Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 2,602 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Kaca 10 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 2,566 članaka - 2,566 do 2,580 (od 2,603 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• zabica
    Član
    zabica

A za moreeeeeeeeeeeeeeee nemam reci ocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaa hihihihhih

Vidim Sofi uziva na suncu, a i ti,bas vam zavidim 🙂

abc
    Član
    abc

Drustvo evo samo da se javim pa cu da citam sta ste pisale, ako mi muz bude dao.

Mi smo bili u tempu i kad smo se vratili sve po redu Sandru okupala dala joj da jede pa onda Ninu a kupanje katastrofa, kupili smo sandri neki sampon pa meni LUDI palo na pamet da i Nini operem kosu sa njim da joj mirisi kosa i tako oprala ja njoj kosu a ona u vrisku usao joj sampon u oci psovala sam sama sebi sve po spisku jedva se smirila oko joj pocrvenelo, strasno.
    Sada spava gledala sam proslo joj je, ja ko da mi je prvo dete i ko da sad imam 18 a ne 23.

Dragana987

E ABC bas su blesava…

Evo i mi okupali Strahinju, pada svratim da vidim sta se desava, pa na spavanje,
    mrtva sam umorna.
    E jel tvoja Nina siki ili je na formuli?

sanjas
    Član
    sanjas

Kod nas je ista situacija,pa ne stizem da se javim.Misic mali ne moze da spava od kaslja,jako se muci.:(Nema ni apetita.Jutros u pola 11 je malo sisao,pa je u 3 jeo povrce malo,oko 7 sam mu probala dati malo kasice od breskve,ali nista ni od toga i sad je popio samo 50 ml mleka.
    Zabice slatka je ta tvoja mala krofnica.:)
    Michell samo uzivajte kad mozete.Prelepe su slicice.

Ja jos malo planiram da legnem,mada 100% znam da mi ni nocas nema spavanja.:(

olga75
    Član
    olga75

Marija je sama zaspala u krevetcu.Ja bih je sad izvadila i probudila, nesto mi tuznjikavo, moja beba moze da zaspi bez mene

abc
    Član
    abc

Dragana i mi smo ko vi malo sikimo malo pijemo humanu, mada cini mi se da sad vise humanu jako kratko hoce da siki 5 minuta svaku maksimum a humane popije 90ml ali povecacu joj na 120ml posto bude gladna za sat i po dva.
    Kupili smo novu cuclu mislim da je bas kao vasa i cini mi se da ju bolje drzi ali videcemo jos sutra.

zabica
    Član
    zabica

Eheheheh Olga nasmeja me,tako je i Mia pre neko vece ja nunaj nunaj i kad sam iznemogla vise spustila je na nas krevet da uzmem vode i vratim se posle 2 sekunde bukvalno a ona zaspala , pa mi proslo kroz glavu da joj je lepse da zaspi sama nego u mom narucju i rastuzih se odmah,al posle kazem nek spava kako hoce samo da spava 🙂

nona
    Član
    nona

pozdrav mame!
    kako ste provele dan?ja ceo dan spremaj,kuvaj itd…imali goste!
    moje ivonce sada spava.ceo dan je bila superiska raspolozena,tako je i zaspala.
    ono sto mene muci je njen ojed na guzi koji ne prestaje vec tri dana od sokica.prestala sam da joj dajem sokic ali i dalje joj je crvena guza!
    jel imao neko takav problem???

zabica
    Član
    zabica

Nona ne mogu ti pomoci nismo imali ojed nikad do sad,jesi je vodila kod lekara?

nona
    Član
    nona

nisam je vodila,to se desilo u petak!zvala sam sos i rekli mi da joj stavljam povidon jod i penaten kremu,to sam i uradila i imam utisak
    da joj je jos gore nego sto je bilo.pred spavanje sam joj stavila samo pavlovic pa cu videti sutra.mozda joj ni penaten krema ne odgovara.
    vodicu je sutra kod lekara ako joj se ne povuce.

bucko
    Član
    bucko

MAMICE,SRECAN VAM 8. MART!!!!

Mi samo da se javimo, dobro smo ,rastemo… A mama je zauzeta pisanjem diplomskog pa me nema. Nadam se da se uskoro kuckamo vise. Vidim da ste mnoooogoooo nakuckale pa cu samo malo da preletim. Pusa!

sanjas
    Član
    sanjas

Nona najbolje bi ti bilo da je odvedes sutra kod dr,posto se vec par dana ne povlaci.Ne znam jel si probala sebamed rash cream(za ojede je).Kazu da je odlicna.
    Inace moj misic jos ne spava,samo kaslje.:(A bas je umoran…:(

Lavita
    Član
    Lavita

moja Jovana je po obicaju zaspala u 11, nadam se da se nece buditi bar do 4
    nona stavljaj daktanol, to je nesto najbolje za crvenilo ali prvo dva dana operes je pa ocistis kozu sa ACILI BORICI 3% I MASLINOVO ULJE,
    meni VAnja nikada nije imala ojed a Jovana je iz bolnice pokupila jer joj nisu susili kozu lepo kad su je kupali pa je imala prvo to ljustenje i jako crvenilo, crvenilo samo sa ovim mozes prirodno a nemoj da stavljas pavlovic u kombinaciji sa pampersom ne valja
    ovo je recept starog starog pedijatra svaka mu cast, mesec dana sam ja muku mucila a ovo kada sam joj stavila dva dana i nema ojed mame zar to nije ludo
    ja sam se pitala da li cu joj ikada izleciti to, bila sam ocajna a i to je nju verovatno bolelo

Teta Lala
    Član
    Teta Lala

Kako ste mi danas,drugari?!?!
    Mi smo prvi!
    Dobro,izvolite :kafica: :kafica: :kafica: :kafica: ….

Mikac
    Član
    Mikac

Dobro jutro mame, evo mi smo standardno budni od sedam, i sada se mali mis igra a ja da sredjujem po kuci.Prijatna vam kafica svima :kafica: Kod nas je suncano za sada, nadamo se da cemo setati kasije.Sutra idemo za vakcinu, bsg,i tako, nadam se da cemo proci ok.Do sada nije pravio neke probleme kada primi bocu 😉

Gledanje 2,566 članaka - 2,566 do 2,580 (od 2,603 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.