Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,981 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1,966 članaka - 1,966 do 1,980 (od 1,982 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Marija123
    Član
    Marija123

helena, mozes inhalacije uvece i ujutru, i 3ml je sasvim dovoljno za bebu…a to sto se cuje je stridor i normalno je kod beba, i kaji se dugo to culo…. 😆

dunja26
    Član
    dunja26

hellouu

ja odmaram, violeta spava,uspela sam svasta nesto da uradim dok je bila budna tako da sad uzivam u nessu i grisinima :> kasnije mi dolazi sveki pa cu nju malo da ostavim sa malom a ja cu da sredjujem sta jos sve imam, rucak imam od juce, sarmu…
    ne znam dal cemo kasnije u neku setnju :hmm: ako nista izaci cemo malo ispred zgrade da se malecka nadise vazduha

sta mi vi radite, sta rade bebice :-*

helena M
    Član
    helena M

Hvala,devojke na brzim odgovorima :-* :-* :-* divne ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kupila sam taj fizioloski od pola litre,iglu i spric……….tako cu da radim……………….

Micka&Nidza

Dobro vece mamice…. sta radite?

Ja samo kratko da vam se javim…. sutra nam verovatno iskljucuju net (jesam platila racun,ali kasno,oni vec odradili obracun)…..

Nasem imenjaku Stefku srecan poslednji mini rodjus!!! 🙂 kako leti vreme……veliki decko….. a za mamicu i pasuljce veliki :-* :-* :-*

Takodje i Smajlicu i Strahinji veliki :-* :-* :-* mazi pasuljce !!!! :love:

Dunja kad je pocela Vki da se dize na noge? Stefko jos nije sam ustao ali bas voli da hoda dok ga pridrzavam ispod rukica…. poceo je da okrece,ali to sam vec rekla….
    krivo mi je sto nece da puzi, ali kad se radi o pokusaju sil;azenju s kreveta, puzi decko unazad pa samo pici….

A sofija je opasnica mala, da je cujes kako se svadja i kako digne nosic kad se naljuti….. grdi je sveki pre neki dan a ona napucila usne u fazonu „ti ces da mi kazes“….

Sladjo super za aerobik!!!! Ljubni Dzonija!!!!

Marija ljubi princezu da brzo ozdravi!!! I meni je stefko jutros ustao sav kilav, ko pjan je ceo dan, samo spava a kad je budan onda bi ujedao…. sta mu je ne znam…. 🙄
    Bas je bilo tesko danas izdrzati s njim, nema sta nismo uradili da ga nasmejemo ali nista nam nije upalilo… bas mi krivo jer je obicno prilicno veseo i raspolozen…..

Helena,Roko,Estella,Nanice, (joj ne mogu da se setim svih imena,) ali sve vas VOLIM!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    nadam se da cemo brzo ukljuciti net, nedostajace te mi puno!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* za sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kucam: :kucam: :kucam: brzo nadam se!!!! :caos: :caos:

Marija123
    Član
    Marija123

Kaja se pustila….jeeeeee :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    napokon, krene i onda se baci u zagrljaj i crce od smeha, skroz je luda….
    Micka ode ti….izem ti taj net kad ti tako brzo ugase, mi smo preko sbb-, i iskljuce nam kad dva meseca ne platimo….
    ljubim vas odoh da ih pakujem za spavanje…. :-*

VesnaS
    Član
    VesnaS

Zdravo drage mame.
    Helena draga tu sam, ali prvo forum nije radio, a onda mi se nije dalo :> ali bicu aktivnija obecavam. Moram jos da upoznam mamice, jer se pre nismo druzile, poznatih nema puno ( mislim meni poznatih 😆 )
    Puno vas sve ljubim!

sladjanam
    Član
    sladjanam

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za Katarinu, curu finu :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

I srećan Stefku mini rođendanac :bravo: :bravo: :bravo: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Odoh da klopam pizzu, mm mi spremao večerinku :klanjam:

helena M
    Član
    helena M

Jutro!!!!!!!

Evo za sve :kafica: :kafica: :kafica: :kafica: :kafica: :kafica: :kafica: :kafica:

Samo na brzinu da se javnem dok pijem kaficu i citam novine………..sremamo se lagano na uz kukova pa posle idemo kod mojih na slavu………

:kucam: se veceras

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ZA KAJU :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* ZA SVE

Marija123
    Član
    Marija123

hvala svima na cestitkama, ja sam vec mislila da je vodim kod fizijatra, ali dobro je….mada evo od jutros samo puzi, nece da hoda, valjda se sinoc izmorila 😆 😆 😆
    isle smo nas dve da ona vadi krv, ona ljudi ne trepne, mirna mirna, cudo dete, i sad ce mama da pije kaficu i onda cemo da pravimo dorucak, sunka i jaja…mmmmm….
    uzivajte helena na slavi, i ja bih isla negde, ali moracu da kuvam danas…. 😉
    kiss for all :-*

kriki25
    Član
    kriki25

Ehej zenske! :-*

Prvo da kazem bravo za Kaju sto se pustila! :bravo: I bravo za hrabru devojcicu sto ne place kad vadi krv. :bravo:

