Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 3,472 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Estella 9 godine ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 3,473 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• similic
    Član
    similic

Veliki pozdrav svim mamicama :-*

Srecan rodjendancic svim bebcima :love: :love: :love:

Prvo da vam dam jedan link za jos vezbica za vrat… i ako imate sumnje da okrecu glavu vise na jednu stranu nije zgoreg poneka raditi ih …

http://www.centarsm.co.yu/ProgramBebeSire.htm

T3 nadam se da si bolje! I nemoj da pijes limun, od svih citrusa i salata mleko postaje kiselkastog ukusa pa beba moze da ga odbija!!! Inace ja sam u trudnoci koristi kapi Nafazol, prepisala mi dr, pa proveri jel moze i dok se doji!

Mazo probaj da mu grejes stomacic i masiras kruznim pokretima!! Da lakse izbaci gasove…

Ja nisam htela da mu dajemo te 3 vakcine jer znam mnogo losih iskustava sa visokim temperaturama pa smo mu dali Pentaxim, nije ni osetio 🙂

Plovka, moze to tata sam da uradi

Blackberry dobro nam dosla :-* Moj savet ti je da je budis na 3 sata da siki i posle nekih 10ak dana sama ce preuztei taj tempo! Nocu nedaj da te cima, daj joj cuclu i ostavi u kreveticu i vremenom ce shvatiti da je to vreme za spavanje.

Vesna 1975

prvo da vidim jel ovo čudo radi!

Vesna 1975

Vidi čudo radi!!!!!

Mi ujutru opet na vežbice, smara nas to ali preživećemo, poremetili smo sve sa odlascima na te vežbe i spavanje i klopanje, ma sve.

Zato se i ne javljam, ali vidim niko nije ni primetio da nas nema! 🙁

Ivanu i Ivonici bombonici srećni mini rođendančići!!!! :-* :-* :-*

Odoh sad laku noć, treba opet ujutru na vežbe! :galamdzija:

mariam
    Član
    mariam

Text je stvarno super,i Petar u V nedelji povileneo,stalno bi sisao. Nego imam malo degutantno pitanje- da li je normalno da mu stolica uvek ima one bele granulice?nekad je zuta,ponekad svetlo zelena,uvek tecna i sa tim granulicama.u porodilistu su rekli da je to masnoca iz mleka i da je normalno al me svekrva danas napala da to nije normalno i svasta jos.posavetujte me ako mozete

Vesna 1975

Sneki vidi pa klinci su nam vršnjaci!!!!

Al, smo ti i ja napravile razliku…….pa kako ti Strahinja i Uroš reaguju na novog člana, ima li ljubomore?

Sneki ili tri vakcine ili da kupiš pentaxim koji je oko 3500din, pa da ga jednom bocnu, a ako dobija one ambulantne, onda ga dva

puta bockaju, a jednu popije.

Vesna 1975

Sneki vidi pa klinci su nam vršnjaci!!!!

Al, smo ti i ja napravile razliku…….pa kako ti Strahinja i Uroš reaguju na novog člana, ima li ljubomore?

Sneki ili tri vakcine ili da kupiš pentaxim koji je oko 3500din, pa da ga jednom bocnu, a ako dobija one ambulantne, onda ga dva

puta bockaju, a jednu popije.

Vesna 1975

E, da zaboravih reći, BLUE vas sve puno pozdravlja i javiće se čim osposobi net, pošto je sad kod SVEKI i kaže

baš se lepo slažu. :>

Vesna 1975

E, da zaboravih reći, BLUE vas sve puno pozdravlja i javiće se čim osposobi net, pošto je sad kod SVEKI i kaže

baš se lepo slažu. :>

maza82
    Član
    maza82

:caos:

Evo i mene da se javnem na kratko.

Što reče Oljicica koji mu je andrak danas pojma nemam ludilo se svakako nastavlja od 1h do 8h večeras je bio na sisi :uzid: :uzid: :uzid: povuče 3-4puta i zaspi ja ga spustim u krevetac on crveni stenje prdi i plače e sad dali je mladi ili pun mesec pojma nemam ali mi nije dobro!!! :upomoc: :upomoc: :upomoc:

E sad gledala sam na you tubu onaj snimak za koji reče Breza :-* The Happiest Baby on the Block pre neki dan i uzmem i umotam ga skroz rukice uz telo i uvežem i odjednom mir! :sok: :buljavko:

Dete spavalo tako sat ipo :buljavko: Okupala ga oko 9 i spava :respekt: :respekt: :respekt:

Brezice :HAG: :HAG: :HAG:

Odoh sada i ja u krpe nemam snage više!

maza82
    Član
    maza82

i još jedna stvar

SOK OD JABUKE bistri zakon za nadolaženje mleka!!! :bravo:

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

…e pa evo i mene konacno…jutros sam jedno 17 puta slala poruku sa kaficom, ali iako je nova tema otvorena – nikako da ode….smorila sam se kao zaba :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: !
    …t3 – prehladila nosonju – nadam se da si vec sada bolje :-* …
    …vesna – ljubac za momčila :-* i tebe!…
    …suncokret :HAG: :HAG: :HAG: !…konacno! …lumpi je na velikim bebama 6+….kako nam je danica? supe joj je nova slicica…cmok :-* …
    …mazo – to „a la vekna“ umotavanje i šištanje stvarno pali, bas mi je drago da je nemanja fino zaspao! :-*
    …joj, mame, necete zamjeriti, pozaboravljah sve :doomed: ….sve vas puno pozdravljam , pa se kuckamo sjutra! :-* :-* :-* :-*
    ….srecni mini rodjendani – loreni (juce) i ivanu i ivoni (danas)…:cvecko: :cvecko: …tj.vec je juce i prekjuce :hmm: …..
    …blue i DUDA – :ljubav: :ljubav: :ljubav: !!!!!!!!!!
    ….laku noc :caos: :-* !!!!!!

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

straaaasno,uzaas jbt..tek je sad zaspao,od 5 popodne do 1 je vristao,pravio je pauze po 5-10 minuta,tek toliko da prikupi snagu!sise vise i nemam,sve je pojeo,samo stoje 2 sazvakane bradavice!sad zaspa..umorio se valjda..mene vrat opet ukocio! joj MAZO,OLJICICE..sta da vam kazem..u istom smo sosu! odoh da se tusiram,da razbistrim glavu za nova arlaukanja.. :(:(:(

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

Dobro jutro!!!!
    Ja se nadam da ce konacno raditi normalno….
    Strasno mi nedostaje forum,a poruke nece da odu…
    Jel neko za kafu?

Vesna 1975

O, dobro jutro!!!!!!!!

Hriz :HAG: :HAG: :HAG:

Tanja D može meni kafica pre nego što odemo na vežbice! :-*

sneki07
    Član
    sneki07

dobro jutro svima….
    mi smo ustali u 5, ali sad me pustio da popijem kafu, valjda ce me pustiti i da je zavrsim.

Vesna, vidi stvarno…vrsnjaci 🙂
    Sto se reakcija tice….nisam ni ja sigurna….dobro valjda. Oni su stalno trazili jos jednu bebu, ali su prestali pre jedno 2-3 godine. Kad smo im rekli da ce ipak biti jos jedna, Uros nije bio odusevljen. „Sad smo matori, trebalo je pre“, ali su bili ok dok sam bila trudna.
    I sad su. Strahinja mu se vise raduje, cini mi se, ali oni su svakako drugaciji. Taman kad pomislim da Uros potpuno ignorise Rastka, on ga uzme pa ga nosa i drzi i tako.
    Trudim se da ih ne smaram previse da pomazu, mada ih zamolim da ga pridrze dok ja odem na puspauzu 🙂
    Kakve su reakcije kod tebe?
    Vi ste vec malo veci.

Hvala za obavestenje o vakcinama. Bas super da znam za taj Pentaxim, jer idemo sledece srede da i to obavimo.
    Neko mi rece u savetovalistu da nasa doktorka daje Diteper tek sa tri meseca, pa cu da vidim sa njom.
    Ali bih svakako da izbegnem suvisna bockanja. Ionako me jos grize savest sto su Rastka bockali u porodilistu.
    Primao je 5 dana 2×2 boce, jer ja nisam na vreme otisla u porodiliste, nego sedela kuci i cekala da krene porodjaj. Posle sam se pojela ziva. Ali, hvala bogu, sve je bilo ok, boce bile samo preventivno.

mariam, sto se tice stolice, koliko ja znam i secam se od pre, te bele tackice su ok. cak su i pozeljne. jedino je bitno da stolica nije vodena. u toku prvog meseca, kod nas je stolica bila uglavnom zelena, a on dobio 1400g, tako da, po ko zna koji put, to sa zelenom gladnom stolicom pada u vodu. vazno je samo da ima sadrzaja.

mene su juce pocele jako da bole bradavice. nekako ih je sazvakao :(. imate neku ideju sta da im radim. namazala sam sinoc i jutros pantenol, ali rekoh mozda znate za nesto efektivnije.

a i ovaj mali zeza…kad ga dojim, posle par minuta pocne da se bacaka, povuce dva-tri puta, a onda ko tigar, skupi se, pa skoci, sve sa sikom u ustima. neki put je to zbog gasova, pa se smiri kad podrigne, ali neki put je bas uporan. onda pomislih da nema mleka (naravno, sta drugo), ali nije. valjda ce ga proci.

al’ sam se raspisala….
    ajde da vas ne smorim, kuckamo se kasnije jos.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 3,473 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.