Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Deca Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

Ova tema sadrži 1,981 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,982 ukupno)

Caskanje mama beba od 6 meseci do godinu dana

• Marija123
    Član
    Marija123

Pegipeg daj boze….tako bi opet na morence, zbog oporavka ove moje stare kicme 😆
    Kaja lala, Mica izigrava doktorku u sobi a ja na pauzi. Goga ode na posao, mm tek oko 19h je kod kuce.
    Neznam da li cu imati snage za nabavku, da odemo do rodica, videcu….boli uf…. 👿
    A ja sam jos zena u godinama….
    Dobra ti je to fora za vecernji sendvic… 😆 to najvise volemo….mmmmm
    Ljubimo :-*

Marija123
    Član
    Marija123

Vilma drzimo fige sutra… :-*

villma
    Član
    villma

Joooooj, nervozna sam za medalju, samo da prodje sutra, ovih dana je sve „nesto da prodje…..Nisam vam ni pricala da mi je mama operisala prosle nedelje stitastu zlezdu, dva dana pred D rodjendan, da poludis…
    Peg, tebe nema al kad stignes svakog „zaprasis“, ako, da znas da ti je svaka zlatna…. :HAG:
    Lence, more, kude li si???Kajo, meni bi bas dobrodoslo da negde radim, bar mesec dana, da se istresem malo, sve neke brige a u kuci, ves, rucak, sudovi, peglanje, ves, rucak, sudovi….. 😡

Micka&Nidza

Dobro vece (milka canic)….
    Jos niste razjasnile da li sam MUCKA, MUĆKA ili MICKA? Ovo drugo sam ja ubacila pa vi izaberite moj sledeci nick….
    Ima raylike….he he….
    ja samo da se zapljunem ya veceras pa se :kucam: ujutro…..
    Citala sam vas ali sam toliko umorna da sam slabo sta zapamtila….ceo dan sam nestro radila po kuci, brisala podove,ribala kupatilo,peglala tonu stvari +STEFAN I SOFIJA!!!!!
    Idem da se tusiram i na spavanje….
    Ujutro cu vam skuvati kaficu!!!!

Kriki,Pegi,Ksen,T3,Lence,Vilma,Bubles,Marija,Sladjanam,Aleksandra,Sandra,Ire,Kaja,Nanice, :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

P.s. Mirche hvala za novu temu!!!!!!!!!!!!!!!! :-*

villma
    Član
    villma

Mucka se samo zapljune i ode da spava, ccccc, najbolje je ti da odaberes, koje ti se najvise svidja :-*

ire
    Član
    ire

A ja se pitam sta se to desava pa niko ceo dan ne pise. Ne stizu mi mail-ovi da je neko poslao novu poruku i vec sam se zabrinula. Onda sam se setila da sam vec jednom danima bila u cudu pa onda shvatila da je nova tema otvorena 😆

Malo mi je lakse kad vidim da nisam jedina nenaspavana mama 🙂 Prodje meni tako kroz glavu: ma sad cu da ga pustim da place, ne mogu vise. Ali, onda prodje pola minuta i meni vec zao pa ga opet uzmem. Sta da radim, sto kaze Pegi proci ce kad tad. Sigurno se nece u pubertetu buditi toliko 😆

Bili smo juce na kontroli u DZ. Sve je OK, osim kilaze 😳 . Zabranjene su nam sve vrste keksica i hrane od brasna. Dijeta! Sa razlogom. Na moru sam pocela da mu dajem plazmu po nekad i kad smo se vratili postala je svakodnevni slatkis. I tacno sam primetila u protekle 3 nedelje da mi je naprasno otezao. Od sad zabrana, eventualno po nekad 1 plazmica za dusu 🙂

Zakazali smo i sledece nedelje kod fizijatra da polako prikupimo papire za komisiju. Od neurologa necu uspeti da uzmem jer je na odmoru i pocinje krajem avgusta da radi. Ma dovoljan je i fizijatar pa da odradim komisiju sto pre, dok mi dete ne prohoda 😆

