Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,981 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1,981 članka - 1,981 do 1,982 (od 1,982 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• simona78
    Član
    simona78

hvala, drage moje! nego ona meni slabo jede i inace, bas mrljavi, nikad jos nije pojela citavu kasicu, onu od 190g 🙁 zato pitam koje su to kolicine koje pojedu vase bebice i na koliko sati?

sladjanam
    Član
    sladjanam

Ola čikitas :-* Ljubac i za nove mamice :-*

Moj Nidža je deronja, izbila mu je ta prokleta donja dvojka, ali njemu zubići idu u paru, mislim da je krenula i druga 🙄 Jede na silu, ali samo povrće i meso, a guta jogurte, keksiće i voće 🙄 :batina:

Neko je pitao koliko deca jedu, neka merka je onoliko supenih kašika kašice koliko beba ima meseci, a tu veliku kašicu je moj deronja mogao celu tek sa 9 meseci. I danas mu je to merka, možda pojede malo više za ručak, kad insistiram :klanjam: Ali svako dete je različito, ne samo za hranu, nego i po tome kako napreduje, neka brže prohodaju, neka propričaju, neka se ranije usprave da sede, neka kasnije…Svaka beba ima svoj ritam, i treba ga poštovati, ali i korigovati. Npr moj deronja bi jeo samo keksa i ‘leba, da se on pita :batina:

Dunja, samo strpljivo :kreten: I ja ne podnosim dranje, ali šta da se radi :hmm:

Odok na aerobik, da prebijem ovu upalu mišića :batinepoguzi:

Gledanje 1,981 članka - 1,981 do 1,982 (od 1,982 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.