Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,365 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine ranije.

Gledanje 5,326 članaka - 5,326 do 5,340 (od 5,366 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• layla
    Član
    layla

pa kod nas se piski u tu sterilnu i onda testic – papiric taj gurnes u to na par sekundi i izvadis i cekas 5min

Snecky
    Član
    Snecky

Ne razumem zasto je potrebno da flasica bude sterilna?

Lavita
    Član
    Lavita

praslin ma kakva sterilna flasica
    sve vreme okrecem strane i citam i ocekujem odgovor a ono nista
    ajd bre uradi nije nam dobro
    mm kaze dodji ovamo da gledamo mucke i malo da se bumbisemo kad ja mu reko CEKAJ DA VIDIM JEL PRASLIN TRUDNA
    kad ono nista
    joj drzim ti fige praslin
    uvek kada vidim praslin pisala poslednja uletim na forum i pored dvoje dece i pored muza i kuce haha
    salim se ja malo Praslin neka bude kako bude ti znas sta ti je ciniti
    smiri se lepo i nastavljas dalje to je sve zivot

Sneky idem kod Bojana i Jelene, ona je moja super drugarica, sestra od mog kuma, on nam je krstio vanju moj drug iz detinjstva
    eto ja verujem u muskozenska prijateljstva ali od detinsjtva je pa je to mozda drugacije
    on mi je kao brat
    mm i on su super i on ga je pitao naravno u dogovoru sa mnom da nam krsti Vanju a i njegova devojka Bilja koja je sa njim vec 7 godina mi je super super
    eto ako je to Bojan onda super, vidimo se tamo,mada znam sve o njihovim zivotima pa ipak mislim da nije
    ja mislim da ce svadba biti na hipodromu ili tako negde ali ne znam jos tacno
    zakazali su vencanje u crkvi i opstini a traze restoran mozda su ga sada nasli

moj bukili to sto vrti glavu je znak da trazi siku i da zeli tako da se uspava ali nemoj mu davati jel vidis da lepo zaspi bez icega
    svaka ti cast kada ti zaspi tako sam u krevecu

Leki Tamara je secerko
    moja Vanja je dobila puno stvari kao beba iz Amerike
    svaka suknja je imala isti dezen sesira a bluza je bila jednobojna
    imala je 10 takvih kompletica
    obuvala sam joj suknjice i svasta jos nesto sa mesec dana ma bila je smizla
    i jovana je sada nasledila svasta od seke pa se i ona modira

E SADA MALO JA

Kada sam bila trudna sa Vanjom bila sam izricita da ne zelim da znam pol
    svima sam pricala da je devojcica
    ali zadnjih nedelju dana sam ipak govorila da mi je svejedno jer ako bude decak da ne bude mama je htela devojcicu a rodio se ja
    ali bila je moja Vanja eheh

Kada sam ostala trudna sa Jovanom opet sam znala da je devojka i ja i mm smo je zeleli jako jer eto navikli smo na Vanju, znamo sa devojcicama i volimo ih brate mili, ali nebismo se bunili ni da je bio decak

Kada sam otisla na uz kod moje dr koja btw nikada ne gresi rekla je da je Jovana decak (GAGI NIJE USAO SA MNOM JER JE DRUGA ZENA BILA NA STOLU ZA PREGLEDANJE JOOOOOOOOOS I NIJE MOGAO DA UDJE)
    izasla sam iz ordinacije i pred punom cekaonicom rekla doktorka se ispalila i rekla mi pol
    i iiiiii sta je rekla kaze muz
    DECAK JE
    a njegov odgovor je bio PA STA CEMO HAHAHAHAAHAH
    i onda sam mu rekla da ne prica nikome jer sam ja 75 posto sigurna da je to devojcica
    i ipak nismo mogli da krijemo i rekli smo dr misli da je decak ali nije sigurna
    i nasli smo ime Ognjen ili Simon
    i lepo smo mi to sve pricali i shvatili i prihvatili
    da samo da kazem da jedino moja mama nije verovala uz i rekla je ma nemaju oni pojma to je devojcica
    I LEPO SAM OTISLA DA SE PORODIM
    I KADA JE IZASLA JOVANA A JA VIDELA POL HEHEHEHE
    LEPO SAM SE SMEJALA KAO LUDADAAAAAAAAAAAAA
    DR JE BAS BIO IZNENADJEN I PITAO ME JE JEL KUCI IMATE DECAKA
    KADA SAM REKLA DA NEMAM I DA MI JE TO DRUGA DEVOJKA ON SE SAMO NASMEJAO KAO ONO U FAZONU BOZE PA STA JOJ JE ONDA