Ajd, sad zdravo. Odoh da spavam! Vidimo se sutra :-*

ire
    Član
    ire

Meni se to Mucka nekako bas dopada 🙂

sandra55
    Član
    sandra55

Cao zene :-* :-* samo da vam se javnem na brzaka sam nesto procitala ali ne mogu da komentarisem nista,jako,jako sam nervozna ali nadam se da ce ujutru biti bolje.Helena se uspavala u 9 sto je jako rano za nju,samo da mi se ne budi nadam se……
    :kucam: se ujutru ako me opet ne iznervira mbm
    :caos: :caos:

sladjanam
    Član
    sladjanam

ola čikitas 🙂

Ne mogu da peglam!!! 😥 😥 Kanim se pola dana, ali je jednostavno prefu’king vruće, i nema šanse! Neke stvari će da se provuku nepeglane, ali ima ih koje su baš must, tako da ću morati da se nakanim, sutra, prekosutra 🙄 🙄

Pegipeg, lepo što sam te zabavila 🙂 I meni je danas smešno, ali pola dana sam imala dignut nos zbog toga 😳 🙂

Vilma, držimo fige da sve prođe ok sutra :-* I baš si lepo opisala rutinu, veš, ručak, sudovi, peglanje, i tako u krug do besvesti 👿 Najgore od svega je što i kad počnem da radim, na sve te kućne poslove imaču i jedan realni, baš meživo zanima kako ću da stignem… ❓ Tešim se da će biti lakše kad mali malo poraste 🙁 🙂

Micka je meni ok, a mućka je baš onako, bolje onda budi Del Boj, i rešena dilema :> :> :-*

Ire, ja mislim da mom momku fali neka kilica, i znači plazmiica je rešenje ;] Ovih dana se kanim da uvodim glutena, najverovatnije ću sačekati još dve nedelje, a onda plazma stupa u akciju :wink

Guten night, maj dir madres 🙂 :-*

T3
    Član
    T3

gde ste zene jedva vas pronadjoh… :caos:

salim se nije bilo tesko,vidim nova tema a vec ce druga strana gde je :blabla: tu ste i vi tako da eto i mene..

kako ste mi sta ima novoga..

mi evo dobro ,ja upravo izadjoh iz kupatila,deca spavaju,pa reko aj malo i ja da nakuckam koji red posle dva dana red bi bio.. :kucam:

juce sam vas malo zapustila i varala sa knjigom..resih da citam..uzela sam iz biblioteke tri knjige po preporukama sa tema o knjigama i juce progutsah kn jigu,ko narkoman kad sam je uzela nisam mogla da stanem jutros do pola tri.. :sok: ,a nemanja u devet trazi mlekce..po negovom sta<ndardu ja ko pokisla jedva ustah,al dobro on zasopa opet a ja na brzinu umi se,kuvaj kafu rasanjuj se da bar vidim sta citam 😆 i vreatih se knjizi..

u pitanju je hiljadu cudesnih sunaca knjiga je odlicna,divna ma nemam reci toplo vam je preporucujem…

nemanja mi lepo pavko od pola deset do pola 1,obukla ga sredila,igrao se sa ninom,ja stavila rucak,rasirila ves sve zavrsila po kuci,skuvala njemu ruckic ,nhranila ga i u pola tri opet zadjonjao..pa do 5..i ja malo s njim dremnula popodne pa nije ni cudo kad sam ko vestac do svanuca buljila u slova.. :kreten:

posle jeo bili u setnji i napolju i vec oko sedam gotovo trazio kuci dok je popio mleko,okupao se bilo osam i on u prnjama..

mm bio sinoc tu ,bilo malo i zemljotresa :ukrevetu: ,nisam vam se ni zbog njega ni zbog knjige javila…

ali eto sto bi rekla lence danas cu ja vec taj dan dan sa 200-300 poruka za pocetak da opravdam :ruganje:

ksendze kakve su kupacke kupila tm na smajlije koji :ljubav:

naravno da pustam mm i dunju zajedno u kola… 😆 nece u ona nista mislim on njoj.. 😆

verovatno ce one sutra do nas ili cemo senaci u gradu jos treba da se dogovorimo,mozda nam se i sladja i nidza pridruze,jos cemo se dogovoriti, :bravo: inace njoj je istekao net pa je zato nema.. 😥

nanice ih steta za :vestica: a bas sam navijala da si :trudnica: sta fali dvoje troje za pocetak… :beba: :beba: :beba: :strikam: :strikam: :strikam:

ksenija nasmeja me sa onim deset godini :ruganje: ,znas onaj klip kad je novinarka pitala ciganku koliko dece joj ide u skolu a ona kaze nijedno cu da dam sutra ovo,ne ono,ne cek gde mi ono treci… :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

