Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,427 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Bele 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 5,428 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Boyanna
    Član
    Boyanna

a tuuuu je MH, samo je čekala svoj momenat da uleti 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Blue
    Član
    Blue

hahaha…espumisan, hahahahahaaa :> :respekt: 😆

nisam još zamenila modem, valjda ću ovih dana, uvek nešto iskrsne 👿

nemam vremena sad da isčitavam, idem na Čestitke da vidim ko se sve porodio, ljubim vas pa se kuckamo uskoro :-* :HAG: :love:

Bele
    Član
    Bele

Ej,ja smrsala 2 kg a ne znam kako?!

Samo sam juce pojela dve pljeskavice!! :ruganje:

Moram da nastavim tim tempom da jedem…ako se skine i ostatak…

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

Bele – 8/12/2009 15:09 Mm i ja isto svako vece popijemo po solju Benquik-a…mmmm bas je lep i isti je ko Benko… 🙂

…ja nisam pila benko, ali se sjecam kraš expresa :)…nocas idem da nabavim :> …

Bele
    Član
    Bele

Hriz,kad vec ides..kupi mi nesto slatko!Nemam nista u kuci… 🙂

MarijaHelena

Hrizostom – 8/12/2009 15:10

[QUOTE]Bele – 8/12/2009 15:09 Mm i ja isto svako vece popijemo po solju Benquik-a…mmmm bas je lep i isti je ko Benko… 🙂

…ja nisam pila benko, ali se sjecam kraš expresa :)…nocas idem da nabavim  :> …

meni nestalo…..

ujutro za dobar dan, uvece za dobar san :kafica: :uzid: :uzid: :uzid:

tijana b
    Član
    tijana b

Vidim slatkisi glavna tema, kod mene ima milka sa rizom pa ko voli nek izvoli…
    Srna je danas ok, vise ne vristi i normalno spava a nocas je zakucala od 11 pa do 7 jutros, sunce mamino.
    Danas sam je vodila kod fizijatra na kontrolu i dobila je jos 3 nedelje vezbi. Dr je lepo podigla za rucice da kao sedne a ona otrembeljila glavu ni milimitar da je digne. Dr je cima, povlaci glavu, podigne pa je pusti da padne a ona gospodjica odvalila kez i ne konstatuje nikoga. Inace ona meni kuci dize glavu ali kod doktorke nista, da moze verovatno bi rekla pa necu ja kada vi hocete nego kada ja hocu. Mamin namcor.
    Boyanna dobro je da nije nista strasno klincima, i svaka ti cast kako izdrzavas.
    Hriz Hani je verovatno bolje kada spava celi dan
    Svim bebama srecni mini rodjendacici!

MarijaHelena

Kad ce moje dete da zakuca celunoc, Isuse pogledaj me, lako tebi kad si musko… :klanjam:

tijana b
    Član
    tijana b

MarijaHelena – 8/12/2009 15:27 Kad ce moje dete da zakuca celunoc, Isuse pogledaj me, lako tebi kad si musko… :klanjam:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :love:

odakle ti vise inspiracija

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

MarijaHelena – 8/12/2009 15:27 Kad ce moje dete da zakuca celunoc, Isuse pogledaj me, lako tebi kad si musko… :klanjam:

😆 😆 😆 😆 😆

Boyanna
    Član
    Boyanna

Da da kraš expres, pila ga ja i u trudnoći, a kada sam bila mala, ja kod bake kašikicu, pa u špajz i napadnem kraš expres 🙂

A sećate li se onog diiivnog leka sirupa Mucodin ?
    Ja ga lepo jednom nagnula kao sokić, šta tu meni mama daje jednu kašičicu, daj da ja to lepo popijem 🙂
    Srećom nije mi ništa bilo 🙂
    Jooj moji svi spavaju, ja nisam legla namerno jer UVEK čim legnem neko zakmeči i evo oni svi već dva sata spavaju, a jaaa niiištaaaa
    😆 😆 😆 😆
    A sada kad bih legla , odmah bi se javili , i to garant oboje pa da ne znam šta me snašlo kad se ukomiram 😆 😆 😆

milena84
    Član
    milena84

Bele,dojila ga ja i dohranjivala ali gospodin je sve veci i sve vise se je navikao na flasicu i sad potpuno odbija da sise pa se izmuzavam i danju i nocu..Boli me za oskara,ali sta da radim borim se koliko toliko da mu dajem moje mleko..Ali me grudi bas bole,nocas me probudio bol u grudima kao da me neko nozevima bode..

tijana b
    Član
    tijana b

Izgleda da su svi isti. I ova moja spava a cim bih ja sada legla ona bi se probudila.
    Nego zaboravih da vam kazem, danas mi je sestra otisla u porodiliste. Tako da nocas ili sutra ocekujem joj jednog bebca. Vise me sada strah za nju nego sto sam se plasila svog porodjaja.

tijana b
    Član
    tijana b

Milena a da pokusas da se ne izmuzas nego da mu dajes da sisa. Verovatno ce plakati ali kada ogladni bice daj sta das. Sada se ja pravim pametna ali ja bih tako pokusala. Pa ako nema dovoljno ti daj dohranu.

milena84
    Član
    milena84

Tijana,probam ja vaki put kad treba da jede prvo na sisu pa onda flasica,ali zadnjih nedelju dana nece nikako da sise..Vristi kao da ga stipam..Bas sam nervozna ne znam sta da radim..

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 5,428 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.