Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 2,602 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Kaca 10 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,603 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• Mirche
    Član
    Mirche

S obzirom da se ispisalo dosta strana evo nove teme.
    Jos jednom bih zamolila da se na ovoj temi drzite tema vezanih za roditeljstvo a da chat koristite za uopstene price.
    :caos:

bozana
    Član
    bozana

e superiska,valda ce sad bolje otvarati stranicu//
    mi smo imali mirnu noc i sad je dobar upravo puni pelene,pa ga idem presvuci.

Teta Lala
    Član
    Teta Lala

:bravo: :bravo: :bravo:

olga75
    Član
    olga75

Vidi radi :bravo:.Marija je pocela da vristi i da artikulise neke zvuke koji se razlikuju kad je dobro raspolozena i kad je nadrndana i da se zabavlja u svom tunelu pa je konacno i pocela da spava preko dana na moju veliku radost 🙂

Lavita
    Član
    Lavita

ne razumem, zasto je nova tema bas kada sam ja pitala nesto a to je, ko god ima dvoje dece da mi napise kako mu je bilo kada je doneo bebu kuci i da li je nekome prvo dete bilo puno ljubomorno i kako je to ispoljavalo

bilja74
    Član
    bilja74

Da li je moguce da forum radi.

bozana
    Član
    bozana

evo lavita ja cu ti ukratko odgovoriti,neznam koliko cu uspeti sad posto jovana drzim u ruci
    bilo je velike ljubomore i imala sam problema,opsirnije cu ti poslati na pp da ne zamaram ovde
    saljem ti odgovor cim mi jovan zaspe.ok

magi
    Član
    magi

Ih, ja baš napisala post kad ono nova tema…
    ništa moram ponovo, čestitamo sve propuštene rođiše i nove zubiće i novim mamama dobrodošlica :cvecko: …
    Kod nas sve standardno super (da kucnem u drvo). Nismo se javljali ovih dana jer nije baš radio forum pa nismo ni mogle. Kako ste svi? Nadam se da su bebice super!
    Ljubimo vas lola i ja :-*

Dragana987

Nadjoh i ja malo vremena da tipkam nesto..
    Ovaj moj mali misic me urnise,ali sta cete,slatke su to muke.

E da li je neka od vas primetila da dok su bile ove drasticne promene vremena da vam bepci slabo i nemirno spavaju?
    Strahinja je ovih 2-3 dana dok se vreme menajlo cas toplo,cas hladno,cas sneg..jako lose spavao mozda sve ukupno oko 5-6 sati za ceo dan i noc.

Juce i danas je bolje,siki i spava..Pu pu da ga ne ureknem.. :>

SuzyQ
    Član
    SuzyQ

Sergej, srećan mini rođendan!
    Lavita, moj Marko je četiri godine stariji od brata, mnogo mu se obradovao i jako ga voli. Početno oduševljenje je splasnulo kada je video da se više angažujemo oko bebe, ponekad je ljut i traži više pažnje, ali i dalje iskreno voli brata. Nekada su njegovi izlivi nežnosti preterani, pa može da ugrozi bebu, ali mi to sve normalno prihvatamo i trudimo se da Marko shvati da ih obojicu volimo. Mislim da u tome uspevamo i nemamo problema sa ljubomorom. Evo, baš juče nam se desilo da sam ja grdila Aleksu što se toliko dere i rekla mu da je bezobrazan ili nešto slično, na šta mi je Marko rekao da prestanem da ga grdim, a i ranije se već ljutio na mene ako grdim Aleksu.

bilja74
    Član
    bilja74

Lavita sto se tice ljubomore,ja s tim nemam problema jer je velika razlika izmedju Filipa i Mie ,10 i po godina,tako da ces morati konsultovati druge mame sa manjom razlikom.Magi,dugo te nije bilo.Super daa je Lola dobra devojcica.Kako napredujete sa ruckanjem?Bravo za Mariju i spavanje.

leijlaiboban

Dobro jutro i od nas..Vidi forum radi…Jupiiiiiiiiii:)

Cestitamo sve rodjendancice,zubice,i pozz svim mamama i bebama

Lilypie 1st Birthday PicLilypie 1st Birthday Ticker

dacaipeki
    Član
    dacaipeki

Cao drustvo… ;]

Super je to sto imamo novu tomu… :bravo:

Aki spavka, pa ajde malo da vidim sta ima novog…
    Nije nas bilo ovih dana, pa evo sada malo da vam se javimo…

Malisha videla sam juce sta si pisala o Ivanu za vreme siskanja, da se osvrce sa strane i reaguje na svaki sum. Da li mi verujes da je moj Andrej isti i ne znam sta vise da radim po tom pitanju. I htela sam da te pitam, sta ces raditi sa tvojim mlekom ako mu zamenis nocni podoj cajem?

Poljubac :-*

zabica
    Član
    zabica

Sergeju srecan mini rodjos i kiss od nas.

Evo mi malo da se javnemo na raport kako smo prosli kod cika doce, pisala sam davno (hihihi davno ko da je bilo pre 100 godina) da je ovde kad se zalis na nesto kod bebe sve u normali,beba mi ima ovo ..a to je normalno,beba ima ono …a i to je normalno e tako i danas dosla sa problemom zatvorene rupice na ribici i sta mislite sta sam dobila kao odgovor ….a da to je normalno !!!!!!!!!!!!!!

Dala mi je neku kremu da joj mazem 2 puta dnevno nekih 10 dana i kaze moze to opet da se desi to se jednostavno zatvori i to je NORMALNO. Znas sta kazem ja mm ove je… lud zbunjenog sve im normalno, al dobro necu da se nerviram bitno da nju to nista ne boli i da ce od te kreme biti bolje,bar se nadam. A inace na kremi pise da je za odrasle ????? Ali valjda je i to normalno davati kremu za odrasle malim bebama !!!!

Mikac
    Član
    Mikac

Daco, pa ged ste vi, kako ste komsije?I moj Peca tako nemrno spava, vrti se, smetaju mu sumovi, dok ucvrsti san katastrofa.Pogotovu uvece,Uspava se na pola sata, i onda je budan jos sat i po dok se definitivno ne uspava.A i onda se tesko miri.Ponekad se cak i cupa za kosicu, koje ima puno….Ne znam, mozda prezivljava nesto sto je bilo u toku dana…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,603 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.