…ili kad mali ciga nabraja zivotinje..nindza kornjaca,bubinsvaba,pikacu,ker,tiger… :ruganje: :ruganje: :ruganje:

malopre sam se depčilirala i namazala kojekakvim kremicama,uljima sto po telu i nogama sto po licu i sad sva isparavam..inace pored kupke koju obozavam kupila sam i dove sapoun sa piligom..bas je ekstra…

porucila sam preko neta i magazina stopry sto ima ona akcija dizajnerski mesec sve cetiri kreacije tj krpice..majicu,haljinu,torbu i suknju..sledeci utorak nadam se treba da mi stigne nemogu da docekam,jedva cekam da sve vidim,probam i naravno prosetam.. :smizla:

inace (neznam dali je tiker prebacio)mi danas imamo punih sedam meseci.. :zvezda:

vejiki smo vejiki… :bravo: covece bas prolaze meseci ko da sam ga juce rodila a evo jos malo pa ce godinica.. :buljavko:

i eto tako nablebeta ja svasta nesto..ako vas veceras ne bude jedino jos vwerujem da ce ksendze i poegi da banu odnekud ,a ove ostale ceka jutarnja cofee :kafica: :kafica: :kafica:

sve vas ljubimo i pozdravljamo..i naravno popijte po jednu za nasih 7 month.. :alkoholicari:

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

ej T3,bravo bre za velikih 7…meni nekako kad prodje tih famoznih 6,kao da su deca vec porasla…sest mi je prekretnica za sve…a cek bre :hmm: pa zar vi niste 22.rodjeni,a danas je 21….ili je danas 22.? jbt,nemam pojma,lupetam u prazno,cestitamo u svakom slucaju :love: e da…moj prvi tiker za Emu,kad sam tek dosla ovde,bila sam jos trudna,bio je ovakav kao ovaj tvoj za Ninu,pa mi sve nesto drago kad ga ugledam 🙂
    a VILMA,opet sutra voznja.jel?pa bas blizu to,svega par dana cini mi se…ili ja opet lupetam,nesto sam se pogubila u vremenu,da vidis kad proslo 15 dana a ja imam utisak da si polagala neki dan…a mozda sam prsla totales,pa ustvari uopste i ne pricas o voznji vec ko zna gde sutra ides,a ja nisam procitala :neznam: brale mili,stvarno sam pukla,o cemu ja ovo pisem
    elem…uh kako mrzim ovu recicu,al sad mi eto pogodna bas…krenemo malopre mm i ja sa sve klincima u tempo…idemo peske,kao nekom precicom da malo prosetamo,nema 15ak minuta..Ficoslav u kolica,Ema za ruku i odosmo…a Ema obukla neku kratku haljinicu,ali potpuno kratku,tek da pokrije guzu,i ja joj uvek nosim duplu presvlaku ako bude hladno…idemo mi,i negde na pola puta na nekim stepenicama sapne se moja Ema i padne ali doceka se na ruke a ona haljinica prelete preko ledja… kad ljudi moji,videh DUPE…bukvalno dupence…ladno je skinula gacice kad smo krenuli i posla bez njih…oo oo boze, kad videh,ne znam dal da se smejem il placem,neke zene prolaze,ziva me sramota od njih,reci ce : vid mamu al lepo uci dete…ijao…brzo da trazimo nesto u torbi da navuce kad trt…ladno nema njenih stvari…a pripremila i ne znam zasto nisam stavila u torbu,sacekale me kuci gde sam i ostavila :neznam: sta cemo,kud cemo,navucemo joj Ficov sorc,uopste ne znam zasto sam ga stavila u torbu,obukla sam mu pantalonice,a vec je predvece…poce da duvka nesto,ne znam dal je Emi hladno,nemqa majice,nismo poneli..udjosmo u tempo,tamo neke majice za devojcice,sa vrata nas bije natpis da je akcija,te joj kupismo majicu da obuce onako prljavu direkt iz prodavnice,uzesmo i gace, mada njioh nismo oblacili,htela da ostane u sortsu..inace mi smo za devojcicu kupili jos ranije15ak komada…da znate da su extra ..i tako mi ko cigani,kupujemo ako nam sta zatreba,onako po poterbi,ko kakva raspustena banda…
    eto ispricah vam…odo ssad da se sauiram :tusiranje: …pa cu se vrnem posle da vodim jos malo monologe,rano bre svi spavate :batinepoguzi:

T3
    Član
    T3

pegi dnas je 22 a ja pisala poruku u 00:02 posle ponoci dakle danas…
    ajde draga ne zameram ti kasno je pa nije ni cudo sto neznas jel dan il noc a ne jos koji je datum dobro je da si zapamtila bar da smo 22 rodjeni ..
    evo i tiker prebacio vidis da ne lazem..:)
    da sad se setih jeste ti si bas dugo za emu imala isti tiker ko ja sad za ninu..eto vidis ima<mo iste ukuse..meni su ovi sad bas nekako dragi i necu ih menjati skoro..
    ja inace citam knjigu avanture nevaljale devojcice,malo virkam ovde,jedem jaffu,ma sve radnje radim..a kad cu da spavam nem pojma..valjda cu se naspavati kad umrem..stvarno neznam odakle mi snage,da kasno legnem,ceo dan budem na nogama sa decom u nekom poslu i onda opet sledecu noc skoro docekam jutzro i tako ukrug..nije to dobro znam,ali sta cu kad nemogu rano da legnem,a i vece tj noc mi je jedina drugarica…

napravih malu pauzu pa idemdalje jos malo da citam necu dugo jos koju stranicu pa odo da spavam…
    vi vec odavno hrcete sve u senaest blago li se vama,jedino ja i pegi bauljamo ovde ko sove..

pisemo se ujutru..
    kisss za sve mame i bebare!

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

oooo budale :batina: pa nisam ni mislila da lazes za datum rodjenja nego sam mislila da sam ja nesto izmesala datume,vidis da sam odlepila danas 🙂 i ja cu sada da nesto krkam,uopste nisam gladna,al nesto bih jela :hmm: dokona…
    e ja u poslednje vreme spavam jako malo,po 6 sati maximum i to isprekidanog sna jer se Filip cesto budi,ali kod mene je budjenje vise na psiholoskoj bazi,kad vidim na satu da je proslo 10,momentalno se razbudjujem i ustajem,a ako li je pre 10,ja sam nenaspavana totalno,makar to bilo i 5 do 10 🙂 nego bre,zna li ko sta o aritmijama,pocele nesto ucestalo da mi se javljaju svako vece pre nego sto legnem,par minuta dok ne zaspim…nisam nikad imala problema sa tim,znam i da sam nenaspavana i umorna verovatno,anemicna sam svakako,ali ja se ipak dobro osecam..nisam ni pod nekim stresom da bi bilo zbog toga,ja sam vesele prirode pa me ti stresovi nekako,hvala Bogu,zaobilaze…uopste mi nije jasno otkud sad te aritmije…znam da su normalne,svakom se nekad desi,ali nekako mi cudno sto su uvek u isto vreme…bezveze…ako ko sta zna nek pise…

Pegipeg
    Član
    Pegipeg

e da,setih se da ste pominjali onu Andjeliku…to ona sto je tetka jako naprednom deteu koje do sada vec verovatno radi za NASA..negde sam procitala da joj beba ima sa 5,5 meseci 6 zuba… :zvezda: ne samo da je dete umno napredno vec zaboga naprednost pokazuje i preko velikog broja zuba…jeste da je prvo dete kome se meri inteligencija brojem zuba,al eto i to je moguce :ruganje:
    pu,nema mi ni KSENDZE nocas,a taman sam se naostrila na spikicu sa njom 🙂
    kazem ja…monolozi su mi omiljeni :strikam:

Ksenija 09

Dobro jutro ,kaficaaaaaaaa!Da se iskupim što Vam juče ne skuvah :smizla: .Ustajanjeeeeeee!

coffee Pictures, Images and Photos

coffee Pictures, Images and Photos

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,982 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.