Mi smo jutros ustali oko 7. Ja po hleb i ostale potrebstine, mm ode na posao, Stefan se malo izvrteo po krevecu i eno tu je da zaspi. Ja pristavila kaficu, pa malo da iskuliram. Vec sam pustila masinu i usisala stan. I to je to za danas, nemam sta posebno da radim. MM je na putu, tako da ce tamo rucati, pa cu sebi samo da ispecem brzinsku posnu pizzu, Stefanu standardno neku klopicu i taaakooo…

Sladjo, super sto si krenula na aerobik. I ja bih rado, al’ ne mogu. Evo gledam na netu kakva je ponuda sobnih bicikala, obecao mi mm da ce mi uzeti kad se porodim. ;]

Napolju je bas brrr, al’ valjda nece padati kisa, pa da izadjemo u setnju kasnije, sam’ da vidim jos ko ce da nas spusti dole…

Za vikend idemo malo da pogledamo prostore za rodjendan, da vidimo prvo gde cemo. Imamo neke dve varijante u opticaju, pa cemo videti…

I takoc… Odoh jos malo da cituckam sta ima na netu… :caos:

smajlic
    Član
    smajlic

Gde ste mame? Da vam se javim na brzinu,prethodnih dva dana nikako nisam mogla da udjemn na forum bas me nervirao,danas imamo goste pa spremam rucak,al’ moram da vam se javim posto sam konacno uspela da udjem :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Bravo za Kaju :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: i ja jedva cekam kad ce Strahinja,al’ izgleda da nece skoro 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Stefanu srecan poslednji minic,sa zakasnjenjem :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Odoh da zavrsavam rucak,pa po Strahinju u vrtic,kuckamo se veceras :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

simona78
    Član
    simona78

zdravo svim mamama, i onima koje znam i novima 🙂

nas nije bilo dugooooo, preselili smo se, tj. ni ovo nam nije konacna destinacija, pomoci niotkuda, mm radi, njih dvije su mi bile po dva puta bolesne za 15 dana i jos 100 komplikacija, pa mi se ne cudite sto me nema…

obje mi i dalje slinave i kaslju 🙁 i mi smo kupili inhalator, tako da po citav dan ja izvlacim slinice, inhaliram, perem skalameriju :uzid:

ono sto me mimo tog kaslja brine jeste to sto mi petra JAKO LOSE jede :(:(:( koje kolicine jedu vasi malisani? i u kom vremenskom razmaku?

ona hice da sisa, a kasice jako slabo, to je hranjenje i mucenje po pola sata da bi pojela 1/4 kasice (one vece teglice) ili, u najboljem slucaju, 1/2 🙁 za dva dana ce 8 mjeseci, meni je stasa u tom uzrastu slatko smazala citavu teglicu za obrok… kako je kod vas??? 🙁

Tijanicica

Dobar dan devojke,nas takodje duuugo nije bilo…

Da :-* i :HAG: mamice i bebice koje znamo i :HAG: mamicama koje ne znamo 😀

Mi smo bili malo u bolnici,ali sada smo dobro hvala Bogu!

Mi setamo po malo u dubku,klopamo kasice,pijemo sokice,
    ne volimo da se oblacimo,malo i pricamo (bbu,gee,ouuuuuu…)…

Za sada samo da se javnemo pa cemo biti redovnije 😀

Marija123
    Član
    Marija123

joj simona to je normalno kad su bolesne, samo nek sisa sto vise to ih izvlaci, tako smo mi na moru kad smo bili, kaja isto je samo sikila non stop,slabo je jela ali smo prosli bez antibiotika. Inace imaju varijacije kad jedu vise kad manje, nemoj da se brines….pocece ona da jede kad joj prodje nosic….
    :-*

dunja26
    Član
    dunja26

evo i mene na brzinu, citacu vas kasnije uvece kad mala bude zaspala, sad sam samo preletela

bravo za kaju hodacicu :bravo: :bravo: :bravo:

ja sam danas uspela da se iskuliram i ne gubim zivce jer se moje dete samo dere, zubi ju urnisu, ni rucak nije htela, kad je videla kasiku, krenula da se dere, cak sam ju i u setnju izvelu pre toga ne bi li se smirila i to se zavrsilo sa deracinom pa smo pozurile kuci, dala sam joj bananu da pojede da ne ide praznog stomaka u krpe i istrljala joj desni sa dentinoxom koji toplo preporucujem i zaspala je bez problema i jos uvek spava

simona, meni je violeta do sad samo bila jednom preladjena i prvi dan prehlade samo je pila mleka i drugi isto s tim da je jela i malo banane i to sam joj ja davala male parcice, nije htela na kasiku a treci dan je vec jela sve redovno ali ipak u manjim kolicinama

idem sad…
    dodjem uvece

Gledanje 1,966 članaka - 1,966 do 1,980 (od 1,982 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.