Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,427 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Bele 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 5,428 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Hrizostom
    Član
    Hrizostom

Lumpi – 8/12/2009 14:40 Boyana :bravo: :bravo: :bravo: super da je sve ok.

…super boyanna ! :bravo: :bravo: :bravo:

Jojjj slatko, hoću nešto slatko :uzid: :uzid:

….kod mene danas nutela na repertoaru 😆 😆 😆

milena84
    Član
    milena84

Lumpi,pa jesmo rod..On je stvarno zlatan,ma nemam reci kako je to divno stvorenje..Ostao je isti sto i nije lako u njegovom njegovom poslu u koji je usao sa 17 god ali hvala Bogu zemlja ga jos drzi cvrsto na nogama ali mislim da ce i tako ostati,jer je on nama isti bas se nije promenio..Samo je sad zreliji..

Hriz,stvarno ne znam sta mi je ciniti..

Lumpi
    Član
    Lumpi

Hriz, aaaaaaaaaaaaaa…šta si mi sad uradila :kreten: pa ima li išta bolje od nutele :uzid: :upomoc: :>

maza82
    Član
    maza82

Devojke upadam sad ja ovde ko padobranac ali nadam se da se nećete ljutiti jer mi treba pomoć.
    Kuma mi se porodila pre 20-tak dana i beban ima strašne grčeve ne spava ni noću ni danju, samo ga doji. Pokušala je sa zagrevanjem stomačića ali uopšte ne pomaže. Šta ste vi koristile i koliko je efikasno?
    Na temi grčevi nisam našla nešto posebno. Hvala unapred!
    :-* :-* :-*

Bele
    Član
    Bele

Milena,a sto Djole vise nece da sisa?Jel se ti rucno izmuzavas pa si napravila masnice?

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…ha ha , lumpi, uzmi kašičicu i posluzi se 😆 😆 …

MarijaHelena

Lumpi – 8/12/2009 14:51

Hriz, aaaaaaaaaaaaaa…šta si mi sad uradila :kreten: pa ima li išta bolje od nutele :uzid: :upomoc: :>

:uzid: :uzid: :uzid: :uzid:

Bele
    Član
    Bele

Sad bi MH rekla…dobrodosla,nek je beba ziva i zdrava 1000 godina i espumisan kapi se daju za grceve… :ruganje:

Mazo,Espumisan kapi… 🙂

MarijaHelena

maza82 – 8/12/2009 14:56

Devojke upadam sad ja ovde ko padobranac ali nadam se da se nećete ljutiti jer mi treba pomoć.
    Kuma mi se porodila pre 20-tak dana i beban ima strašne grčeve ne spava ni noću ni danju, samo ga doji. Pokušala je sa zagrevanjem stomačića ali uopšte ne pomaže. Šta ste vi koristile i koliko je efikasno?
    Na temi grčevi nisam našla nešto posebno. Hvala unapred!
    :-* :-* :-*

“Dobrodosao, ziveo nam 1000 godina i espumisan se daje 25kapi pre svakog obroka!!!“

MarijaHelena

Bele – 8/12/2009 14:58

Sad bi MH rekla…dobrodosla,nek je beba ziva i zdrava 1000 godina i espumisan kapi se daju za grceve… :ruganje:

Mazo,Espumisan kapi… 🙂

:respekt: :respekt: :respekt:
    ahahhahahahahaa..telepatija Bele! 😆

Bele
    Član
    Bele

MarijaHelena – 8/12/2009 15:00

[QUOTE]Bele – 8/12/2009 14:58

Mazo,Espumisan kapi… 🙂

:respekt: :respekt: :respekt:
    ahahhahahahahaa..telepatija Bele! 😆

HAHAHAAAAA…vidi čudo jebote! 🙂

Boyanna
    Član
    Boyanna

aaa žene tako se neki dan počeli priču sa Benkom, i evo od tada mm i ja pijemo Nesquik svakii dan, umesto kafe 🙂
    A ova Hriz, mora da zabiberi sa sličicom 🙂

Milena, ne znam koliko ti je pametno da se tako mučiš, nemoj da sebi tako naudiš, pa posle da se kaješ,
    ne moraš da ideš na inekciju, samo prestani da izmuzaš i samo će ti prestati. AKo želiš naravno.

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

MarijaHelena – 8/12/2009 14:58 [QUOTE]Lumpi – 8/12/2009 14:51 Hriz, aaaaaaaaaaaaaa…šta si mi sad uradila :kreten: pa ima li išta bolje od nutele :uzid: :upomoc: :>

:uzid: :uzid: :uzid: :uzid:[/QUOTE]

… :anene: :anene: ….pa posle da lažiraš na "onom" forumu ! 😆 😆

Bele
    Član
    Bele

Mm i ja isto svako vece popijemo po solju Benquik-a…mmmm bas je lep i isti je ko Benko… 🙂

maza82
    Član
    maza82

Hvala piuno i ljubite bebironce!!!
    Preslatki su :love: :love: :love: :love:
    Jedva čekam da vam se pridružim!!!
    :zvezda: :-*

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 5,428 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.