mislim da sam bila jako srecna i smejala se na sav glas i prvi i drugi put
    1. jel sam osetila veliko olaksanje kada sam se porodila
    2. jel smo ostale zive hahaahah
    3. jel sam rodila ZDRAVO DETE
    i to je moja sreca najveca ZDRAVLJE
    smori ja i puza

layla
    Član
    layla

mi smo isto razmisljali da damo detetu ime Simon, ne mogu da verujem haha

Lavita
    Član
    Lavita

abc covek vredi po onome koliko zna i sta poseduje u sebi, ako su ti takve bile okolnosti da ne zavrsis srednju pa sta nisi ti to svesno uradila
    ma sto kazu ljudi neka si ziva i zdrava a svega ce biti

praslin ja nisam u sterilnu uopste
    nego u plasticnu casu od pavlake hahahah
    i prvi i drugi put i oba su pokazala da sam trudna
    ne treba sterilna uopste u pravu je sneky
    uradi ga ti bre veceras pa makar stavila mokracu u cep od koka kole hahahahah
    kupices drugi ako ne pokaze nista
    nije to skupa stavka oko 300 dinara

moj bukili

Mene vec par dana boli stomak,onako kao kad imas upalu misica,posle porodjaja me uopste nije boleo nit me je rana bolela,a sad me bas nesto zeza.da nije od nosenja Ognjena,a doktorka bas sad otisla na odmor

Lavita
    Član
    Lavita

i bre layla
    mm i ja smo hteli to ime i gotovo
    i tek sam posle saznala da se karicev zove simon
    i od van goga
    ali sta ima veze
    i svi kao nesto FRANCUSKO JE STA CE VAM TO
    ali mi smo bas hteli to ime i gotovo
    ali eto zvao bi se jovan hahah

Praslin
    Član
    Praslin

Sad cete da se smejete. mm i ja prokuvali teglicu i sad cu da ispusim cigaru i bacam se na posao pa vam javljam ishod. 🙂 Kad ste kod imena , mi se skoro dogovorili ako bude decak drugi bice Aljosa. I svi se krste. Sve ih asocira na onog glumca. A meni je bas lepo to ime.

layla
    Član
    layla

ajde, jedva cekam
    ne idem da spavam dok ne cujem sta se desava

layla
    Član
    layla

ja sam znala da se karicev predstavljao kao
    simon de karic, smejurija haha
    za van goga nisam

Lekii
    Član
    Lekii

Jao, obnevidoh od piljenja u racunar, em forum, em fejsbuk, malo mi je bila pet society, pronadjoh jos i farm town, nije losa, sadis biljke na svojoj farmi i uzgajas zivotinje, nek se javi jos neko, trebaju mi komsije 🙂
    MM otisao za metro u Nis s komsijom, jos ga nema, ne mogu da zaspim dok se ne vrati, a sad vec krecem i da se brinem…

Praslin?
    Opet forum

Lekii
    Član
    Lekii

I meni je Aljosa bas lepo, ali mm se ne slaze bas samnom 🙁 . Volim muska imena na a, andreja, aleksa, aljosa, pogotovo ako vuku na rusko

bozana
    Član
    bozana

joj praslin luda si

Praslin
    Član
    Praslin

Zeneeeeeeeee !!!!!!! Jedna – !!!!!!!!!!!!!!!!!! Uh kako mi je sad lakse. :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari: :alkoholicari:

Snecky
    Član
    Snecky

PRASLIN :strikam:

POZUR’ BRE
    POLE CES CIGARICU NA MIRU

Gledanje 5,326 članaka - 5,326 do 5,340 (od 5,366 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.