Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 3,472 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Estella 9 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 3,466 članaka - 3,466 do 3,473 (od 3,473 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Estella
    Član
    Estella

Mi danas punimo dva meseca!

aneri
    Član
    aneri

Dobar dan mamice!
    Bas sam htela da pitam za klimu.Vidim pisale ste o tome.
    Mi ukjucujemo klimu,ali sam juce cula da ne sme do god.dana zbog alergije.
    Sad ne znam sta da radim,inace kuvamo se ,kod nas je 27 u stanu.
    Bas cu da pitam Halo bebu za klimu,pa cu vam napisati.
    Pozdrav,zurim sad cu imati goste.

aneri
    Član
    aneri

Dobar dan mamice!
    Bas sam htela da pitam za klimu.Vidim pisale ste o tome.
    Mi ukjucujemo klimu,ali sam juce cula da ne sme do god.dana zbog alergije.
    Sad ne znam sta da radim,inace kuvamo se ,kod nas je 27 u stanu.
    Bas cu da pitam Halo bebu za klimu,pa cu vam napisati.
    Pozdrav,zurim sad cu imati goste.

aneri
    Član
    aneri

Irini srecan mini rodjendancic!

aneri
    Član
    aneri

Halo beba kaze da sme da se ukljuci klima ali u drugoj sobi.

hippeia
    Član
    hippeia

Drage moje budite presrecne sve dok ne zivite u PG,ne mozete ni da zamislite koliko je ovdje vruce. Nama radi klima i u dnevnoj i u spavacoj, ali cim se iskljuci posle 2 minuta je neizdrzivo! Petar place neutjesno kad mu je vruce i nece ni da jede, pa se plasim da ce dehidrirati.
    Jucer smo slavili Ksenijin rodjendan i bila je velika guzva u kuci, cijeli dan je preplakao i nista nije okusio od ujutro do navecer, ali je zato navecer sisao jedno 5-6 puta…

Sretan mini rodjendan Irini :cvecko:

drdraganadimitrov

Zdravo mamice.Irini srecan mini rodjus.
    Kod nas je prijatno,baka nas cuva,ali napolju je pakao.
    DrMiroslava zao mi je zbog temp,ali uvek se izmuzavaj.Ja sm do drugog meseca se izmuzavala posle svakog podoja.
    Poz

Estella
    Član
    Estella

Hvala vam drage! Bez brige za klimu, samo redovno perite filtere i nemojte da klima duva direktno u bebu i bice super. Mislim da bebama mnogo vise smeta vrucina, Irina se sva zalepi od znoja i unervozi. I u porodilistu u Visegradskoj su u sobama postavljene klime.
    Dok smo bile u bolnici prva dva dana Irina je slabo sisala zbog temperature, a meni je bilo jako komplikovano da se izmlazam mada mi je mm istu noc doneo pumpicu, ali puna soba, upaljena svetla, kupatilo na spratu daleko, a plasila sam se nju da ostavim. Bas sam se bojala neke upale. Na kraju sam se izmlazala pred svima, malo pokrila majicom, sta cu… Jeste mi bilo neprijatno, ali bolje i to nego da se razbolim kad sam Irini najpotrebnija.

Gledanje 3,466 članaka - 3,466 do 3,473 (od 3,473 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.