Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,427 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Bele 9 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 5,371 članaka - 5,371 do 5,385 (od 5,428 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Lara NS
    Član
    Lara NS

Bele – 14/1/2010 11:34 Jeste li skonile jelke?Ja cu tek sad a tako me mrzi..nesto sam sva slomljena od jutros,malo me boli glava,malo mi se spava…izgleda da mi je pao pritisak..

joj,i mene bas boli glava od jutros, sva sam bljak 🙁

Bele
    Član
    Bele

Mogli..ne verujem ni ja da Fića izvuce iz sise toliko ali ja mu zato dajem kad god zaplace i sisa nekih 5 minuta i to je to..verovatno ove bebe sto su na sisama jedu češće…

A za jelku..pa što je onda ne ostavis do sledece godine…sta te briga..gde je mart,tu je i decembar.. 🙂

Lara NS
    Član
    Lara NS

poslah sad PP Mirche da otvori novu temu da lakse kuckamo

Bele
    Član
    Bele

Evo sklonila sam jelku.. :bravo: bila je puna prasine..koje olaksanje sad….i lepo sam mu gurnula ogradicu i sad ima vise mesta..!!!!

MarijaHelena

Humanu obicnu Maslacak, da…kakva jos ima?….ona anti alergijska?tu nije hteo..jel ima jos neka?

Da da Bele- sta nas tek ceka 😆 😆 :uzid: kazu malo dete mala briga…

a Marija za raspolozenje i odmor – ja oduvek i zivim sto ti rece na dvojci…
    kod mene je uvek i bilo- ako ispeglam jesam ako ne,ne…..ako skuvam jesam ako ne…ne.
    A usisavanje i pranje podova je mm nadleznost…a cesto i ves …da ne shvatite pogresno-nije meni tesko da se bavim vesom, nego mm ima svoje “sisteme“ i onda mi lase da ga pustim da on siri ves nego da mi drobi o rasporedu na susilu, pritom stalno pravi kombnacije sta se kad pere, kojim se redom susi i bla bla, zezam ga da mi to dodje ko hobi…i onda dok sam ja prala ves mi je stalno visio i uklapao pa sam ga pustila nek se bavi on time a mane se moje glave…ja peglam.

Tako da ja imam svo vreme za bebca i da nesto spremim da pojedemo- a ja sam na dijeti i ne jedem nista, dakle da smuckam nesto za mm na brzinu. A posto bi on jeo testenine za dorucak rucak i veceru- to i nije neki posao…jedan rucak nedeljno kod mojih, jedan kd s&s, jednom porucimo nesto, jednom nedeljno jede na nekom sastanku poslovnom, znaci ostane 3xnedeljno nesto da skuvam…i nije neki posao…

Dete par puta dnevno lepo odrema, i zato ja mogu da blejim ovde po netu toliko…ali kad malo poraste nece to bas tako biti….

mogli
    Član
    mogli

Bele – 14/1/2010 12:00

A za jelku..pa što je onda ne ostavis do sledece godine…sta te briga..gde je mart,tu je i decembar.. 🙂

Veruj da imam drugaricu koja upravo tako radi. Sve – sad cu da je sklonim, sad cu, sad cu…i eto ga decembar 😆 Mozda se i meni to desi ove godine, pored naraslih obaveza 😆

MarijaHelena

Mogli do marta :buljavko: 😆 😆 pa sta fali drzi ti nju do Uskrsa dok ne stavis korpice s travom :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    moram malo namestila si se ko bog :bravo:

Jede 6x dnevno odprilike..

tijana b
    Član
    tijana b

Marija nisam ja nesto prenatrpana sa poslom oko kuce, engo vise ne mogu da slusam vristanje.

Samo krenem da je spustim negde ona u vrisak… sada sam zvala mm da dodje kuci a ja da idem malo da se opustim do frizera!

Ja juce sklonila jelku i sve popremila da joj danas kupim ogradicu, ako stignem..

Sto se tice kuvanja, ja se slabo bavim time. Sveki skuva jednom, dva puta sedmicno, ja imam par standardnih jela koja se spremaju za 20 min. a ostalo porucujemo iz restorana. Mada mi je mama sada u Lo naspremala tako da sam mirna bar 7 dana!

Eno je vristi, tresu se prozori… a nece da spava, oci crvene za medalju!

Vesna 1975

Lara NS – 14/1/2010 10:38

[QUOTE]Vesna 1975 – 13/1/2010 13:01  A, pivo, ma oždrokaću se od tog piva, svaki dan po čaša, šta sad da uvedem dve, ma ima da :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Vesna, uzmi bezalkoholno pivo. Ja sam ga bas ovih dana kupila da pijem iz istoga razloga tj. da povecam proizvodnju mleka, mislim da je Becks

Laro ma uzeo mi je juče muž ruski kvas proizvodi bip, LENA mi je to preporučila, to je isto bezalkoholno pivo, pa ću videti, juče sam počela da pijem.

Bele nije još krenula, ali sam optimista i nadam se da hoće, noću mi lepo siki i spava, valjda se nakupi dovoljno za noć :neznam: :neznam: :neznam: Jutros je opet morala humana 🙁

Vesna 1975

E, ja ne zabušavam, evo me, da ne izostanem puno sa časova.

zelenizub
    Član
    zelenizub

ja treba da usisam dnevnu sobu dok terorista spava ali me tako mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: :strikam: mnogo mi lepse ovde sa vama nego na usisivacu i ta buka….. ne mogu da podnesem buku ja sad kad bi izasla negde de je bucno…ccc… a tako je hladno ne mogu da ga izvedem napolje i moram da mu kupim oni kremu chicco rekoste??? :hmm: :hmm: :hmm:

marija023
    Član
    marija023

MH, i ja imam svoje sisteme kako rasiriti ves, kako napraviti krevet, kako sloziti igracke u ogradici, kako oprati posudje, kao nahraniti Teodoru i tako redom da ne nabrajam…neko bi reko da sam luda…zato mi je i tesko da prepustim to mm da radi kad „ja to znam bolje“…
    On je zaduzen za kompletno spremanje stana, podovi, prasina, kupatilo…
    Ali i ovo sto preostane da se uradi, tesko mi je…verovatno zbog ruke tj. ramena…
    a otuda i ova nervoza, jebi ga boli a leka nema…tj. ima na vidiku, kad sveki uzme g.o. ja idem na terapije!

marija023
    Član
    marija023

mm sklonio jelku pre 3 dana, sad je ogradica zauzela pocasno mesto 😆

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

lena77* – 14/1/2010 11:30 hriz jel moze ponovo onaj link za flastere…izvini sto "trazim svesku od tebe da prepisem domaci"…al nisam bila nam tom casu…ja sam los djak:batinepoguzi:

http://japanmedical.net/page/p013/p013.html

Lara NS
    Član
    Lara NS

[/QUOTE] Laro ma uzeo mi je juče muž ruski kvas proizvodi bip, LENA mi je to preporučila, to je isto bezalkoholno pivo, pa ću videti, juče sam počela da pijem. Bele nije još krenula, ali sam optimista i nadam se da hoće, noću mi lepo siki i spava, valjda se nakupi dovoljno za noć :neznam: :neznam: :neznam: Jutros je opet morala humana :([/QUOTE]

kupila sam i ja juce taj ruski kvas, ali mi se nije svideo ukus. Popila sam par gutljaja i prosula ostatak. :doomed:

Gledanje 5,371 članaka - 5,371 do 5,385 (od 5,428 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.