Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 5,365 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bozana 10 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 5,366 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Teta Lala
    Član
    Teta Lala

Kako ste mi danas?
    Mi ispratili batu i tatu i pijemo kafu,izvolite!!!

atimija
    Član
    atimija

dobro jutro i od naskao po obicaju!!!Lalo kako ste nam danas?Jel Milos otisao u vrtic?Za Dukija i tebe :-*

Dandzi
    Član
    Dandzi

Dobro jutrooo 🙂 Izvolite

Cestitke i od nas za rodjendancic Ani,Anji prve reci i Sofki zubic :bravo: Svaka cast :bravo:

Moja smizla konacno zaspala pa odoh do prodavnice na brzinu,same smo pa moram ja.Juce smo taman setali pre kise,uspeli smo da iskoristimo lepo vreme,a za danas cemo videti.

sanjas
    Član
    sanjas

Dobro jutro mame.
    Mi nocas opet nismo spavali.Sad moramo na inhalaciju.Ja jedva gledam,a Marka moram da budim.:(Zaspo je tek kako treba u pola 7.
    Dandzi jeste da ne pijem kafu,ali ovu tvoju nikako ne bih mogla da odbijem… 😆

:-*

jelena1977

Dobro jutro mame!Evo nas nije bilo par dana u haosu smo.Aleksa je u subotu noc imao temperaturu,nije mogao da dise,tako da sam celu noc provela u otpusavanju nosa.Ove nedelje je trebalo da primi vakcinu ali nista od toga.Dobio je antibiotik jer je malo krenulo na usi.Juce kad sam mu stavila kapi jadan prodisao je i spavao 3 sata.Nocas je bio bolji ali se probudio u 5`30.Izdrzao je do 6.30 u krevecu i u 7 sam morala da mu dam da jede.Eto to je to udavih vas.

MyTickerScript.com Ticker

MyTickerScript.com Ticker

atimija
    Član
    atimija

sanjas a vi to imate zakazane inhalacije?!Mislila sam ako nije striktno na vreme sacekaj malo da se naspava janicak.Ni ja ne pijem kafu ali ove Dandzine su mmmmm… :love:

Lavita
    Član
    Lavita

DOBRO JUTRO
    juce nam je bio najlepsi dan, Jovana jeste bila budna ali smo svi bili super raspolozeni i Vanja je isla u vrtic i bila je super i mm me je ceo dan glio i ljubio posle sto godina i ja sam se malo sredila i jovana je zaspalal u 12 ustala u 6 i sada jos spava i neka ne spava ceo dan samo da bude tako lepo i da ne urla vristalina moja slatkica,
    srecni rodjendancici
    michel plavi horizonti su divni i najlepse mi je Przno i kotor je lep i Tivat je super, pogotovo park onaj mislim da je u centru to bilo MORE

jele.vu
    Član
    jele.vu

Oooo,nova tema?!?!?
    Cao mamice i bebice… evo i nas posle nekog vremena…

Lazar spava! Da ne poverujete… Evo vec pola sata… hehhehe
    Cisto sumnjam da ce to potrajati, ali ipak odoh citkati sta ste pisale…

bozana
    Član
    bozana

evo i mene drage moje mame,juce mi je bio najgori dan u zivotu
    isla sam kod zubara ii nije mi mogao izvaditi zub klestima jer imam mala usta
    a zub je zadnji pa se odlo mio pa sam sedela sat vremena na zubarskoj stolici,
    zamislite da vadite zub sat vremena,pa mi je vadio necim kao pajser sve samo da neodem kod
    hirurga jer bi mi sekli to,ma uzas uspeli smo na kraju ne boli me rana koliko
    jezik koji sam sazul;jala od zub,pa nit jedem niti pijem a kamoli pricam,
    jovance mi lala tasa u vrti cu a ja pokysavam da jedem plazmu i mleko

jele.vu
    Član
    jele.vu

OOO, ZUBIC! BRAVO ZA SOFI… CESTITAMOOOO!
    ANI CESTITAMO RODJENDANCIC… VELIKA CURA… Kako nam deca brzo rastu… Necemo se ni okreniti a slavicemo 18. rodjendane!

abc
    Član
    abc

Dobro jutro mame

Evo mi da se javimo pa cu malo da citam sta ste pisale ako mi Nina dopusti posto lezi u krevecu i spava joj se pa da vidim dali ce sama zaspati.

jele.vu
    Član
    jele.vu

Dandzi jel ju ostavis samu? Mene nekada strah da odem da se tusiram jer mi se cesto zagrcava, a dok se tusiram susti voda pa ga ne cujem….

michell
    Član
    michell

Juhuuuu!
    Jelevu, u pravu si, mnogo brzo nam rastu bebe. Sada shvatam zene kada kazu – uzivaj dok je beba! Stvarno su medeni ovakvi mali, a svaki dan drugaciji!
    Hvala svima na cestitkama za zubic. Ona polude otkako ga ima, sve sto stavi u usta je povrijedi pa place…a jutros je odlucila da se igra od 4 do 5!!! Meni dusa spava, a ona se vrti i hvata igracke i vice!!! Uh, bas me smorila.
    Bozana, koji uzas sa tvojim zubom. I ja bih mogla poci na kontrolu, nisam odavno…
    Lavita, ja cu sada na proljece svaki dan posjecivati plaze, pa cu vam docarati slikama. Ove godine je more izbacilo uzas smeca, pa je sada svaka polaza prilicno prljava, ali sve se sredjuje do 1.maja.
    Eto tako, idem malo da cituckam druge teme…

michell
    Član
    michell

Pa danas BIljina plavooka ljepotica Mia puni pola godine!!!

abc
    Član
    abc

Srecan Mia Rodjendancic

Glitterfy.com – Glitter Graphics

Milicice kada si pocela da dajes Luki kasice?

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 5,366 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.