Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,365 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 5,366 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Mirche
    Član
    Mirche

S obzirom da se prosla 100. strana evo nove teme.
    :caos:

sanjas
    Član
    sanjas

Evo da ja otvorim novu temu.
    Hvala vam na podrsci,sa vama je bar malo lakse.
    Kaca,sin ti je pravi smeker sa tim naocarama. 🙂

michell
    Član
    michell

Wow, nova tema!
    Ja opet uskocila da vam javim novost dana! SOFI IMA ZUB!!!
    Pocela je nesto da kenjka dok sam joj davala da jede i ucini mi se nesto drugacije…vise nije samo bijelo i nateknuto, probio je lijevi dolje ,jeeeeee!!! Desni samo sto nije, mislim da ce brzo i on!
    Junak moj mali, ni A nije rekla, hahaha!!!!

E, ajd’ ja castim za zub, ko hoce… :alkoholicari:

Hvala na komplimentima za izgled, ja ipak zalim sto mi nije ostalo malo od trudnoce (makar grudi, hehe)

anchy313
    Član
    anchy313

bravo za zubic :))
    evo i nas malo , ona spava u kolicima pored mene , taman da iskoristim priliku da malo vidim sta ima po forumu. Mia mi je nesto sva kilava , prehladila se ( kaslje i zapusen joj je nosic ) i sad nema sanse da se pomerim od nje , kad god je neko drugi s njom ona place , kao cicak ne mrda se od mene 🙂 mis mali 🙂

nona
    Član
    nona

BRAVO ZA SOFIU!!!!CESTITAMO ZUBIC!!!
    sanjas da nam marko brzo ozdravi!!!
    mi idemo malo u setnju tj kod mojih.sveki mi donela rucak pa ne moram nista da spremam :bravo: :bravo: :bravo:
    kuckamo se posle :caos: :caos: :caos:

olga75
    Član
    olga75

Vidi nova tema .Sofi cestitamo zub :cvecko:

leijlaiboban

Evo i nas…
    :bravo: za novu temu i :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    za Sofin zubic..:)

marinas
    Član
    marinas

Pozdrav i od nas :-* :-* :-* Cestitamo sve sto smo propustle.Da Vam se pohvalimo 😆 Juce smo prvi put rekli TATA :love: :love: i to nekoliko puta za redom,takodje znamo tasi-tasi,da damo poljubac i svasta nesto.Ljubi je majka, ;] jedva cekam da nauci da kaze mama ;] zube jos nemamo 😥

bozana
    Član
    bozana

juhuu nova tema!!
    cestitamo zubic sofiji,ja danas idem da vadim moj
    zub,taman sam pocela jesti kad mi se zalomi kutnjak zadnji
    i sad moram da cutim jer sav jezik izljulja,jedva cekam bas me nervira
    jovan mi spava a ja malo kuckam da ubijem vreme..

Lavita
    Član
    Lavita

sofi bravo za zubic
    cao svima
    mi smo gladni sada
    cao

zabica
    Član
    zabica

Dobar dan….. Bravo Sofi za prvi zubic i za taj drugi sto samo sto nije izbio hihihihihih

Mi smo juce imali naporan dan bas je bila kenjkava,cas se smiri i sve super cas se dere ko magare i ne znas sta joj je,ma……
    Danas se nadam boljem danu,eno je drema kao,jedva se uspavala,videcemo koliko ce to da traje.

Joj mi se polako spremamo za put sve mi nesto frka al cutim pred mm da i njega ne unervozim hmmmm stavljam na spisak svasta da ne zaboravim i vec imam 2 strane ispisane uh muka mi je vec

Kaca
    Član
    Kaca

Cestitamo Sifii prvi zubic :love:

Anja bravo za TATA :-*

tirina
    Član
    tirina

MI DANAS ČASTIMO, IMAMO 4 MESECA!!!
    IZVOLITE KOD NAS NA PIĆENCE PA DA MALO :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

ČESTITAMO SOFI ZUBIĆ :cvecko:

Bravo za novu temu, i onako nisam čitala prethodnih 20 strana, sad i ne moram, xe,xe…
    Tata nam je slobodan pa uživamo, hteli smo napolje pa se naoblačilo i mi ostadosmo kući, a guzica nije spavalo od 12h do sad pa je sad koma.

:-* :-* :-* vas sve

zabica
    Član
    zabica

Ana srecan rodjendancic i Anji za tata i tasi tasi i jubac ehehehehehhehe bravoooooooooooooo

djiki
    Član
    djiki

Sofii cestitamo zubic,Ani rodjendancic..
    Mi krenule u setnju i na pola puta se vratile,pocela neka kisica da ispada i vetar da duva…
    Ali posto sam ukljucila propelere,dupe zinulo da vidi puta,vratila sam se ,uzela zastitnu plastiku,navukla Eleni na kolica,uzela kisobran i nazad,e te miline…
    Vetar siba,nosi mi kisobran,kisa lije,a ja kao prava ne odustajem
    Na ulici nigde nikoga samo Djurdjija,Elena i po koje cigance sto prosi..
    I tako se mi seeeetamo,i bas sam se pitala sto nema ni jedne mame sa kolicima, kada je napolju takvo divno vreme,mos misliti..E kada je stala kisa meni presela setnja,i ja se vratila,sada snosim posledice 🙂
    Jos mi usi bride od vetra,i nesto bolu :)ko me sisa,kada idem po kijametu napolje(ocu reci,bas je bilo lepo vreme) 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 5,366 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.