Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,365 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 5,366 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Lavita
    Član
    Lavita

stavili smo novu sliku, pogledajte mi obrascice i okice buljavice
    svaka cast Anji i Ana srecan rodjendancic
    mi sada spavkamo nismo odavno odavno ja mislim od 12 sati, ali ok je samo da ne vristi kao vristalina i bice sve ok
    baba ode po vanju u vrtic ja uzivam na forumu he he sve sam zavrsila

tirina
    Član
    tirina

Hvala za čestitke :-*

Mi smo zaboravili da čestitamo Anji prve reči :bravo: :bravo: :bravo: a želimo joj da uskoro kaže i MAMA 🙂

Lavita, ko je to drži, mukica sva je u čudu :-*

Teta Lala
    Član
    Teta Lala

:bravo: :bravo: :bravo: za Sofiin zubic,Anjino-tata i Anin rodjendancic!!!!!
    Veliki poljubac nasim zenskicama!
    Mi danas klopamo karfiol…da li neki drugar hoce sa nama?

zabica
    Član
    zabica

Eheheh Lavita nasmeja me pa sto ste uplasili bekanu tako jubi je od nas 🙂

Lavita
    Član
    Lavita

tako ona izgleda kad se prejede ne noze da dise he he i kad se ukaki ha ha ali stvarno
    ja je drzim da podrigne a ona u cudu koliko je jela brzo kao zec
    stvarno sa tim imam problem a jede na 2,5 sata i napreduje lepo

abc
    Član
    abc

Cestitamo Sofi zubic, Ani mali rodjendancic, i Anji prve reci valjda nisam nista izostavila. net mi nije radio do jedan a onda nikako nisam mogla da posaljem poruku pa sam odustala a sad kad sam upalila zamrznuta tema odma sam se rastuzila dak nisam skontala sta se desava. A sad bezim zove me Sandra da bojim ponija sa njom.

bilja74
    Član
    bilja74

Super za novu temu.Ani sretan rodjendancic,Anji cestitam prve reci,a Sofiji zubic.Djiki i nas dve devojke smo dosad setale ,samo sto kod nas ne pada kisa ,vec je samo oblacno.Mnogo je mirnija kad je izvedem ,nego kad sedimo kuci,onda ceo dan kenjka.Voli dete da skita pa to ti je!Tako da mi isto idemo napolje i kad je kijamet i fala Bogu nista nam dosad nije falilo.Mi smo danas ruckali samo muskatnu tikvu za rucak i popili sokic,to je da se malo odmorimo od mesa jer ga jede svaki dan.

Lavita
    Član
    Lavita

MIa je secerko
    mi gucemo i smejemo se ponekad, i dizemo glavu i drzimo glavu lepo
    nije sto je moje he he

bilja74
    Član
    bilja74

Djiki ,Elena je preslatka na novim slicicama,sva je u fazonu.Kaca ,David je smeker nema sta!Sanjas nadam se da ce Markicu biti bolje,srce malo bas mi ga je zao sto se muci,a i ti sa njim.Znaci da nisam jedina koja se pati sa hranom ,sad mi je lakse.Verovatno je onda neka njihova faza.Ni ja ne znam koji razmak treba da bude izmedju 2 obroka za sestomesecne bebe.

Leptir
    Član
    Leptir

I mi cestitamo zubic i rodjendancic :bravo: :bravo:

Ne znam kako vama ali mene lete dani kao juce da sam se porodila a ostalo samo par dana do 3 meseca :buljavko:

Mikac
    Član
    Mikac

Zenske, cestitemo Sofketu prvi zubic, bravo sto se nije mucila.I Ani rodjendancic, a gospodjici Anji prvu rec!Svaka cast svima!
    Evo Pecko spava, ruckao je teletinu sa raznim povrcem, tikvice, brokoli, krompir i sargarepica.Lepo se naruckao, popio malo sokica posle. ;] A dala sam mu malo da lizne ono sto smo mi imali za rucak, piletinu , belo meso sa rostilja.Da vidite kako je lizao, ko kuce kosku 🙂 Kidise covek, a kad sam mu sklonila poceo ja da place i da se pruza rucicama za to :respekt:
    Ide mi se negde, a pocela je glupa kisa, pa cemo videti da li cemo vani!
    Djiki, ti si car, opet si me nasmejala…ti i Elenica ste glavne tamo, sa sve cigancicima…. 🙂 😉

Kaca
    Član
    Kaca

Hvala Biljo, ja se svaki put odusevim kad vidim Miine okice :love:

A gospodjica Elena ima novu trakicu koliko mogu da primetim :-*

Sto se tice hrane Dado samo gleda gde ima sta da se gricne, kod njega nepostoji Ne 😆

Tea&Peki
    Član
    Tea&Peki

Čestitamo Ani rodjendančić,Sofiji prvi zubić i sve ostalo što smo propustili. :-*

sanjas
    Član
    sanjas

Cestitamo Sofki prvi zubic,Ani rodjendancic i Anji prve reci! :bravo: :bravo: :bravo:
    Ja sam sad uspavala mog malog misica i naravno eto me odmah kod vas.Isli smo kod dr,dobili smo inhalacije 3 dana,pre i poslepodne.Plakao je samo tako,ali sto se mora- mora se.Cini mi se da mu je vec malo bolje:) ,pa sam i ja malo zivnula.:)
    Mi smo se danas prijavili i u stariju grupu,pa cu sad malo ici da vidim i sta se tamo desava,a svracacu povremeno i ovde.Cekamo vas sve tamo. 🙂 :-*
    Djiki opet si me nasmejala.:)…“a na ulici samo Djurdjija,Elena i po koje cigance…“ :ruganje: 🙂

layla
    Član
    layla

i meni vreme brzo ide..
    moj Alex vec mesec i 7dana, ljubi ga mama. danas mi je jako dobar. budi se na svaka 3sata da rucka, pojede i po 125ml, jeste da malko visak izbaci ali vazno je da rucka 🙂
    danas mi se bas smejao. i to izvadi dudu iz usta, gleda me kad mu pricam i pocne da se smeje, od uva do uva. a meni srce oooogrooommmnnooo :love: :love: :love: :love: :love:
    eh sto volim kad je tako dobar, kad ga nista ne muci i kad je srecan 🙂 🙂 🙂

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 5,366 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.