Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba do 6 meseci

Ova tema sadrži 2,602 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Kaca 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 2,596 članaka - 2,596 do 2,603 (od 2,603 ukupno)

Caskanje mama beba do 6 meseci

• bozana
    Član
    bozana

evo i nas,forum bas koci kao lud
    jova je bas dobrica kupili smo onu
    nosliljku ljuljasku i juce celi dan je bio u njoj,cak
    je i zaspao sam sad eno ga opet lala jutros od skoro,
    pola deset.noc nam je naravno uvek dobra,malo mu je nosic zapusen
    ne kaslje samo kija pa mu stavljam kapi,necu ga voditi kod dr.da ne pokupi
    jos nesto gore.eto idme polako zavrsiti rucak sad ce tasa iz vrtica,pa cu polse
    da zategnem sve sto mi je ostalo i tako,standardno kod nas.

michell
    Član
    michell

Ej, evo neas!
    Bile na kontroli i treba da nastavimo sa inhalacijama jos 4-5 dana. KAze da nije situacija za tablete i sirupe, pomaze inhalacija ali sporo…i pohvalio me dr, kaze beba je super!!!
    Sto se tice okretanja, shvatila sam da ce se okretati kao luda cim je ostavim sekundicu, kada sam vidjela da se podize na rukice skroooz kada je na stomaku!
    Uostalom sve je individualno, ne znaci da je nesto lose sa bebom ako nece, jednostavno ima kad, hehehe!
    Sto se tice mora, ljudi pa dodjite!!! I opet naglasavam, nemoj da ste tu a da se ne javite!
    Ja ne bih mogla da zivim bez mora!
    Dadojoco, ako budes citala, plaza je Plavi Horizonti. Tamo izvodim kucu i bebu, hehe!

Leptir
    Član
    Leptir

Moze i meni krofna ako je koja ostala 😆

Ovde kisa,vetar ne mozemo u setnju :galamdzija:

Mikac
    Član
    Mikac

E Biljo i Djiki, i Peca kilavi ovih dana, nocu se budi skoro na 2 sata.Ja sve mislim da su zubici, ponudim mu mleko u toku noci, on popije 40 ml, i nastavi.Znaci nije bas gladan.I danju isto, za neki obrok jede ok,a posle nece usta da otvori i place…Mozda sto bilja kaze treba da se poveca razmak izmedju jela.Na koliko uopste treba da jede sestomesecna beba?Pitacu bas pedijatra sutra…Mislim da je faza i da ce proci, sada ih sve zivo vise interesuje od hrane.Mm se ubije od bacanja po sobi dok se Peca ne narucka, mnogo je smesan.
    Djiki, Elena je medenica sa kapicom, trakom i maramom oko glave, da li ona to predstavlja nove trendove za prolece- leto 2009? 😉 Prava je smizla…
    A Ivonica je dobrica koliko vidim, lepo spavka pupupu, a i ojed joj je bolje, sto me bas raduje..Ma svsi su nam bebci zlatni…ljubim ih sve i grickam za guzu… :-*
    Nadam se samo da je nas rodja Markic bolje, cekam Sanjas da se javi, bas sam se razmisljala kako su proveli noc, mis malecki… :HAG:

Mikac
    Član
    Mikac

E Michell, vi znato zasto zivite, kod nas sve sami pust asfalt…Sva sreca sto imamo kucu i dvoriste sa travom, pa cim malo otopli, iznosimo napolje sve nase sprave za uzivanciju….Udahnite morski vazduh malo i za nas.Mada eto nas na moru, jula verovatno.Ostacemo sigurno dve nedelje… 😛 jedva cekamo…Bas ste sizike ti i cera sa naocarima za sunce, mada ti izgledas kao da si joj starija seka, a ne mama ;] Ljubimo vas… :-* 😮 8)

sanjas
    Član
    sanjas

Caos.Evo da se javim dok beban malo spava,jer drugacije ne mogu posto stalno place,pa ga moram nosati.
    Mikac hvala ti sto mislis na nas. :HAG: :-* I nocas se budio dosta,kaslje jos gore.Mislim da cu ga poslepodne opet odvesti kod dr.Nece da jede,ne da mi da mu stavim kapi,nece sirup…ma sve zivo odbija.:(Jedva je popio malo caja i soka.Bas mi je tesko da gledam kako se pati.:(Iskreno se nadam da ce ubrzo biti bolje.
    A nas rodja Pecko ce naravno biti hrabar sutra na vakcinici i onda je miran do prve godinice. :-* :bravo:
    Biljo znaci i vi sutra stasavate za stariju grupu. :bravo: Mia velika devojcica.Ja se jos nisam prijavila tamo,a razmisljam da predjem kad se otvori nova tema.

Saljemo puno :-* :-* :-* svim nasim drugarima.

Mikac
    Član
    Mikac

Sanjas, bas mi je zao zbog Markica, odvedi ga obavezno kod dr.Moras nekako da se snadjes da mu stavis kapi, da mu neko drzi glavicu, znam da ce da vristi, ali bice mu bolje.Jao srce malo.Nadam se da ce da ozdravi brzo.Mnogo vas pozdravljamo i ljubimo :-* :love:

Kaca
    Član
    Kaca

Pozdrav za sve

Cestitamo rodjendancice svima koji slave :love:

A Marku jedan veliki :-* da sto pre ozdravi

Gledanje 2,596 članaka - 2,596 do 2,603 (od 2,603 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.