Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,365 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 5,311 članaka - 5,311 do 5,325 (od 5,366 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• LOKI
    Član
    LOKI

praslin, držimo fige da nisi :trudnica:
    ja sam radila test uveče i odmah je pokazao dve crtice, a bila sam 5-6 nedelja
    Mm i ja smo pre trudnoće priželjkivali devojčicu, ali čim smo saznali da sam trudna, odmah sam imala osećaj da je dečak, ma bila sam 1000% sigurna u to
    joj što me mrzi da peglam, a treba da se i raspakujem. Kad god idemo negde ponesem brdo stvari, sve duplo i mrak mi pada na oči dok sve to sad ne vratim na svoje mesto

Ocajna Bri

Zaboravila sam da vam napišem;Duša mi dva dana balavi kao luda i desni joj se bele(dole jedinice),ne mogu da verujem da će joj već krenuti zubići,Momčilu je prvi zub izbio sa 10 meseci,baš mi je čudno. :neznam:

ivana3777
    Član
    ivana3777

Devojke, evo i mene posle sigurno nekih 10-ak dana. A uhodim vas svakog dana 🙂 tacno znam sta se desava ali eto, ne da mi se da pisem. Vreme uglavnom provodim sa mojim Lukom i bas uzivam u tome!

Vidim da su pomenute vezbe za bebe, mi svakodnevno vozimo bicikl, skijamo rukama… masiramo stomacic. Ajde postavicu dva linka, prvi je vezan za vezbice a drugi je knjiga masaza beba (na engleskom jeziku).

Imam jos 24 min do Lukinog sledeceg budjenja ako me ne iznenadi ranije… Odoh pod tus pa vas citam kasnije.

Vezbe za decu – http://www.dodaj.rs/f/1e/IF/1HqHcT6Q/vezbe-za-razvoj-dece.doc

Masaza beba – http://www.dodaj.rs/f/24/12e/45TX75EN/masaza.pdf

layla
    Član
    layla

pa bri
    IDEM U KARLOVCE
    NE MOGU DA VERUJEM HAHAH

Praslin
    Član
    Praslin

E u p.m. Nije uzeo onu sterilnu casicu.

layla
    Član
    layla

i ja vidim kod malog da se desni bele vec 2-3 nedelje, ali ne gore nego dole, kao kad krece da nice ali nije jos do ivice dosao da izbije
    donje jedinice
    trpa prste usta takodje, i pamucne pelnenice i sve sto dohvati

LOKI
    Član
    LOKI

E praslin jbg.
    Nego sad se na po raspakivanja setih da vas priupitam nešto: sutra dajem Matiji prvi put krompir. Šta mislite koliko kašikica da mu dam i da li mogu da mu dam oko podneva ?

bozana
    Član
    bozana

eto ga sad praslin jbg.
    pa sta ces sad moras cekati do ujutro
    e jbggg.

Praslin
    Član
    Praslin

Anja odavno balavi,sve zivo sto moze da se zvace i glodje stavlja u usta a od zuba ni z. sreca pa nije nervozna. imala je onaj period kad je ludela,sada se smirila.

Loki ja sam nekako od pocetka Anji trecu flazicu mleka od kad se probudi zamenjivala sa kasicom. Njoj to dodje oko 1,2 kako kad.

Spooky86
    Član
    Spooky86

Ivana :HAG:

bozana
    Član
    bozana

loki pa mozes onih malih malih kasikica sta znam nekoliko puta
    ja sam jovanu neki dan umrlja krompir u mrkvu ali nesto mi nije bio raspolozen za jelo
    ma ovaj moj em trpa sv u usta em ko da ima slavinu grize sve a nisam sigurna da su bas tako jako
    jako bele nekako mi se cini gornji da jesu ma videmo ne preostaje mi nista drugo neko svaki dan
    da mu virim u usta i pratim

Snecky
    Član
    Snecky

Sad cu ja da ispadnem glupa a za sta ce sterilna flasica?

Mozda su tu testovi drugaciji.. ovde bre piskis u najobicnij flasicu ili casu plasticnu sta ‘oces i samo turis test na 5 sekundi…

Kako se to kod nas radi…?

Lekii
    Član
    Lekii

I ja nisam koristila sterilnu flasicu… Mozda jednom, ali tad nisam bila trudna

bozana
    Član
    bozana

popijo je skoro sve 210 a preko dana nece ee boze bozee

LOKI
    Član
    LOKI

Praslin, bozana hvala. tako sam i ja mislila, da mu dam u vreme kad će mu biti ručak, a to je oko jedan. Al reko da proverim sa vama.
    Ne mogu sve da peglam, samo ću matijinu posteljinu i par penkica, a pelene ostavljam za sutra uveče.

Gledanje 5,311 članaka - 5,311 do 5,325 (od 5,366 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.