepljeni, zbog suvog vazduha, kako se niko nije našao pametan pa da je smislio lepo radijator koji i ovlažuje !!
    Naša klima ima ovlaživač, ali kad uključimo bude i hladno, tako da opet kao da nemamo 🙂
    To što stavimo peškire mokre ponekad nije ništa !!!

Ne znam da li ćemo kupovati jer smo se istrošili nenormalno, a ja još ni TRUDNIČKO bolovanje ne dobija, a gde je porodiljsko !!!
    Blokirala me stoka jedna, pa sada sam pokrenula i tužbu, pa me i to čeeeka, suđenje sa državom, koliko li će mi živaca trebati za to ?!?!?!?!? :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid:

zelenizub
    Član
    zelenizub

Ja imam one keramicke posudice koje se nakace na radijator. Nije kao ovlazivac ali je takodje efikasno. Ne nameravam da kupim ovlazivac nekako mi mnogo para, imam jonizator ali ga ne koristim u sobi gde beba spava, u dnevnom boravku da i to ponekad.

milena84
    Član
    milena84

Dobar dan..

Evo mene,Pejana nemoj da brines Dnilo je bas lepo ime..

Ja isla da vadim lekarsko uverenje i uplatila da polazem za kola,e napokon me ubedise ali ja bas ne volim automobile a pogotovu da sam ja vozas..Ali zato motore obozavam..Brzo sam zavrsila mama mi je cuvala Djoleta lepo ga presvukla,nahranila i uspavala jos mi sredila sobu,rasirila ves,skuvala supu i dzuvec…Bravo za moju mamu i sve to za nepuna 2 sata a ja se bas brinula kako ce se snaci jer ovo prvi put ostavljam Djoleta njoj..

Ali zato kad nam baka otisla krenula je zurka kod nas,gospodin hoce u ruke,place,vristi i nece da pije mleko..Nekako na silu popi 60 ml i uspavala sam ga u ruke setajuci po sobi..E,a nekad je spavao sam..

Lola,dobro nam dosla..

Lumpi,Stevan mi je sestric ja i njegova majka smo sestre od strica..

Mene grudi bas bole u korenu,ubi me ovo izmuzavanje,sve sam masnice npravila od pretiskanja..Neki mi kazu da odem lekaru da mi da injekcije i da mi satne mleko,kazu da je rizicno za moje zdravlje ovako sto se na 3 sati izmuzavam.A meni zao da prekinem,ako vec ne mogu da ga dojim jer se odvikao od sise i nemam dovoljno mleka,zao mi da mu uskratim tih 70-80 ml mog mleka.. 🙁

Christy
    Član
    Christy

Bojanna, kako su klinci sada? Ako su samo nosii to mu dodje super sada, Boki je samo nocas plakao ili i danas? Ma, jedno dete pa je trosak a kamoli dvoje pa jos tako male. Mi smo gledali mene negde da prijavimo kada sam ostala u drugom stanju ali nismo, tako da sam dobila 40.000 roditeljski dodatak i neocekivanih 26.600 (mi smo mislili da i to ulazi u 40.000). Al dobro, i to je nesto, znaci svakako.

Teodora zaspala, taman smo rucali na miru, sad je ocekujem. Ovlazivac, mi razmisljamo, dok smo koristili kvarcnu vazduh je stalno bio suv od kako smo je izbacili iz upotrebe sve je ok, bar za sada. I ja sam razmisljala da uzmem te za radijator sto se kace, ne znam ni kako se zovu, zna li neko gde ima da se nadju?

lola78
    Član
    lola78

Ja znam samo za ove chiccove i aventove, nije mi palo na pamet da imaju neki druge marke. Mogli bi da proguglamo malo.

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…ova moja nasla novu zanimaciju – vec nekolika dana bulji u plafon 😆 ….mi se zezali , kao sta joj je tamo tako interesantno i ja sad provirim kroz vrata da me ne skonta – jer cu morati uci – a ona kulira u lezaljci i gleda u sjenke na plafonu 😆 …srce malo!…tata nam je citav dan odsutan, pa se ja sama borim sa nosicem, ali ide nekako….

….leno, srecan mini dan i aleksandri, kako sam je preskocila :hmm: ! … :-* ….

…milena – ne znam sta bih ti rekla za mlijeko i grudi….odluci sama, konsultuj se sa dr….

Lumpi
    Član
    Lumpi

Boyana :bravo: :bravo: :bravo: super da je sve ok. A za nosiće, moramo se boriti pa valjda će biti i to ok ubrzo. I ja isto mislim da im je to zbog isušenog vazduha. Dobro je staviti kamilicu da se isparava, olakšava im disanje, to mi je rekla dr. I uveče namočiti pamučnu pelenu u kamilici pa staviti na krevetac.

Milena, pa vi ste baš rod. Iako baš i ne pratim zvezde granda, Stevan mi je jako simpatičan ;] nekako je sav bebast ;]

Christy, da i ja sam kao dete što se tiče tih sličica. A super je i ona strana http://www.faceinhole.com ;]

Lena i tvojoj princezici srećan mini rođendanac :-* :cvecko:

Milice, nisam probala lumpi vlažne maramice, a moraću jednom. Nekako sam navikla na ove Pampers, pa ih nisam menjala.

Jojjj slatko, hoću nešto slatko :uzid: :uzid:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 5,428 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.