Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,365 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 5,366 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• nona
    Član
    nona

Čestitamo Ani rodjendančić!!!!
    mi se vratile od mojih,sikile i sad odmaramo uz baby tv!
    djiki nasmejah me,mogu da zamislim!

layla
    Član
    layla

nona
    koji je baby tv?

Dragana987

:galamdzija: Uh izlude me ovo moje dete..

Cim malo poremeti raspored spavanja odmah haos u kuci.

Jeo je u 6, i nije po obicaju odmah zaspao nego kenjka li kenjka,
    ja ga malo nosala, i onda cuti , e reko neces majci,nisam ti ja pokretna nosiljka, a sanjiv, trlja oci, nervozan,dere se kad ga stavim u kolica, nece cuclu, samo kmneci, ja mu dam malo caja za grceve, on vuce sve u 16, ja rekoh gladan, napravim 60 ml Bebelaca on popije ja ga podignem da podrigne on maltene sve povrati, jer mu nije ni trebalo, nego jede valjda iz besa, od muke sto ne moze da zaspi.
    ZUh, htela sam da skocim kroz prozor, tako me je i sinoc zezao posle kupanja, glava me zabolela.
    Ebno ga sad spava, sva sreca, nekako je ucutao sa flasicom caja u ustima. 🙂 Mnogo mi je lakse.

E mi smo danas kao da smo znali da ce popodne padati kisa,setali oko 10 – 11 sati, bilo je pretoplo, odjednom se samo naoblacilo, uzas jedan, vreme se pokvarilo za tili cas, cula sam da celu nedelju javljaju tako promenljivo vreme.
    Nije ni cudno sto su nam bebe nervozne, ove promene ne prijaju nikome, pa ni njima.

Primetila sam da iz dana u dan on trazi sve vise mleka, moje mu nije dovoljno pa mu tako povecavam dozu Bebelaca, volela bih da mogu nesto da uradim kako bih povecala svoje mleko,ali ne vredi, i izmuzala sam se, i pijem po litar mleka, i dosta tecnosti, i jedem ko smuk, ali ne vredi, on je lenj i ako mu ne tece ko iz cesme, one nece da se muci da vuce, a i ja pumpicom mogu za sat vremena da izmuzem samo 50 ml.
    Ali sta da se radi, moram mu davati dohranu, necu valjda ostaviti dete gladno zbog toga sto nece da vuce.

Uh,udavih ja vas,ali sta cu, moram nekom da se jadam, vi me bar razumete.

:>

uginica
    Član
    uginica

NOVA TEMA :bravo: :bravo: :bravo:

SOFIIIIIBRAVO ZA ZUBIC STO JE IZASAO I ZA TAJ DRUGI STO CE SKORO

ANJA,BRAVO ZA ‘tata’

ANA

MIKAC,imam si jedno pitanjce za tebe,gde se kod vas u nis nalazi MAGMA centar i sta sve ima u tom centru?

LOKI
    Član
    LOKI

Dragana definitivno nešto u Šapcu utiče negativno na naše bebaće 😆
    Znači i Matija je celo popodne kenjkav, nervozan, hoće samo da ga nosam i to da je okrenut prema TV-u, ma katastrofa.
    Zaspao pre 15 min i eno ga čujem opet plače, probudio se!!!

nona
    Član
    nona

layla – 9/3/2009 19:11

nona
    koji je baby tv?

imamo sbb-kablovsku,pa oni imaju baby tv!!!ima puno sarenila koji ivona voli da gleda i ja za to
    vreme mogu da :kucam: i :blabla: sa vama

Dragana987

Ne znam Loki, da nije Zorka pustila nesto pa nam zagadila vazduh :>
    Sta da radim, ne moze da bude dobar uvek, a i sto kaze mm sta cemo kad ga imamo kad je nas, pa moramo da ga trpimo i kad je nervozan. 🙂

Znaci i mali drugar nam je nervozan..Eh,nevaljalci jedni mali..

E ja sad gledala za onu ogrlicu od cilibara, sta mislis jel vredi ona nesto, ja bis je najvise kupila zbog imuniteta, ali opet ne znam ne daju mi se pare uzalud.
    A i kad pocnu zubi da nam nicu, ne bih da me svaki dan boli glava…

Dragana987

Eh, toliko o spavanju i ovaj se probudio, idemo da se nosamo…
    Tipkamo se posle..

zabica
    Član
    zabica

E pa poludelo vreme nacisto ….. mene u povratku iz setnje uhvatio grad,tako je veliki led padao da me je par puta bas zabolela glava,kolica sam pokrila odmah i bukvalno otrcala u nasu firmu, jer mi je to bilo blize od kuce. Mm je bio tamo pa smo se malo pozabavili poslom a zabica je sve prespavala po obicaju hihihihiih

LOKI
    Član
    LOKI

Tata je malo „preuzeo štafetu“
    Dragana, gledala sam u Bella doni (u Glavnoj) ogrlice od ćilibara, cena im je 5100din. Mi ćemo je uzeti, ne znam da li pomaže, u svakom slučaju ne može da škodi. Možda čak i sutra skoknemo da je kupimo, ko zna možda je današnja Matijina nervoza priprema za rast zuba. sačekaj da vidiš kako će proći stariji drugar, ako ne žuriš, pa je tek onda uzmi

abc
    Član
    abc

Ja samo da se javim jer se mala samo budi nikako da ucvrsti san, idem malo da preletim da vidim sta ima novo pa cu na spavanjac sve me zivo boli sva sam nikakva uhvatio me sinoc grc u nozi jos me boli a ledja valjda od kengura malo smo se nosali juce i danas.

Sandru smo veceras vodili kod zubara, urlala je najstrasnije pa nismo ni zavrsili moramo ici opet vidim vec bice rata al sto se mora mora se.

nona
    Član
    nona

ivona se okupala,sikili i predozirala od mleka hehehehe,i sad mamina dusa spava!
    ja cu malo sa vama da se druzim pa odo,trebala bi da peglam ali me bas mrziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Leptir
    Član
    Leptir

I mi smo bebana okupali,sikio je i spava kao top,nisam ga ni spustila u krevet vec je zaspao,ovih dana bas spava…skoro po ceo dan :bravo:

zabica
    Član
    zabica

O gde ste nestale sad?????

milicica
    Član
    milicica

Poz…Cestitamo Sofi zub ili bub kako kaze mm 😆
    Mi smo danas skitali po radnjama da iskoristimo ruzno vreme 😉 Bili u Aksi i kupili stolicu za hranjenje, tj. narucili dezen sa nekim zutim pcelicama, sta li, a to nam narucuju iz BG, pa stize za par dana…Bas mislim dobar ovaj mm, sve mi (tj. Luki) zelje ispunjava..nije sto je moj, al stvarno je dobar..:)
    Onda bili do Rodica da kupimo sokice i kasice, nigde ni zive duse, ni u radnji ni na kasi, uzivancija, Luka gledio malo, a onda zaknjavao,posto sam ga gurala u kolicima…
    Da li neko iz NS moze da mi kaze kad je dobio poslednju platu, na porodiljskom? Mislim na ovu januarsku, mama mi iskopala neku vezu pa sam se raspitala,rekli u petak, ali na racunu danas nita nema :hmm: Kazu u republickom budzetu nema para (mislim se ja pa otkud dok zalegne milionce za raznorazne, pa koje milionche za Beoviziju i sl. gluposti, ko jos ima vremena da misli na porodilje?) :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :kadtedovatim: More…..

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 5,366 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.