Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 2,602 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Kaca 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 2,581 članaka - 2,581 do 2,595 (od 2,603 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• bilja74
    Član
    bilja74

Dobro jutro i od nas.Mi smo nocas lepo pajkili ,budili se u pola 4 pa u pola 8 .Mikac i kod nas suncano ,nadam se da ce tako i ostati da mozemo da skitamo.Peca je junacina i pravi muskic,gde sme da se buni za jednu malu bocu!Michell, Sofija je med medeni!A tek kako ste moderni sa tim cvikama nemam reci,a jos o pozadini slike !Mnogo mi nedostaje more,prosle godine nismo isli zbog trudnoce i jedva cekam leto da idemo.Inace najveca zelja mi je da zivim negde na moru ,bilo gde u svetu,nije bitna zemlja.

LOKI
    Član
    LOKI

Dobro jutro iod nas :caos:
    Mi noćas lepo pajkili, ručkali u pola osam i sad ponovo lalamo
    Izgleda da će danas biti lep dan ;]

Teta Lala
    Član
    Teta Lala

Nas je uhvatio period nespavanje,nocu se budi,danju spava po 15 minuta,ali prezivecemo i to…
    Jao….mora…,mm i ja smo ziveli 3god. na moru,i nikada necu prezaliti sto smo se vratili…Biljo,slazem se sa tobom!
    Peca je nas veliki momak,sta je za njega jedna boca!bice sve ok!!!Vidite frajera kako sam sedi!
    Mi smo zakazali uz kukova,petak u 8h.

Dandzi
    Član
    Dandzi

Dobro jutrooo 🙂 Evo uz kafu stize i krofna 😆 Kako ste mi od jutros.Mi smo juce bili u lutanju,isli smo kod mm kolege da vidimo bebicu od mesec i po dana,jedva sam se usudila da je uzmem 😆

Ovo moje cudo za malo malopre da padne skreveta,slognula sam se.Samo sam otisla do komode da uzmem nesto da joj obucem,znaci par sekundi i okrenem se a ona na ivici kreveta okrenula se lelele kad nisam crkla 😯

Kako su vasi bebironi od jutros?

nona
    Član
    nona

dobro jutro i od nas!!ako je neko za prvu ili drugu kafu izvolite :kafica:
    moje bebce se standardno budila u pola sest,pa je pavkila do pola devet!
    Hvala na savetima za guzu,mislim da je jutros malo bolje.
    bice peca-beca pravi junak sutra!
    jaoj i ja bih volela da sam na moru i jedva cekam da idemo.

Teta Lala
    Član
    Teta Lala

Danas i krofne!!!??!?!?Dandzi ,svaka cast!
    Kada su vasi bebironi poceli da se okrecu?Ovaj nas bebeli jos uvek samo na bok i nazad.

nona
    Član
    nona

dandzi moze i krofna

olga75
    Član
    olga75

Dobar dan mame i bebe.Marija je prespavala u krevetcu do pola pet jutros ali posle sikanja je nisam vracala ostala je na mazenju 🙂

olga75
    Član
    olga75

Teta Lalo Marija se jos uvek ne okrece, Magi je pitala fizijatra i odgovor je bio da se obicno okrecu posle petog meseca :neznam:

bilja74
    Član
    bilja74

I ja bih krofnu!Evo mi smo se prijavili i kod starijih,jer sutra punimo 6 meseci,ali cemo biti i ovde i tamo dok se ne skupi drustvo.

bilja74
    Član
    bilja74

Nego nesto mi nije jasno Ovo moje dete je jedno vreme jela kao provaljena,a sad poslednjih nedelju dana bas kilavi.I dalje imamo sve obroke ,ali jede mnogo manje.Da li to znaci da treba da joj povecam razmak izmedju obroka ili je ona shvatila koliko joj je sad dovoljno.Sta vi mislite o tome?Da li jos neko ima ovaj problem?

Teta Lala
    Član
    Teta Lala

:uzid: Ovo je cetvrata poruka!!!!Nadam se da nju nece poruckati!!!!!
    Olga,Milos je poceo da se okrece krajem treceg,pa sam se malo utripovala!Hvala na odgovoru 🙂
    Mi idem u petak na uz kukica,pa cu se i ja raspitati…

LOKI
    Član
    LOKI

Ne mogu da verujem kako koči forum
    Nona, evo da se i ja pridružim savetima za ojed. Moj Matija je imao operaciju debolog creva kroz guzu posle koje se užasno ojeo. Ja mu stavljala sve živo, pavlovićevu, mustelu…i tek mu je komforna pasta pomogla, bukvalno se ojed povukao posle tri nanošenja, tako da je preporučujem svim mamama.
    Matija se okreće na bok i to uglavnom desni, ja se već tripovala da kasni sa okretanjem na stomak. Znači imamo još fore za tu egzibiciju 😆

djiki
    Član
    djiki

Pozz zene
    Biljo,nisi sama u problemu,i Elena opasno kilavi…
    Na pola kasice,prestane da otvara usta, ili pocne da place,treba mi armija ljudi da je nahranim,jedan da joj drzi ruke,drugi da je zabavlja igrackicom,a ja da se svojski trudim da je nahranim barem malo…
    Mleka isto malo popije..izgleda da je faza…Iskreno se nadam…

Lavita
    Član
    Lavita

dobro jutro i od mene ili dobar dan he he
    jovana je spavala od 11 do pola 7 ujutru pa je zaspala 10, ne mogu da verujem, ceo dan ne spava jede na 2,5 sata i jedva izdrzi da toliko prodje, pojede 120, nekada 150 i super i onda spava celu noc pa od 12 sati jovo nanovo, dobro videcemo kako ce biti danas jel ipak spava vec sat i po vremena a dan je, ja sam ocistila napokon frizider i prasinu malo i sada cu ves da sredjujem
    e da odvela sam Vanju u vrtic, bilo je krajnje vreme, otisla je super raspolozena pa i ona je vise poludela u kuci
    mi smo isli zadnje dve godine u Krasice na more i bilo je divno i nadam se da cemo ove bar na jezero neko ako ne odemo na more jer bebce ce biti malecko a da se patim na moru necu, jedino da vodim babu

Gledanje 2,581 članaka - 2,581 do 2,595 (od 2,603 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.